ג'קו במופע פריצה במסיבה בבצרה

Nova5

New member
../images/Emo212.gif../images/Emo48.gif../images/Emo168.gif../images/Emo49.gif לyila

מאחלת לך שנה של הצלחה , אושר ובריאות
כל הכבוד לבני משפחתך שאירגנו לך הפתעה כזאת - לגמרי לטעמך
אני דווקא שמחה שג'קו מרוכז בחברה ולא בפייסבוק. לא חושבת שפייס תורם הרבה לריבוי יצירות. הוא מיועד יותר ל"שריפת הזמן" אז שיהיה לג'קו בהצלחה אבל אני מסכימה איתך - מי שרוצה ויש לו פייסבוק - יכול להציף אותו בחומרים. אני בטוחה גם שזה נעשה תודה על החדשות כל כך משמחות

yila

New member
תודה לאיחולים, אני חושבת שג'קו מרוכז במוזיקה

מרוכז בדיסק הבא, בעתיד, בהופעות... אבל שיהיה בהצלחה בכל, מכל הלב, מגיע לו רק טוב.

תגידי את זה ל350 מיליון משתמשי פייס בעולם../images/Emo6.gif

(אני גם נדהמתי מכמות המשתמשים אבל כן.. חתיכת "יצירה" המציא מארק צוקרברג מייסד האתר, הוא יהודי, "משלנו" ועכשיו הוא גם מיליארדר
אין גבול לראש היהודי מלא הפטנטים.. אותי זה שכנע להצטרף... ומצאתי שזה הדבר הכי עדכני, ועושה המון באזזז בימינו..
במיוחד לזמרים ואומנים/אמרגנים שלהם , כשאני רואה זמר שמפרסם שירים חדשים, ,שם קישור למיי ספייס או אתר שלו, מגיב שם בעצמו ,עשרות חבר'ה שמים לו like, מפרסם הופעה וכו וכו' - זה הכי טוב ומקרב זמר לקהל ולהפך.. להרבה הופעות הגעתי השנה והרבה בזכות הפייס.. גם מופעי תרומה שמעתי רק משם (למשך רוק ישראלי במיטבו למען ילדה חולת סרטן רק בשבוע שעבר..) אז אני מוצאת בזה חיובי! ולא בקטע של בזבוז זמן על פארמוויל- החווה או אפקלציות שכולם מכורים אליהם (ויסלחו לי המכורות מכאן חח שלהן זה עושה טוב) אלא בקטע אחר.. ואם כבר פתחתי את זה, אפילו פורומים ידוע שהם קצת פאסה , לראיה מה עושים תפוז בימים אלו (קלטי.. פתחו פורום פעיל לענייני פייסבוק ,פורום מוזיקה מזרחית חדש גם הולך בגדול, אבל סגרו פורומים אחרים למשל של חמי רודנר ועוד כמה ! ולא צריך לרמוז יותר ברור מזה....) סליחה על הנאום
הכל ברוח טובה (ואנרגיות חיוביות
) ובלי קשר לכל הקשקשת, שולחת לך ד"ש חם...
שבוע טוב ופורים שמח!

reviital

New member
יאללה!! איזה מלך מי שהזמין אותו ליומולדת שלך

ואיזה מלך ג'קו שהגיע!! wowwww...זה נשמע כמו מתנה מושלמת ליומולדת, כל הכבוד למי שיזם את זה! ליה, הרבה מזל טוב ואושר, ותמיד רק הפתעות טובות!

yila

New member
ממש מלך וג'קו מלך גדול מהחיים! למרות שיש לי

ייסורי מצפון על כך שהקימו אותו משינה אחרי הופעה... וטרח בשבילי, קשה לי להאמין שזה קרה לי... ושוב תודה על הברכות

מזל טוב ליה! איזה יופי של הפתעה עשו לך! ../images/Emo13.gif

אני מדמיינת את הרגע שראית אותו... מאד מאד נחמד!

yila

New member
נחמד? הלב פעם במהירות, נעשתי אדומה, תפסתי

את הפנים בשתי הדייים וצרחתי אני לא מאמינהההההההההההה. פדיחה, כולם מסביב שששששששששששששששששששש

yila

New member
כתבה בידיעות הגליל

תמונה של ג'קו עם בהן ואיתי וכתוב: ען"ד אהוד גולן וצמודתו מירי החליטו להפתיע את לייה גולן וליום הולדתה שחל בשבת, הזמינו את הזמר כוכב נולד ג'קו אייזנברג. הזמר שהגיע גרם להתרגשות רבה. מזל טוב לייה גולן, באמת הופתעת? " אהוד ומירי עשו לי את השבת, זה היה יום מאושר מאוד בשבילי, שתי הפתעות ביום אחד, ההפתעה הראשונה הייתה בואו של אריאל בני מגרמניה כדי לחגוג אתי יום הולדת, וההפתעה השנייה הייתה שג'קו הזמר האהוב עלי הגיע ליום הולדתי."

תגידי הקטע הכי טוב..

למה עצוב ..הבהלת לרגע, ראית הופעה פצצה, השתוללת..נו נשמע סבבה
שמחה שנהנית
ברור וטבעי שלא כולם יתחברו ,יש כאלו שמסיבה באה להם טוב והופעת רוק באמצע אולי לא..(ועוד לא שאלתי מי קהל היעד של מסיבות כאלו ומה הקשר שלהם.. ממ נקודה למחשבה) מאבד אותך..?? בדיוק ראיתי לא מזמן את הקליפ המקורי ביוטיוב של סער בדישי וחשבתי שזה באמת שיר טוב וחבל שלא שומעים אותו יותר.. איזה שירים נוספים מהחדשים היו? נשארתי כאן אולי?

אמאשבע

New member
תודה רבה על העדכון!

הוי! כמה שאתן צעירות ויפות!!! יש עוד פרטים על השירים החדשים???

פש.... אווה אני ממש שמח!!

הייתי עכשיו יומיים בהשתלמות מדריכי נוער ולא ממש ידעתי מזה... תודה למי שעדכן והעלה תמונות!! חדשות נהדרות!! גם אם הוא חזר להופיע בקטנה!! שמח מאוד בשבילך ג'קו... תחזור אלנו במהרה כמו שאתה.. אוהבים ומתגעגעים אליך פה

למעלה