בוקר טוב פורום ערבים

../images/Emo199.gif../images/Emo199.gifבוקר מנומנם

אני כבר בלימודים. בדרך, מניאק אחד לא נתן לי זכות קדימה וכמעט נכנס בי... המרחק בינינו היה בסך הכל סנטימטרים בודדים בסופו של דבר... אבל עבר בשלום. כנראה שזה אחד הסיכונים שצריכים ליטול על עצמנו ברגע שנוסעים במכונית. המשך יום קריר וסוף שבוע נעים... לעייפים ולעייפות, לרעננים ולרעננות, ללבנים והלבנות, לשזופים והשזופות, ובמיוחד לצמאות לקפה...

moonlight B

New member
../images/Emo45.gifיפה שמים כעבודה ראשונה וואלה מדהים../images/Emo45.gif

מוחמד5

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo89.gifהוא והיא../images/Emo90.gif

.1. זה רק סגנון הדיבור היא אומרת: מתכנסים לישיבה ב... הוא אומר: נו, יש ישיבה. אולי תזיזו כבר את ה... 2 לשאול או לא לשאול היא אומרת: יש לי רק עוד שאלה קטנה הוא אומר: הכל מובן וידוע 3 . לבצע משימה היא אומרת: מה ההעדפות שלך? הוא אומר: אני עושה את זה, ואת עושה את זה 4.לבקש תוספת שכר היא אומרת: בהזדמנות, כשיהיה זמן, הייתי רוצה לדבר על השכר שלי... הוא אומר: מגיעה לי תוספת בסך... 5.להתווכח יעיל היא אומרת: לדעתי, כדאי שזה יהיה כך. הוא אומר: זה חייב להיות כך, אחרת ארגיש ממש לא נוח. 6.להרגיש בטוח היא אומרת: אני לא בטוחה במאה אחוז, אצטרך לברר. הוא אומר: בטוח שזה כך. 7.לקשור קשרים היא אומרת: אולי ההיא, שפגשתי אצל ההוא, מכירה את אשתו של החבר ותדע מי יכול לעזור. הוא אומר: לחבר שלי יוסי יש חבר שיכול לעזור. 8. להציג את עצמך היא אומרת: שלום, אני..., יש לי ילדים/נכדים, ואני רוצה לספר לכם ש... הוא אומר: שלום, אני..., התפקיד שלי הוא... ובאתי לכאן כדי 9

NorthernStar

New member
בוקר טוב לפורום ולנעדריו

מישהי שמעה מטקי בימים האחרונים? כי היא נעדרת מאז יום ראשון! טקי שובי הביתה! מייק - התמונה מהתאונה ליד הבית שלך מזעזעת. איך זה שאף אחד לא ניגש לעזור לאישה שאיבדה באחת את כלבתה כך? למה משאירים את הגופה מרוחה ככה על הכביש? מוחא - בהצלחה בגמילה! תקתוקית - תמיד נחמד לי לקרוא על החלומות שלך על הבוקר. יאללה, עוד יומיים עד לסוף השבוע, עוד יום עד למסיבה!

junior gong

New member
מזעזע נכון

היא פשוט לא רצתה שאף אחד יתקרב אליה או לכלבה שלה, כל הזמן צעקה ובכתה והייתה בהיסטריה, לא נתנה לאף אחד להתקרב ולגעת בכלבה שלה, והייתה התקהלות וניסו לעזור לה אפילו אם תגדילי את התמונה תראי שם בקבוק מים שאמא שלה נתנה לה, דיברו איתה והכל, אבל עבר מלא זמן ופשוט אנשים מיהרו לעבודה שלהם ולאט לאט ההתקהלות התפוגגה, היו סביבה מלא אנשים. אגב אמא שלי גם התקשרה לווטרינר כי הכלבה נשמה בהתחלה, אבל המעפן הווטרינר לא רצה להגיע.

צהריים טובים פורום ערבים

מהבוקר אני מחפש כרטיסי טיסה.. פשוט אין.. כל העולם החליט להגיע לאיטליה בקיץ אחותי וחברה שלה באות לבקר אותי עוד שבועיים.. ואין כרטיסים
גם כרטיס חזרה בשבילי אני לא מוצא.. מה קורה אתכם? איך החופש הגדול ורעש הילדים בחוץ?

ביררתי כבר לגבי אוניה

מוכנים להסיע אותי עד קפריסין.. ומשם אני אמשיך בשחיה.. חבל שלא עד קפריסיף

moonlight B

New member
יש לי הצעה טרמיסו סע לטונסיה ומשם תחזור

תטייל לך שם או במרקו בכלל תנפוש לך שם ותחזור משם יקר יקר אבל שווה

מוני רעיון טוב

אבל לא ממש מתאים לראש שלי.. עכשיו בקיץ תן לי אמסטרדם.. איביזה.. פלמה דל מיורקה..ג'סר אלזרקה.. אלה המקומות שמדברים אלי.. מרוקו ותוניסיה מדברות לאבא שלי.. אגב כמה עולה כרטיס לג'סר אלזרקה כיום?

למעלה