חגיגות אהבה

ellulli

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif חגיגות אהבה ../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif

אוקיי.. אז כמו שהבטחתי, אני מקיימת
לי ולחבר שלי יש חגיגת שנה וכמה חודשים שבוע הבא. הרעיון שעלה לי בראש הוא לקחת אותו במפתיע לסופרלנד בשעות אחה"צ והערב כי תמיד תכננו על זה. יש לי את האוטו באותו יום, אני עובדת. ככה שחשבתי לאסוף אותו.. אבל אני אל רוהצ שהוא ידע לאן וסעםי.. למישהו יש רעיון מיוחד איך להפתיע אותו באמת, כך שכשנגיע לשם הוא יהיה שמח ומופתע? ומה אתם אומרים על הרעיון בכלליות? דבר שני, מחר יום האהבה..
ובגלל חוסר זמן (עבודה, מסיבת גיוס וכו') לי ולחבר שלי לא יהיה זמן לחגוג.. (היינו עכשיו בחופש כמה ימים ביחד אז זה לא נורא בכלל) אבל בכל זאת הייתי שמחה לציין את היום הזה איכשהו, בקטנה.. למישהו יש רעיון? תודה רבה!!

pilpelet4u

New member
שני דברים...

בקשר ליום האהבה את יכולה להכין לו עוגה או עוגיות או ארוחה רומנטית... את יכולה להכין לו ברכה יפה ומעוצבת מהלב... את יכולה להכין לו מצגת במחשב... בקשר לסופרלנד זה פשוט מקסים ! עשיתי את זה לחבר שלי פעם רק שלקחתי אותו לשפיים... אני פשוט הכנתי לו תיק והערתי אותו ואמרתי לו קום נוסעים ! את יכולה להגיד לו שהולכים לבקר חברים או משפחה באיזור... או שהולכים כל המשפחה לאכול במסעדה שם ואז לקחת אותו לשם בלי שהוא ידע בכלל... או שאת יכולה להגיד לו "רד למטה" ולא להסביר לו לאן ואז לקחת אותו לשם....

ellulli

New member
תודה! ../images/Emo39.gif

הקטע זה שאני לא בטוחה שאני בכלל אראה אותו היום.. אז חשבתי לשלוח לו הודעה יפה מהפלאפון (דור שלישי) עם הקלטה שלי ותמונה יפה וכאלה.. מה את אומרת? בקשר לסופרלנד.. הקטע זה שין שום סיבה שנסע למשפחה באיזור...סתומרת שאם אני אסע לשם הוא ידע שלשם נוסעים, ואני לא רוצה שזה יקרה.. ובקשר לתיק - זה אחלה רעיון.. אבל הוא לא ממש צריך תיק לסופרלננד.. אז זה אני לא ריכה, אבל תודה!

Bombardier1

New member
תכריחי אותו לשים בד כיסוי על העינים

ותגידי לו שלא יוריד את זה עד שאת אומרת לו....כשתגיעו לשם תגידי לו להוריד את הכיסוי ואז הוא יקבל שוק ! חחח...

ellulli

New member
למוש ולבומברדייר -

כן זה מה שחשבתי. הקטע זה שאנ חושבת שהוא ממש ישתגע מזה וירצה להרוג אותי. אבל לא נראה לי שיש לי אופציה אחרת הא?

m o s h 1 0

New member
מותר לך לשגע אותו למטרה כזו ../images/Emo6.gif

הוא יסלח לך, תפצי אותו בגלידה שם

pilpelet4u

New member
אמממ...

בדיוק באתי להציע לך את זה.... את יכולה רק מאיזור מסויים לקשור לו את העיניים ולא ממש כל הדרך....

ellulli

New member
אוו זה רעיון טוב!

תודה.. אני אקשור לו בערך כשנהיה קרובים לת"א.. זה יותר טוב! תודה!

למעלה