בוקר טוב פורום ערבים

מוחמד5

New member
../images/Emo26.gif בוקר טוב פורום ערבים

אני בגמילה מסיגריות (אתמול רק 2 סיגריות ), מקווה שהיום אף אחת. שיהיה לכולנו אחלה יום

בוקר טוב מוחה וחברים ../images/Emo42.gif

מברוק על הגמילה!! גם אני אתמול עישנתי רק 2, אבל אצלי זה סטנדרט ואפילו נחשב להרבה...
התעוררתי מנוזלת אחרי 10 שעות שינה רצופות.. חלמתי שלזאווס ואשתו יש צימר הארחה, ב-450$ ללילה, ואני מגיעה לשם עם גורי, שלדעתי היה בת. אשתו מכינה כמנה ראשונה ספגטי, וגורי מחסל אותו.. אני ניגשת אליה לשאול מה עוד יש לאכול, והיא מוציאה חומוס, צ'יפס ומין חלבה כזאת רכה ומקושטת. זאווס בינתיים רוטן ש"לא היה לכם טעים הפסטה, אני רואה את זה..", ואני מנסה לשכנע אותו שלהיפך, שהיה טעים ואנחנו רוצים לטעום עוד דברים, אבל הוא לא מאמין... ורוטן! ואז אני מנסה לשנות את נושא השיחה, ומזכירה לו שאנחנו עובדים בחינוכית (...) ומרוויחים בשבועיים 450$, מה שהם מרוויחים בצימר הזה בלילה אחד.. אך הוא ממשיך לרטון
זאווס, נראה לי שהחלום הזה בא להזכיר שלא חזרתי אליך בטלפון אתמול! סילחההה! יתוקן היום ובלילה הבא תגיע לחלומות שלי במצברוח עליז יותר, טוב??
אני שוקלת לארגן משלחת אל טקילה.. שתיקתה מדאיגה
מי מצטרף? מייק - איך הצלחת להתחבב על כבהא ככה? כל הכבוד!
שמיים - דה למפגש בנות בתל-אביב! אחרת כנראה ז ה לא יקרה
בידונת - הדימוי שלך על הילד עם המקלדת גמר אותי.. קיבתי עדיין הפוכה
אבל לפחות ההרגשה העילאית של השתייכות למועדון שלו מפצה על כל השאר... אכן כן, המסר הגיע גם אליי
איפה אשה עם אש?? - האם ההורות הגיעה כבר, בשקט בשקט? מייק ותינו, אנא עדכונכם
בוקר טוב לכולם

moonlight B

New member
../images/Emo24.gifבוקר טוב מוחה תיתוקית ../images/Emo141.gif

הלוואי עלי כבר מוחה ובהצלחה אח שלי .... המשך אחלה בוקר לכולום .. אם מישהו מכיר מאיפה אפשר לקנות (עוד) (عود) כי בתחילת בעוד חודשיים מתחיל שיעור ראשון שלי :)

מוני בהצלחה אחי בשיעורי העוד ובנגינה

מציע לך לצלצל לעמותת אורפיוס בנצרת, הם עצמם רכשו כמה עודים למעהד שלנו ואמורים לדעת איפה קונים.

moonlight B

New member
אמרו לי שיש אחד בכפר ראמה עושה עבודות יד

או לנסוע לירדן ולקבות אחד אורגנאלי (סורי)

בוקר טוב למוחיקו ולתקתוקה

מוחה יעטיק אלעאפי תרתי משמע, בהאנּיק יאכי עלא אלג'והוד!

זאווס

New member
בוקר טוב לכולם ותיקתאק!

מה שמעניין אותי איך נראית אשתי בחלום! אשמח לפירוט מלא

junior gong

New member
בוקר טוב פורום ערבים

מוחה מוני עמית וריפוי ואני. כך נראה הבוקר בחיפה, רחוב הציונות פינת עבאס. כבר 30 דקות שאני שומע צעקות מבחוץ, זה לא נפסק, קמתי מהמיטה, יצאתי החוצה, והמראה פשוט היה מוזר. מכונית נוסעת דרסה למוות כלבת פקינז קטנה, וגם דרסה בקלות את בעלת הכלבה, למזלה, בעלת הכלבה לא נפגעה, אך הכלבה הקטנה מתה, הנהג ברח, האישה מתאבלת על הכלבה שלה כבר חצי שעה, ועד לכתיבת הודעה זו עדיין יש צרחות ובכי מבחוץ, כל מה שעושה האישה זה לשבת על המדרכה ליד הכלבה שלה, צורחת ובוכה. כמובן עבדכם הנאמן תיעד את זה בתמונה מהפלאפון, הדבר הקטן מצד שמאל ליד האישה שיושבת על המדרכה זו הכלבה. מראה לא מלבלב כל כך, היו מלא אנשים מסביבה והזמנו משטרה, אבל בינתיים ההתקהלות נגמרה, וכל מה שנשאר שם זו רק האישה יושבת ובוכה ליד גופת הכלבה.

אויש איזה דבר מזעזע

מסכנה האישה, היושבת שם לבד ליד הכלבה..!! למה אתה לא יורד אליה, מייק? למה אף אחד לא נידש אליה ומנסה לנחם אותה? המשטרה בטח לא תעשה את זה. צריך לבקש ממנה טלפון של חברים/קרובים ולקרוא להם, ולעטוף את גופת הכלבה בשמיכה כדי להקל על המראה ולכבד את המוות... איזה עולם מחורבן!!

מוחמד5

New member
../images/Emo26.gif מחזיק מחזיק מעמד../images/Emo10.gif

ךךךךךךךךךךךךך .. לא נורא. סחטין מוני ובהצלחה (הד"ש הגיע !).
יא מייק

מותר לי

New member
בוקר אור ../images/Emo42.gif

צריך לפוצץ את הגלגלים של כל מי שצופר ב-9:00 בבוקר בלי הפסקה!
רבאק, היו לי עוד 3 שעות לישון! אז למה!!!! מכונית אחת עם וואחד צופר... צפרההההההההה וצפרהההההההה וצפרההההההההה ואחרי שתי דקות הצטרפה חברתה למקהלה וצפרווווווו וצפרוווווווווווווווווו לא עברו 5 דקות, 4 מכוניות צופרוווווווווווווווות צופרוווווווווווווווווווווווות..... שמישהו ילמד את הנהגים שיש עוד מקומות להניח עליהם את הידיים חוץ מאשר על הצופר
יום מקסים ושמח לכולם

למעלה