זהו להפעם ! לא לשאול יותר !

הנקודה שבלב 7

שלום רב, אענה לך תשובה עניינית : הזוגיות שלך די מורכבת. השינוי הדרסטי שאת מדברת עליו יכול להיות מיידי. מיום ההולדת האחרון כבר החלה שנה שמאפשרת שינוי זה . ורצוי שיהיחה השינוי. אני מציעה לך בהמשך לחיות עם בן זוג כחבר ולא כבעל. בהצלחה, דורית

תודה דורית

האם השינוי יוכל להתקיים גם אחרי יום ההולדת הבא?(...יש חשש...) ולמה את מציעה לחיות עם בן זוג כחבר ולא כבעל?(נשמע שהבעיה היא בי) תודה!

הנקודה שבלב7

אני מתייחסת בתשובתי לתאריך הלידה שלך. והעיתוי השנה עד יום ההולדת הבא -מתאים. אם לא יתסדר אז יהיה בשנה הבאה . הנומרולוגיה נותנת עצות מתי כדאי לעשות מהלכים שונים ולפי תאריך לידתך ראיתי את מה שראיתי. זו בגדר עצה בלבד. מספר הזוגיות שלך אומר שעדיף שתהיי בזוגיות לא מחייבת ולא לוחצת. לזה התכוונתי. אין בך שום בעייה. דורית

שוב מודה לך דורית

מקרב לב. באמת. למה את מתכוונת כשאת כותבת "לא מחייבת..."? חשתי הקלה לקרוא שהבעיה לא אצלי... מודה לך שוב.

תשובה

זוגיות שלא תרגישי מוגבלת, שיהיה לך חופש. זו לא בעייה . ישנו תאריך לידה וזה נתון שלא ניתן לשינוי. לפי תאריך הלידה אני יכולה לומר איזו זוגיות מתאימה לך ואיזו לא. זה לא מצביע על שום בעיה. בהצלחה, דורית

אם נשאר עוד מקום אז גם אני חוגגת יומולדת.

ב-11.1 אם יש משהו חשוב שעלי לדעת אשמח לדעת. תודה, אם זה מביך אז במסר. ושוב תודה.

Anabelita

New member
אני כרגע מגדלת את ילדיי

ולאחרונה התחלתי לעבוד מהבית ומעצבת עוגות בבצק סוכר. תודה רבה.

אנבליטה

שלום רב, הצד היצירתי והאומנותי אצלך בולט במפה , עיצוב עוגות לא מספיק לך. את צריכה לבחור תחום נוסף, מתאים לך להיות עצמאית. גם תחום יצירתי הקשור בעבודה עם ילדים מתאים לך. בהצלחה, דורית

באופן כללי נותנת לך את זכות הבחירה

לספר לי מה בולט ביותר שיקרה לי בשנה הבאה. 11.1.1947

ninga 3

New member
../images/Emo140.gifהיי דורית צהריים טובים

אשמח לדעת מה קורה איתי מבחינת עבודה ו/או בריאות
ילידת 03.04.1952. שעת לידה - 02.20 (לפנות בוקר) גילה

גילה

שלום רב, במסגרת הפורום אין אפשרות להשיב על שאלות בנושא בריאות כי הדבר מחייב הכנת מפה נומרולוגית מדוייקת ונרחבת. באופן כללי חייבים לעשות בדיקות דם שגרתיות ממוגרפיה אחת לשנתיים או אחת לשנה אם יש בעייה , קולונוסקופיה אחרי גיל 50 ובדיקת משטח צוואר הרחם. נא מקדי את שאלתך בנושא עבודה . מה את בדיוק רוצה לדעת? דורית

ניריתי 1

New member
../images/Emo51.gif דורית יקרה ...

אני רוצה להודות לך על עוד פינה לתפארת
את מדהימה. ההשקעה והנתינה שלך מרגשות אותי כל שבוע מחדש. זה לא מובן מאליו בכלל. אני יודעת שאת מאוד עמוסה... ובכל זאת את מוצאת זמן בלו"ז ובליבך לפורום שלנו. אין לי מילים
תודה ענקית לך אישה יקרה מפז. את מיוחדת

ניריתי, תודה על הפרגון, כל האנשים

פה מדהימים וזה כיף גדול . כפי שאמרתי לך, אני לא בבית עכשיו אבל ידעתי שתיהנה עוד שאלות שלא אספיק לענות עליהן ולכן הצטיידתי במחשב הנייד של בתי. שיהיה סופ"ש נעים לכולנו, באהבה גדולה ובחיבוק ענק, דורית

למעלה