שרשור טורים ליום חמישי

winnerm

New member
../images/Emo26.gif שרשור טורים ליום חמישי ../images/Emo36.gif

בהצלחה!

winnerm

New member
שלי

דוידנקו אובר 41 משחקונים במשחק קולומביה-ארצות הברית -2 ארגנטינה-פראגוואי אובר 3 טור קשה. בהצלחה!

Niragongo

New member
טור שלי

טרם נקבע - טרם נקבע - 1 טרם נקבע - טרם נקבע - 1 טרם נקבע - טרם נקבע - x (הימור חזק!) גפלה

Kgt1

New member
בנוסף יש מצב שבגלל הגשמים היחס ירד ל-1...

Kgt1

New member
הטור הראשון להיום, בעקבות היחס לwnba....

נדאל יוסטון אינדיאנה+5

liran252

New member
טורים שלי בגלל הכדורסל הארור....

בטח ייפלו אבל שיהיה ניסיון.... קולומביה אוסטריה (שהיחס הממוצע עליהם בעולם די דומה לווינר ובחלק מהאתרים גם פחות) גמביה ארגנטינה 4 שערים (יחס 3 שהאובר הוא פייבוריט ענק בעולם) ואינדיאנה נשלח ב110 צ'ילה פורטוגל שערים יוסטון 1 אינדיאנה אובר אינדיאנה נשלח ב20 דיוקוביץ' יוז'ני איבאנוביץ שהיחסים מתחילים להתפך לכיוון שלה בקר'פאלה אינדיאנה נשלח ב20 נקווה שייפול משהו....

omerulez

New member
נו, אולי היום...

72 מיכאל יוז'ני - ר. נדאל 2 83 סה"כ שערים ארגנטינה/ פרגוואי X 89 לוס אנג'לס - אינדיאנה (5+) 2 יחס זכיה כולל: 3.89 גיבוי 83. 2 בהצלחה לכולם

Kgt1

New member
בהצלחה אחי, אבל שאלת תהיה...

רציתי לנסות להמליץ דווקא לכולם על 2 בשערים בין ארגנטינה לפרגוואי... אם תשימו לב, שתי הקבוצות רק כובשות וכובשות, מה גורם לך לחשוב שזה לא ייקרה הפעם?

omerulez

New member
הגיבוי שלי הוא לים שערים באמת.. אבל...

א. קרספו איננו. ב. משחק אחרון, לא חשוב יותר מדי ל2 הקבוצות, ולא יודע כמה תתאמצנה... ג. אולי חלק מהשחקנים יחסר או ינוח (???)

dedi22

New member
אצל ארגנטינה ופרגוואי לא יהיו כמעט בכלל שחקני

הרכב. בשתי הקבוצות ישחקו בעיקר המחליפים, עדיין יתרון ענק לארגנטינה. ההרכב המשוער של ארגנטינה: קאריזו -------------- דיאז איבארה בורדיסו היינצה --------------- לוצ'ו גונזלס קמביאסו איימאר גאגו ------------------------ פאלאסיו טבז

Kgt1

New member
מה זה מחליפים השחקנים האלו... חרא קבוצה חחח

astricks

New member
אפילו המחליפים שלהם מרכיבים הרכב חלומי ../images/Emo13.gif

טוב לא חלומי אבל הרכב לא רע בכלל. השאלה מי משחק מולם ועד כמה ארגנטינה רוצה לנצח. לפי מה שראיתי, ארגנטינה תעדיף לסיים מקום 2.. אני מקווה שלמען הספורט הם יקרעו אותם חח

U DUN

New member
למה שארגנטינה תרצה לשסיים במקום השני? כך

הם יקבלו את מקסיקו שמי יודע עם המזל שלה עוד תעשה בעיות. עדיף את פרו עם ההגנה סוג ג' שלה.

astricks

New member
אז כנראה שאני לא הבנתי את השיטת סיידינג שם

ראיתי שברזיל סיימה מקום שני.. משמע ארגטינה במידה ותעלה למקום ראשון יכולה לקבל אותה.. לא כך?

U DUN

New member
לא. ברזיל תשחק נגד צ'ילה, שיטה מוזרה יש להם.

ארגנטינה אם תסיים ראשונה תפגוש את פרו, אם תסיים שנייה תפגוש את מקסיקו. כנ"ל פרגוואי.

astricks

New member
שלי להיום

הטור המרכזי שלי להיום 72 מיכאל יוז'ני - ר. נדאל 2 83 סה"כ שערים ארגנטינה/ פרגוואי 2X 89 לוס אנג'לס - אינדיאנה (5+) 2

למעלה