סופשבוע שהיה

לא ככ קשור, אבל הזכרת לי

שבוע שעבר שבאתי לקחת את אמונה מהגן, היתה מישהיא שלקחה כמה ילדים עם חבל, כל הילדים החזיקו בחבל כדי שאף אחד לא ילך לאיבוד

בוליפלג

New member
אסור לפנטז../images/Emo3.gif...הרי 'הוא' מגיע בדיוק

כדי לקלקל
. מקווה שהשבוע שהחל מעט מקל.\ אגב, איך הגרון?

אחד הגרועים

כבר שבוע שאני "סוחבת" שפעת, יום שישי בבוקר הייתה הקלה, אז קמתי וניקיתי את הבית, ישנו צהריים, קמנו אכלנו ארוחה מפסקת, ירדנו למטה ולימדתי (בערך) את זואי לרכב על אופניים. בשבת חלה הרעה בשפעת שהצטיינה במיוחד בלחץ ענקי בראש, הצלחתי לסיים את הצום ואז דווקא נעשה יותר גרוע. היום בעבודה הרגשתי ממש רע והעזתי לבקש מהמנהלת שלי ללכת. הלכתי לרופא והוא אמר לי שיש לי דלקת בדרכי הנשימה שהתפתח לדלקת בבטן (שאין לי מושג מה זה אומר), והתחלה של סינוסיטיס וזה מה שגורם לי ללחץ בראש. בנוסף התפתח לי פצע קור/חום באף, ובנוסף שאספתי את זואי נכנסתי עם הרגל בטעות בפלסטיק של גלגל של משאית, וירד לי דם, ועכשיו גם כואבת לי הרגל
הכי מבאס שאני לא יודעת אם יהיה לי אומץ להתקשר למנהלת שלי מחר בבוקר, וכנראה שאני אאלץ ללכת מחר לעבודה. פיכססס של שבוע, שיעבור מהר (לפחות שרביעי יגיע מהר). אההההה, ואם זה לא מספיק, הודיעו לי מהצהרון (שהלוווו אמור לעבוד כמו ויצו לא??) שלא יהיה גן או צהרון ביום רביעי ולא בשישי ולא בראשון, למה לא? אני לא מבינה?

mAmA MiSiSiPi

New member
../images/Emo201.gif

וואי וחשבתי שאני הייתי חולה נראה לי ששברת שיא עם זה הכי נמוך אז מפה אפשר רק לעלות.

נשמע לא נחמד במיוחד

רפואה שלמה
אין לכם חופש בימים האלה (ראשון שישי ורביעי)? הגן שלנו סגור מיום רביעי עד יום ראשון שבוע אח"כ (10 ימים)

בוליפלג

New member
הו לאאאאאא../images/Emo2.gif. כמה מבאס..

איך את היום? יותר טוב? רע? מקווה שהחג שבא עלינו לטובה ישפר את המצב. .
ו
שלא הספקנו להיפגש

הלכתי היום לעבודה כדי להגיד להם שאני הולכת

הביתה
לא הייתה לי ברירה הייתי חייבת לעשות משהו, אז המנהלת שלי קצת עיקמה את האף, אבל הסכימה
עדיין לא מרגישה משהו, אבל לפחות נחה ולא צריכה להתרכז בכלום. תודה יקרות על האיחולים
מיסי אני מקווה שתחלימי גם את מהר מהר

מיקמיק21

New member
עבר דווקא ממש בסדר../images/Emo13.gif

אני ובעלי צמנו על כל המשתמע מכך, בלי קלטות, בלי מוסיקה, בלי מחשב, בלי טלוויזיה. יום שישי אכלנו ארוחה מפסקת אצל ההורים שלי ומשכנו שם עד שעות הערב במשחקים, ב21:30 כבר כולנו ישנו. 7 בבוקר השכמה, הרבה זמן להעביר עם הקטנטנים אבל היה כיף-בין עיתון לעיתון, משחקים צביעות חוברות עבודה, כמה נסיעות על האופניים וטיולים בעגלה ועוד קצת משחקים נגמר לו פתאום הצום. שתמיד יעבור ככה! שיהיה גמר חתימה טובה שבוע טוב וחג שמח לכולנו!
החלמה מהירה לכל החולות!

למעלה