סופשבוע שהיה

buba300

New member
../images/Emo254.gifסופשבוע שהיה../images/Emo234.gif

סופשבוע שהיה מאוד משפחתי וחברתי
ואצלי יש לציין לא היה בסגירת פי
בשישי נסענו בצהרים לבקר את סבתא וסבא ולאכול ארוחה טעימה. חזרנו ממש לפני כניסת יום כיפור. בערב נסענו ורכבנו על האופניים בשכונה, חבר יקר בא לבקר משכונה קרובה. רומי על אופניים רכבה ופגשה חברים מהגן הקודם.. ונפגשנו עם השכנים וילדיהם לשיחה נעימה ברחבה של הדופלקס לבניין. הבוקר אכלנו ארוחת בוקר, משחקי מחשב
וצפינו בקלטות בצהרים ירדנו עם השכנים לנסיעות משותפות
ביקרנו בגינה והילדות נהנו מהנדנדות. אחה"צ הסתדרנו וביקרנו בבית כנסת לשמיעת תפילה ותקיעה בשופר. ובערב יצאנו לבקר חברים עד לא מזמן... לכל הצמים והצמות מקווה שעבר בקלות וללא מגרנות מאחלת לכולם גמר חתימה טובה, בריאות, שפע, פרנסה וחיים מאושרים. אתן/ם מוזמנים לכתוב ולשתף איך עבר עליכם יום כיפור. אם בקריאת עיתונים, בתענית, ברדיפה אחרי הילדים אופניים, קורקינט, סקטים ושאר המשחקים.. שבוע נפלא

היה סביר

אני מן הסתם לא צמה, מתן הבין שלא תהיה טלוויזיה (בגלל "חג פורים"
), אז בערב ראינו יחד "מלך האריות" על קערה של פופקורן. בשבת היינו אצל אחותי קצת, אח"כ ניקיתי את הבית שהיה זקוק לזה ביותר (ביום שישי עשיתי את הארונות של המטבח
לעצמי) היום זה היום החופשי שלי, והבוקר מצטרפת לאחיות שלי אצל דודה שלי, שכנראה שהגרוע מכל קרה, ואחרי הפוגה של 3 שנים הסרטן עושה קאמבק
ואני מתחילה לחשוב שזה באשמתי באיזושהי צורה, כי בתחילת ההריון של מתן היא גילתה לראשונה, חודש אחרי שילדתי היא עברה את הניתוח בהצלחה, ועכשיו כשאני שוב בהריון שוב הוא חוזר. נכון שזה רק צירוף מקרים?

חמודבה

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo201.gif

ברור שזה רק צירוף מקרים! אני מקווה שאת לא באמת מטרידה את הראש עם המחשבה הזאת. (מחשבה מרגיעה - לפי התיאוריה שלך כשתלדי זה אמור לעבור).

יעל 55

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gifאת בהריון?!?!?../images/Emo24.gif

איזה יופי! דבר ראשון זה ממש לא באשמתך ודבר שני, אני לא יודעת שאיזה סוג מדובר אבל הטיפול בסרטן מאוד מתפתח וכל יום מתגלה טיפול יותר יעיל. חשוב להיות אופטימים ולברר לגבי הטיפול המתאים ביותר מאחלת לך הריון קל ולאחותך החלמה מהירה

gallish

New member
../images/Emo24.gifברור שצירוף מקרים!!!

החלמה מהירה מהירה לדודה שלך!!!!

בוליפלג

New member
ללא ספק צירוף מקרים. ../images/Emo201.gif אל

תקחי אחריות על מה שלא ניתן לקחת.
יקרה !

עדולה ל

New member
מקרה דומה

יש לי 2 ילדים שיהיו בריאים (דרך אגב לקטן קוראים מתן) ,בהריון הראשון נפטרה סבתא שלי מצד אבא, בשני סבתא מצד אמא, אני מפחדת לחשוב מה יהיה בהריון השלישי, לי לא נשארו סבתות אבל לבעלי יש...רק בריאות לכולם ואריכות ימים

חמודבה

New member
לא משהו...

יום שישי דוקא היה בסדר, בשבת בבוקר התחלתי להרגיש קצת לא טוב. בערב כבר הבנתי שכנראה נדבקתי מליבי באיזה וירוס - כאבי בטן, בחילות וכו'. ליבי סחבה הקאות כמה ימים ובימים האחרונים שלשולים, בינתיים כבר חמישה ימים. אני מקווה שאצלי זה יעבור מהר יותר.

mAmA MiSiSiPi

New member
היה מתיש

משום מה היתה לי פנטזיה על יום כיפור שקט רגוע שליו ........פככככככככ לא בביתינו. אולי אולי אולי היום אני אצליח לעשות פיפי בלי שיפתחו לי את הדלת 4 פעמים תוך כדי .

../images/Emo3.gifרק 4 פעמים?

ביום שלא תהיה לי אורחת בשירותים במתנחלת שם, אני אחגוג לעצמי (בשירותים). ד"א זה הזכיר לי את הקריקטורה המקסימה של דניאלה דקל-לונדון שהיא יושבת בשירותים ובאים לבקר אותה
, חובה לכל הורה לקרוא את המילון המשפחתי שלה!

mAmA MiSiSiPi

New member
קרואת אדוקה

העיתון מצדי יכול ללכת לפח אבל רק אחרי שאני קוראת את הטור שלה.

gallish

New member
שנה הבאה ../images/Emo13.gif

מבטיחה שכשקצת גדלים, זה נהיה קל יותר

mAmA MiSiSiPi

New member
זה מה שאת חושבת

אני רק חושבת איך אני אתחלק ל 3 כשכל אחד על אופניים משלו/ה.

למעלה