בוחרים את חרטום הקלה בי-ם

מצב
הנושא נעול.

מתלהב

New member
../images/Emo26.gif בוחרים את חרטום הקלה בי-ם

באמצעות האינטרנט או בטלפון 1800603360 (מיועד, כעקרון, לתושבי ירושלים בלבד)

wakshlak

New member
אני הולך על החזית המשולשת

בחרתי במעוגלת, ולא הייתה לי בעיה
להצביע (הכנסתי מספר טלפון באזור השרון)
המרובעת בנאלית מדי עבורי ונפסלה מייד. עכשיו הייתה לי התלבטות בין המעוגלת למשולשת. הבעייה היא שלא אהבתי את הגימור בחלק התחתון של המעוגלת (עם האפור כהה שמתעגל) ובחרתי את המשולש שמבין השלוש נראה הנקי ביותר והמודרני ביותר. אני שמח גם על ההחלטה של לא לשים פרסומות על הרכבת הקלה. זאת החלטה חשובה שתשפר את חזות העיר. כל הכבוד!

ואני המלשין מספר לכם שכרגע

המרובעת בנאלית מדי עבורי ונפסלה מייד. עכשיו הייתה לי התלבטות בין המעוגלת למשולשת. הבעייה היא שלא אהבתי את הגימור בחלק התחתון של המעוגלת (עם האפור כהה שמתעגל) ובחרתי את המשולש שמבין השלוש נראה הנקי ביותר והמודרני ביותר. אני שמח גם על ההחלטה של לא לשים פרסומות על הרכבת הקלה. זאת החלטה חשובה שתשפר את חזות העיר. כל הכבוד!
ואני המלשין מספר לכם שכרגע
הדגם המשולש מוביל בגדול !!! אני מקווה שכך ישאר !!! 35% מהמצביעים רוצים את המשולש נכון לשעה זו. העגול נוראאאאאאאאאאאא קיטש !!! הריבוע מכוער כאופייני לאלסטום. היחיד עם אופי הוא המשולש והוא גם קל לניקוי ולתיקון בארוע חזיתי. כעקרון התחרות הזאת נראית לי דבילית להחריד וזהו סתם גימיק טפשי עד אימה לרכבת טפשית ומיותרת לחלוטין. זה בדיוק מה שירושלים לא צריכה !!! ואם כבר - אזי מדוע קרונות בצבע של ארונות מתים מנירוסטה ??? הקרונות מזכירים מוות בצבעם וזה מזכיר לי את המקררים שראיתי במכון הפתולוגי באבו-כביר !!! זה ממש דומה !!! הלוואי שיאמצו צבעים עליזים כמו אלה של קוי 5 ו- 16 בדן למרות שאני לא מת עליהם. שלכם, אביתר.

גם אני בעד החזית המעוגלת

באמצעות האינטרנט או בטלפון 1800603360 (מיועד, כעקרון, לתושבי ירושלים בלבד)
גם אני בעד החזית המעוגלת
אני מסכים עם הדעה שה-'מרובעת' יותר מדי 'רגילה', ולדעתי החזית המשלושת נותנת לרכבת מראה יותר מדי 'תוקפני' ויותר מדי מזכיר לי סרטי מדע בדיוני של שנות ה-80. החזית ה-'עגולה' היא לדעתי המיוחדת ביותר (ביחס לעיצובים אחרים שאני מכיר בעולם) וגם אלגנטית ומאוד מתקדמת. לגבי הבחירה בצבע אפור מטאלי - גם לדעתי זה צבע עגמומי ולא יצירתי, אם כי אני בהחלט לא הייתי הולך על הצביעה המזעזעת (לטעמי) של קו 5 בת"א. אולי בהזמנה הבא של הרכבות ישקלו לעשות הצבעה דומה גם לגבי הצביעה?? (סתם חשיבה חולמנית...) בכל מקרה אני מאוד שמח לראות שחברת מוריה / פרוייקט האב לתחבורה מנסים להמשיך במגמה של שיתוף האוכלוסיה בפרוייקט - זו מגמה חשובה מאוד על מנת להמנע מעוינות של האנשים בשבילם בכלל עושים את הכל. ולגבי טענותיו של אביתר כאילו זה פרויקט מיותר וכאילו תגבור האוטובוסים יפתור את בעיות התנועה בירושלים - אני שוב מפנה אתכם למאמר אודות הפעלת רכבות קלות ברחובות הערים שהפתרסם באתר 'חדשות הרכבת' ומסביר בדיוק ובצורה קלה להבנה למה מה שהוא אומר לגבי יעילותה לא נכון. לגבי פגיעות הרכבות הקלות לפיגועים (שאני מקווה ומפלל שלא יבואו) - הרי להבנתי אין כמעט הבדל בינן לבין האוטובוסים בנוגע לפיצוצים וכיו"ב - להזכירכם, גם כשמתפוצץ מחבל באוטובוס נחסם בד"כ כל הרחוב לתנועה לזמן רב. נכון הוא שמתקני התשתית של הרכבת הקלה חשופים למדי לחבלה (לא רק של עוכרי המדינה - גם של נערים 'משועממים' שמשחיתים רכוש פרטי וציבורי כמו ששמעתי לא מזמן ברדיו), אבל כך גם מתקניה של חברת החשמל. כמובן שאין כל קשר בין עניין הרכבת הקלה לזו הרגילה המקשרת את ירושלים עם שאר המדינה - הראשונה אמורה לפתור עומסי תנועה בתחוך העיר בעוד האחרונה אמורה להתמודד עם העומסים בכניסה לעיר ובדרכים אליה וממנה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה