חדשה

KaRiNushit

New member
../images/Emo26.gifחדשה../images/Emo36.gif ../images/Emo143.gif

טוב, אז קוראים לי קארין, אני כמעט בת 13 מראשל"צ ו... אני ממש מתה על מכושפות! אני רואה את הסדרה מהעונה הראשונה (אפילו שהייתי די קטנה אבל אח שלי ראה אותה אז ראיתי איתו...) ואני ממש מטורפת על הסדרה... שאלה - את מי אתם מעדיפים יותר - פרו או פייג'? אני חושבת שמאז שפייג' נכנסה לסדר היא השתנתה - לטובה... ועכשיו כשאני רואה פרק עם פרו הוא נראה לי שונה כזה... לא משהו... בכל מקרה, נראה לי שנכנסתי פעם לכאן אבל רק קראתי את ההודעות... בכל מקרה עכשיו אני מצטרפת רשמית...

KaRiNushit

New member
תודה לכולם

אם... לא אמרתי שאני מעדיפה את פייג' יותר מכולם, רק שזה מוזר לי לראות את פרו כזה והיא נראית כזאתי תקועה... אישית אני יותר מעדיפה את הולי מרי קומבס ואת אליסה מילאנו...

עומריקי

New member
נצלוש! ../images/Emo13.gif

מה אתם חושבים על התמונה שעשיתי יפה לא תגיבו
עומרי

יעז

New member
היי ברוכה הבאה...

פרו, או פיג' בחירה דיי קשה, אף על פי שלא ראיתי את העונה השלישית, ראיתי סרטונים ופרקים וכאלה, לכן הבחירה היא די קשה... נו טוב אני אבחר ב...קול

zaquin

New member
היי...ברוכה הבאה...

לא שאני ישן אבל נו... אני מעדיף את פייג'...לא סובל ת'צדקנית הזאתי פרו ולא את הכל*ה שאנן... אבל אני מעדיף א פיבי...

Phantom Planet

New member
פייג'

ברוכה הבאה..... אההה.. דרך אגב ... גם אני חדשה פה אז ברוכה הבאה גם לי!!!! קוראים לי בת-אל.. אני בת 15....!!! אני אוהבת הרבה יותר את פייג'... לדעתי פרו היתה סתם כבדה ולדעתי הסידרה נהייתה יותר יפה מאז שפייג' באה!!

נועה167

New member
ברוכה הבאה

אני אישית לא ראיתי את העונות שפרו הייתה... ככה שאני לא יכולה לבחור בינהם. אבל בכלליות אני אוהבת את כווולם! אין לי מישהי מועדפת. ביי ותהני בפורום :)

למעלה