שרשור
TNA Final Resolution

HOT SPOT 2010

New member
../images/Emo58.gifתוצאות מהירות

זהירות
אלופי הזוגות הבריטים הביסו את MCMG אלופת הנשים החדשה טרה הביסה את ODB קיווין נאש, סמואה ג'ו, רוב טרי ובאשיר ניצחו בקרב הפיסט אור פיירד. המזוודת נפתחו כבר בקרב, והנה התוכן של כל אחד מהן: נאש-אליפות הזוגות טרי-אליפות אקס ג'ו-אליפות TNA באשיר-פיטורין מאט מורגן, הרננדז, הפופ וסואיסייד הביסו את טים D3, ריינו וגסי ניל, כשהרננדז הוא השורד האחרון עבור הצוות שלו. בובי לאשלי הביס את סקוטי סטיינר אביס ומיק פולי הביסו את רייבן וד"ר סטיבי קורט אנגל הביס את דמונד וולף. השלבים והניצחונות בקרב: וולף עשה ספירה על אנגל. אנגל עשה הכנעה לוולף, אנגל ברח מהכלוב ראשון. אלוף TNA אייג'יי סטיילס הביס את דניאלס.

Cry to the Sky

New member
דעות מקריאה

רוב פאקינג טרי N1C לX דוויז'ן במקום N1C לקרב נגד קיפ ג'יימס על מי המנקה הבכיר של הבקסטייג'? כנראה שיש חבר'ה באירגון שזקוקים יותר בדחיפות לבדיקת מציאת חומרים אסורים לפני הבחור הראשון/מהמתאבקים בכלל... ועזבו את זה שהרסו את אחד הקרבות שאני הכי אוהב במהלך השנה עם חרא זכיות/חרא של רוב המתמודדים,גם לא לזרוק משו קטן לביר מאני? מקווה מאוד שמפה זה הולך וממשיך לפיוד עם ג'ו..............מה הייתי נותן בשביל קצת ג'יימס סטורם במיינאיבנט
דעות יותר מורכבות בהמשך...

deathcaster

New member
דעות לאחר צפייה ../images/Emo58.gif

האמת ? היו אחלה קרבות, אבל ציפיתי ליותר... ציפיתי שיקרה איזה משהו מפתיע.... הייתה תחושה כזו בהתחלת האירוע.. ולקראת הסוף נשארתי עם תחושת הציפיה... קרבות הזוגות... קרב טוב, MCMG כמעט לקחו... הייתי בטוח שהפעם זה יהיה זה... אבל לא. טרה-ODB, קרב קצר וטוב, תוצאה צפויה, אני אוהב את הסגנון של ODB אבל אני לא חושב שהיא צריכה להישאר אלופה זמן רב, טרה מביאה הרבה רגשות איתה והקהל אוכל את זה. פיסט אור פיירד - לדעתי TNA קצת הפתיעו כאן.... הייתי בטוח שקודי דינר ילך הביתה... האם זה אומר שנקבל את באשיר בתור עוד מישהו עם מסיכה ? או שהוא באמת הולך הביתה ? רוב טרי לאליפות ה-X ? ואט דה פאק ? החלטה גרועה לדעתי. נאש - זוגות ? מעניין את מי הוא יקח... אני מקווה שלא את סטיינר. ג'ו - אליפות ? יאללה שיהיה, אני אוהב את ג'ו, לא מתנגד לראות אותו שוב בתמונת האליפות אפילו אם זה יהיה לזמן קצר. מורגן והחבר'ה נגד 3D והחבר'ה... קרב טוב... אבל הפיוד החסר משמעות הזה צריך להסתיים אביס ופולי נגד הפסיכים האחרים...... זה לא היה הארדקור במיטבו אבל נחמד לראות ש"מחזיק המניות הראשי" של TNA עדיין יודע לקחת באמפים אפילו אם זה "באמפ לייט" אנגל נגד וולף + דניאלס נגד AJ - אני בכוונה מתייחס לשני קרבות הללו כמקשה אחת.... WWE תשמעו..... ככה צריכים להיראות קרבות היאבקות, כן .... יש לכם מה ללמוד. אז AJ לא הפסיד את התואר, ואנגל ניצח ... שום הפתעה כאן, אבל אם זה אומר שהפיודים האלה ממשיכים - מה טוב !!!

HOT SPOT 2010

New member
דעות מאיך שזה נראה בנתיים

עוד לא ראיתי את האירוע, אבל מאיך שזה נראה מתמונות שראיתי מהאירוע, דווק א נראה שהיו שם כמה קרבות ממש טובים. הקרב של דניאלס וסטיילס נראה כמו קרב שיכול אפילו להיות מעומד לקרב השנה. כמו שזה נראה, זה נראה אירוע טוב, אבל יהיה אפשר לדעת רק אחרי שבאמת אצפה בו. בכל מקרה, יש סיכוי שהאירוע הזה ייכנס למעמודיות של אירוע השנה, לכו תדעו.

HOT SPOT 2010

New member
../images/Emo58.gifדעות חמות../images/Emo42.gif

אז הגעתי לאירוע עם לא יותר מדי ציפיות, אבל האירוע הזה ללא ספק הולך להיות מעומד לאירוע השנה. מה הקטע עם החבלים? אבל לפחות זה גם לאירוע להיות קצת שונה, היו פעמים שזה גרם לי להרגיש שהאירוע מתקיים באימקט זון. אני רק שואל כמה זמן נשאר לזירה המשושת עכשיו שהוגאן ובישוף בשכונה, יש לי הרגשה שהזירה בקרוב תחזור להיות מרובעת. הקרב הפותח, הגאנס-הבריטים. קרב פתיחה מהנה. אני חושב שהגיע הזמן שגאנס יהיו אלופי זוגות, מכל הצוותים ב-TNA, להם הכי מגיע. דאג וויליאמס הוא מתאבק מעולה, חבל רק שהוא אנדרייטד ב-TNA. הסואיסייד דייב של סייבן היה כל כך מסוכן, הוא כמעט עף כמו כדור מרובה לתוך הקהל. רק עכשיו שמתי לב עד כמה מגאנוס גדול, או שפשוט הגאנס קטנים כל כך? הגאנס היו צריכים לקחת את הקרב הזה. לא ממש ראיתי את הקרב הנשים, אבל ממה שהעברתי, נראה שהיה בסדר. אני שמח שטרה ניצחה, לפחות אליפות אחת הוחלפה לקראת סוף השנה. תאכל או תפוטר, שמעת ג'ו? ביר מאני מזכירים לי את DX, אבל בצורה הטובה. כמה אנשים יש בוורלד איליט? ומדהים שגם לסטייבל הזה קיווין נאש הצליח להזדחל, בכמה סטייבלים הוא כבר היה? ודרך אגב הוורלד איליט היא קבוצה אנטי אמריקאית, ומה נאש, אפרו-גרוזיני? נחמד לדעת שהקהל עדיין אוהב את ג'ו, כי החיבה שלי כלפיו קצת נעלמה השנה. שמתם לב לכך שעם האלימות שלו נעלם כאילו לא היה? ולפני חודשיים ג'ו ונאש היו חברים טובים, לא? כמה בלאגן על הדקות הראשונות, אבל זה בלאגן נחמד. עבודת המצלמה באירוע הזה הייתה טובה מאוד. כי לא קיבלתי בחילה מכל חילופי הזוויות בקרב הזה. איך צחקתי כשבאשיר דפק את המזוודה בראש של דינר, זה משום מה הצחיק אותי, גם הצחיק אותי העובדה שהם נלחמו כל כך על המווזדה בה מונח חוזה פיטורין. חבל ששניהם לא זכו בה, ואז שניהם היו מפוטרים, שזה בכלל היה מצחיק. רגע לא הבנתי, אריק יאנג הוא האלוף הגלובלי, דבר אשון למה אין מזוודה עבור האליפות שלו, ולמה אלוף מתאבק בקרב הזה? איפה ההגיון? מה אם אמייזינג רד היה מתאבק בקרב הזה וזוכה במזוודה של אליפות האקס? קיצר זה לא היה קרב ממש טוב, טוב זה לא היה קרב טוב בכלל. עדיף שישנו את הקונספט. אהבתי את הסיום, כשג'ו בועט בדינר. וזה קצת היה לי ברור שהוא זכה בחוזה של אליפות TNA. רגע שאלה, אם מפטרים אותך בקרב הזה, אי אפשר פשוט ללכת ולחתום על חוזה חדש? הרי דניאלס עשה את זה? גילוי המזוודות היה די מפגר, קצת מותח אבל לא יותר מדי. הייתי בטוח שטרי הולך להיות מפוטר בטוח, אבל אז באשיר פוטר. חבל שבאשיר, טרי ודינר לא פוטרו ביחד. קרב של 3000 איש, סתם קרב של 8 איש. פיוד טיפשי, מה שרק מבליט את העובדה של-TNA כרגע פשוט אין מה לעשות עם רב המשתתפים בקרב הזה, וזה חבל. כי אפשר היה לעשות פיוד בין מורגן והרננד, פיוד של סואיסיידה והפופ, וטים D3 נגד אה...מישהו. נראה לי שג'סי ניל יכול לחתוך ראשים עם המוהק שלו. ריינו כל כך מיותר ב-TNA, ונראה לי שההנהלה מתייחסת עליו באותה צורה. נראה לי שחמשת הדקות הראשונות היו מיותרות לגמרי. הרננדז מה זה אובר עם הקהל. הרננדז יכול היה להרוג את ניל עם המכה ההיא של הכיסא, כנראה שמה שהציל אותו זה המוהק שלו. אני מת על הפופ. נראה לי שכל ההולקמניאקים בזירה הולכים להפוך לדא פופה-נישיון. לפחות TNA הצליחו להוציא את מורגן טוב בקרב הזה. אבל זה לא היה קרב טוב כל כך. קרב הארדקור, יש!!! רגע...מה...אה...לאשלי..למה? איזה באסה. נראה לי שלא רק באשיר הולך הביתה, נראה לי שגם הגאון שהדליק את הפרומו לקרב ההארדקור בזמן הלא נכון. טוב נו, טעות אנוש. קרב מעולה של סטיינר ולאשלי, אין פשוט נהנתי מכל שנייה, סקוטי ולאשלי צריכים להיות מתאבקי השנה, וזה צריך להיות קרב השנה. טוב אני שקרן גרוע, אין מה לעשות. ראיתי את הקרב הזה בפחות משנייה וחצי. כתם שחור באירוע הזה. ואווי, אביס נראה כמו תאונת דרכים אכזרית. שמח שהקרב הזה הפך להיות קרב הארדקור, כי אם הוא לא היה כזה, זה היה הורס את האירוע הזה. הקרב הזה הוא כמו בדיחה, ארבע פסיכופטים משחקים עם מוצרים של הום-סנטר. היי TNA העבירו את המשרד של מיק טניי ושל טאז, ועשו שיפוצים, כל הכבוד, יפה. מעניין מה דון ווסט היה אומר? טאז רצח אותי. "זה לא היה כל כך חכם בשביל רופא" ו"מייק, על תצעק על הטאלנט". חה חה. יאיי, מיק פולי עושה ג'אקאס. תמיד רציתי לראות פסיכופט אחד מסיע עגלת סופר ומתנגש בה בשני פסיכופטים אחרים, בעוד הפסיכופט הרביעי שוכב על הרצפה. קצת מוזר לראות את את סטיבי רועד כמו טלפון רוטט על רייבן...אהמ..., באמפ מגניב של פולי. קיצור, קרב נחמד, היו הרבה רגעי הארדקור טובים, אבל איפה הדם? אנגל-וולף. קרב מעולה, פשוט שני מתאבקים מעולים נפגשים בזירה אחת. קרב מאוד טכני, פשוט מעולה, פשוט תענוג לצפייה בקרב כזה. עד עכשיו לא חשבתי לשים את דזמונד וולף בתור מעומד למתאבק השנה, אבל אחרי הקרב הזה, אין לי פשוט ברירה. הוא פשוט מתאבק מעולה. וכך גם אנגל. הוולף הזה מצליח לגרום לכל מהלך שלו להיראות הרבה יותר כואב ממה שהוא באמת, במיוחד כל אחיזות ההכנעה שלו. הקרב הזה טוב יותר מהקרב הקודם שלהם באירוע הקודם. ועכשיו אני לא יודע את מי לשים למעומד קרב השנה, אולי אני פשוט אשים את שניהם. קרב פשוט גדול ומצוין, ואני מודה ל-TNA, לאנגל ולוולף על הקרב הזה. תודה רבה. דרך אגב, טאז צדק במאה אחוז, אחרי שהדימום של וולף הגיע לשיא, זה נראה כמו זירת רצח או משהו, כמה דם, זה היה חתיכת דימום אכזרי, וזה הוסיף לקרב. המיין איבנט, אייג'יי-דניאלס. ואוו. כאלה קרבות אני רוצה לראות תמיד ב-TNA. קרב מעולה, וקרב קלאסי ללא ספק. מזכיר לי את הימים היפים של TNA, במיוחד את שנת 2005 המדהימה. הרבה מהלכים מצוינים, וברוטליים. הרבה עבודה מדהימה של שני המתאבקים, שיש להם אחלה של כימיה. פשוט תענוג לצפות בקרב כזה. אחד הקרבות הכי טובים של השניים האלה, וגם של השנה הזו. פשוט נהנתי מכל רגע, והייתי עם פה פעור לכל אורך הקרב. שמח שאייג'יי שמר, למרות שלדניאלס מגיע להיות אלוף, אבל אייג'יי צריך לרוץ עם החגורה עוד כמה חודשים. בכל מקרה, דרך מצוינת לסגור אחלה של PPV. לסיכום, PPV מעולה. היו פה שתי קרבות לא משהו, אבל רב הקרבות היו מהנים וטובים, והיו פה שני קרבות קלאסיים ומעולים, שייזכרו לנצח.

deathcaster

New member
מממממממממ

"גע שאלה, אם מפטרים אותך בקרב הזה, אי אפשר פשוט ללכת ולחתום על חוזה חדש? הרי דניאלס עשה את זה? גילוי המזוודות היה די מפגר, קצת מותח אבל לא יותר מדי. הייתי בטוח שטרי הולך להיות מפוטר בטוח, אבל אז באשיר פוטר. חבל שבאשיר, טרי ודינר לא פוטרו ביחד. " לא ממש ..... הרי הוא לא ממש פוטר.... הוא פשוט לבש בגדים צהובים ומסיכה עם סנדויץ' ונהיה "קורי מן"

rshamir

New member
TNA

היה אירוע ממש טוב. כאשר הקרב הכי חלש היה של אנגל מול וולף (וגם זה יחסית, לא שהקרב היה גרוע אבל רק ההכרעה השנייה היתה ממש מרתקת), זה אומר הרבה מאד על איכות האירוע.

HOT SPOT 2010

New member
אתה רציני?

אתה בטוח שהתכוונת לכתוב "כאשר הקרב הכי חלש היה של אנגל מול וולף"? זה היה אולי הקרב השני המעולה של הערב, מיד אחרי אייג'יי--דניאלס.

rshamir

New member
אני מאד רציני

כתבתי שהכל יחסית - יחסית לקרבות אחרים באירוע נהניתי ממנו הכי פחות, למעט ההכרעה השניה שהיתה מרתקת.

Sid

New member
גם לדעתי

אני בדרך כלל משתעמם מקרבות עם המון הכנעות, אבל אני חייב להגיד שוולף הוא פשוט מאסטר של תרגילי הכנעה ואני ממש נהנה מכל רגע כאשר הוא נכנס לזירה עם אנגל, הרבה מהלכים חכמים והרבה מתח יש בקרבות שלהם, הם בונים את הקרב בצורה הכי אמינה שיכולה להיות.

Cry to the Sky

New member
אז כנראה שאצלי זה פועל הפוך

לא יודע למה למרות שאני מחבב את וולף ושכל ההכנעות האלה סבבה לגמרי והכל,אבל הוא פשוט לא קונה אותי עם זה.....הוא חייב למצוא לעצמו עוד איזה פינישר נורמלי חוץ מה-TOL וכל האחיזות האלה כי זה באיזשהו שלב כבר נמאס! ד''א,להגיד שזה הקרב הכי רע של הערב כמו שאמרו פה? לא הייתי זורק משו כזה אחרי שאני נזכר בקרב גושי הסטרואידים,פאק כל כך רציתי לעשות FF והדבר היחידי שמנע את זה זאת רק הטלויזיה ודבר אחד באמת אחרון,ביאס אותי שTNA זרקו זין על הפיסט אור פייר השנה במקום לעשות את זה מושקע כמו בפעמים הקודמות בבמקום עם 8 ג'וברים ב5 דקות וחשיפה אחרי דקה של כל הזכיות... אבל בסה''כ סיפקו את הסחורה/אגו ממשיכים לצאת כרישים

Sid

New member
FOF

היה הקרב הגרוע של הערב, לא היתה שם בכלל צורה של קרב טיפוסי אלא הכל היה בלאגן אחד גדול והרושם היה שסתם כך כל פעם מישהו יעלה וייקח עוד מזוודה ועוד מזוודה רק לשם לקיחת המזוודה ופיניטו.

rainman84

New member
תוספת

לא רק שוולף הוא מאסטר של תרגילי הכנעה,הוא יודע לקחת מהלכים הכי פשוטים ולהפוך אותם לאומנות. האמת שה-10 דקות הראשונות בקרב היו מאכזבות אבל כל השאר היו אומנות,פשוט ראו שיש שני מתאבקים גדולים בזירה.

Sid

New member
../images/Emo58.gif

אני אגיד זאת שוב ושוב, אם לא היה את TNA אז לא הייתי רואה כמעט רסלינג כיום. תענוג של אירוע.

ninjastar

New member
ארמאגדון (TNA wise)

נאש זוכה בקרב טאג טים....מעניין איזה מתאבק, שיכול להתאים להיות פרטנר של נאש, וקשור איכשהו בהולק הוגן המתקרב ובא, יכול לחזור כדי להיות הפרטנר של נאש....הממ.....ממש לא עולה לי לראש אף אחד כזה (האמת, אני חושב שהם יעשו טיזיג שזה הוא, אבל בסוף הוא יבחר איזה אריק יאנג להיות השותף שלו) האמת, עם אני משווה את זה לTLC אז ככה - קרב טאג טימס של שני האירועים - TNA יותר אהבתי (ובטח שהייתי מתלהב פי מאה לראות את המאשין גאנז זוכים, מאשר את הזכייה של DX). -אם כבר משאשין גאנז - הם כרגע על תקן סמואה ג'ו של פעם. ולעשות טעות ענקית פעם אחת, או קי....לעשות את אותה טעות פעמיים.... טיפשות לשמה. -קרב אליפות עולם - של TNA היה יותר טוב משני הקרבות של הWWE מTLC. קרב פיסט או פיירד נגיד....נגד הקרב סולם - הקרב סולם יותר טוב. (לא הכל מושלם לTNA) גראדג' מאטץ' : וולף -אנגל - קופי - אורטון - TNA לוקחים. (דם בקרב כלוב, איזה קונספט חדשני) טרה לוקחת את האליפות (שממש לא היה איכפת לי מזה) > דרו "אני המתאבק המשעמם בעולם, במסווה של מתאבק טכני איכותי, אבל וינס אוהב אותי, אז יש! אני אלוף עולם עוד שנה" מקנטייר. -מאסטרס מקבל פוש, רוב טרי מקבל פוש.... משהו מוזר קורה בארץ ההאבקות. אז אחרי כל זה, עדיין ביר מאני לא יקבלו קרב אליפות....מעניין. אני לא מאמין!!!??? באשיר מפוט....הא, למי איכפת קצת קשה להגיד שזה יהיה הקרב שיתן פוש לTNA, כי אני בספק אם לאוהדי הWWE שמתלהבים מהאגרופים של סינה, יהיה סבלנות לקרב כמו אנגל -וולף. אבל טוב לדעת שיש עוד קרבות כאלה. זה גם הקרב שיגרום להם להיות שונים מהWWE. וזה מעולה. ולבסוף - ככה עושים קרב אליפות, שהתוצאה ברורה ועדין אתה מרגיש שהיה שווה לראות אותו. הפרומו של 4.1 שהיה באירוע היה טוב. אני מקווה שישדרו אותו בכל הזדמנות בכל מקום אפשרי. והדבר שהכי נהנתי ממנו - ג'ו. מאז הפיוד עם לאשלי, אני מתחיל לחזור לאהוב את ג'ו עוד פעם (דבר לא קל, אחרי מה שהדמות שלו עברה) אז סוף סוף אולי נקבל את ג'ו כמו שרצינו... joe gonna kill you....joe...........gonna kill you good night everybody

למעלה