לכולם כנסו,חשוב מאוד

../images/Emo26.gifלכולם כנסו,חשוב מאוד../images/Emo36.gif

קשה לי לא להתבאס בשביל מריאור. כן-כן, מה ששמעתם. אני יודעת שבזה הרגע הסתבכתי עם לפחות שלוש מחתרות אלימות ושני תאי טרור רדומים, ששמו להם למטרה את הבייב הפראנסווית, אבל אתם יודעים מה, לא איכפת לי. קונצנזוס השנאה כלפי מריאור יכול לחפש. מדובר בנערה מצוינת ומתוקה, שחטאה העיקרי, האנפוף הילדותי, הפך אותה לשירה חן של "כוכב נולד 3", אויבת העם. הביצוע שלה ל"צל כבד" היה ענוג, יפה ומדויק, עם נפילות קטנות ולא עקרוניות, אבל אף אחד, כך נראה, לא טרח לשים לב, כולם היו עסוקים בלשטום אותה באותן דקות. אפילו ריקי גל, קול הצלילות, פסקה: היא בוסרית, היא ילדה, היא צריכה לחכות עוד כמה שנים. סליחה, האם לא את וחברייך השופטים בחרתם להביא אותה למעמד הנכסף? מריאור הייתה "ילדה בוסרית" לאורך כל הדרך, ודווקא אתמול כשנתנה אחלה ביצוע, נזכרת להתמרמר על הליהוק שלה? כתבתי כאן כבר אחרי התוכנית הראשונה על החשש שמעורר המינון המופרז של בני נוער בנבחרת שהורכבה השנה. יותר מדי צעירים שעוד לא חצו את ה-18 זה לא טוב ל"כוכב נולד". השיק הבראבואי לא ירפה, והביצועים יהיו בוסריים מדי שוב ושוב. תשאלו את ניצן קייקוב. מריאור התגברה על המכשולים האלה, בעיני. ברור שבעוד שנתיים שלוש היא תבשיל ותהיה זמרת מוצלחת יותר, אבל גם עכשיו היא מספקת את הסחורה, ובטח שלא מגיע לה כל העליהום הזה. וכן, מריאור, אני מחזיקה לך אצבעות לקראת גלגל ההצלה. אם משטרת "כוכב נולד" לא תעצור אותי עד אז, אני מבטיחה אפילו לשלוח אס.אמ.אס.

תראי

גם אני חושב שהביצוע של מריאור בראש בראש הראשון היה לא רע בכלל אבל לדעתי יש יותר טובים ממנה העונה ולא מעט כן היא הגיעה לראש בראש בצדק לדעתי אבל להגיד שהיא תעלה לחצי הגמר.? סורי אני ממש לא חושב ככה

טוב,זכותך

אבל למה כל כך שונאים אותה? אני לא מבינה ולפי דעתי הקול של סעדו ואוהד-
הקול של סעדו מזרחי כזה ומכוער (אם כבר או שירלי נוב או מריאור היו צריכות לעלות) ושל אוהד אלישע-איכס! זה צרידות לגמרי אין לו קול, בשתי העונות האלו התאכזבתי נורא,בכוכב נולד 2 ו3. לפי דעתי-נכון באמת הגיע ואני חולה עלייה לנינט. אבל לפי דעתי יש לסקעת קול יפה יותר,זכותי. אבל לא שלמויאל אין קול,יש לו קול יפה אבל פחות משל סקעת,זה ברור. זהו קצת לתשומת ליבכם. דרך הגב מה שכתבתי לקוח מ-http://www.rating2day.co.il/article.asp?articleid=2069&section=2

britney4u

New member
אם אוהד אלישע שם... [בעעע]

אין שום סיבה שמריאור לא תהיה בחצי גמר!

20508080

New member
../images/Emo45.gif אני איתך! מריאור אכן מצוינת!@

מוזר שהזכרת שמריאור הפכה לסוג של שירה חן של כ"נ3, כי במקרה שירה חן היתה הפייבוריטית שלי בכ"נ2, ומריאור הפייבוריטית שלי בכ"נ3... לא יודע מה זה אומר, מה שבטוח שתמיד מי שאני אוהב עף מהר... :-\ עוד דבר, לדעתי את צודקת שהשנה המתמודדים פחות מקצועיים משנה שעברה. ללא ספק. אבל דווקא המתמודדים שעוד לא חצו את קו ה-18 הם המתמודדים שעושים את העונה הזו וגונבים את כל הפוקוס, ע"ע הדר עוזרי, ניצן קייקוב, מריאור שחר, אוהד אלישע וכו'.. והאמת שבצדק! בקיצור אני איתך, מריאור באמת מדהימה, לדעתי הביצועים שלה בכל שלבי התכנית היו מעולים, לי באופן אישי היא עושה את זה והיא תקבל את הקול שלי בגלגל ההצלה! שיהיה לה בהצלחה. אמן.

לדעתי אלו הם דווקא חיילים

ע"ע נינט טייב, סשה גרישקוב, הראל מויאל נעמה לוי וכמורן עומרי רוטברד

ש מ יי ם

New member
הראל מויאל...

כבר ממש לא היה 'צעיר' בתקופת כ"נ. הוא היה בן 23 ובקבע.

אני ממש רוצה שמריאור תגיע לגמר...

אבל לא נראה לי,אין סכוי. ואולי אפילו לא יעלו אותה מגלגל ההצלה-חברס מה היא עשתה לכם? יש לה קול מהממם-אתם לא שמים לב???!

שלומית16

New member
האמת שאני לא שמה לב

היא לא עשתה לי כלום ,פשוט אני לא חושבת שיש לה קול יפה ואני לא ארצה שהיא תעלה

er 4ever

New member
מה קשור למה שהיא עשתה או לא עשתה../images/Emo35.gif

היא יכולה מצידי להיות הבן אדם הכי מדהים ונחמד ומקסים (ומה שתרצי) בעולם... לדעתי לכוכב נולד היא לא מתאימה.. ובכלל, אני לא מתה על הקול שלה.

keren2noy

New member
אה אה קצת הגזמת

מריאור אכן חמודה ויש לה קול סביר ביותר ולא מיוחד היא שרה כמו תינוקת עם צומי כזה. אין לי משהו נגדה היא פשוט מוצפת בפרוטקציות וזה לא סוד אבל אין מצב שהיא לוקחת את גלגל ההצלה אם כבר אז אסף אברבוך עמרי רוטברד .... וכן נכון גם אני לא התלהבתי מאוהד אלישע הוא רק פשוט עוד אחת צעיר ואטרקטיבי כמו הבחורים שריקי תמיד מעבירה

britney4u

New member
וואו אני כל כך מסכים איתך!

טוב, אני אומר את מה שתמיד אמרתי - אני חושב שריקי בקושי התייחסה לביצוע של מריאור, היא פשוט באה אליה עם ביקורת מהבית. אני לא חושב שיש סיכוי בכלל שמריאור תגיע לגמר, פשוט אין סיכוי, אבל מהגלגל הצלה אני מקווה שבדרך נס היא תצליח לעלות... זה יהיה פ33ה! אני עדיין לא התאכזבי ממריאור אפילו פעם אחת, באודישנים, בהופעה החיה, בראש בראש, היא פשוט קלעה לטעם שלי
אני לא כל כך מצטער בשבילה כי אני פשוט יודע שאם לא עכשיו היא לא "תפרוץ" היא תעשה את זה בטוח בעתיד :) ומה שבטוח - היא תזכה לטונות קולות ממני בגלגל הצלה! :) אני יצביע דרך האינטרנט וה-SMSים ...

20508080

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

הווו, אהבתי את הפסקה השלישית!

למעלה