זהו להפעם ! לא לשאול יותר !

sharon30v

New member
שלום דורית../images/Emo20.gif

אשמח לדעת אם תחום הלימודים שלי מתאים לי והאם אעסוק בזה. אני לומדת עיסוי הוליסטי שזה 4 סוגים של מס'ג: שוודי, רקמות עמוק, אבנים חמות ועיסוי ב4 ידיים. שרונה 29/10/71

שרון 30

הטיפול באנשים מאד מתאים לך,את תלמדי, תטפלי ויש סיכוי גם שתלמדי אחרים את המקצוע. אני רואה שתלמדי בהמשך אולי בעוד כשנתיים שלוש עוד נושא. בהצלחה, דורית

זהבית20

New member
היי דורית,

ראשית תודה לך על התשובות. תאריך לידה: 21.5.1972 שוקלת על שינוי מקצועי ומבקשת ייעוץ איזה תחום מתאים לי גם מבחינת לימודים מה כדאי ללמוד? אשמח לקבל תשובה. יום טוב!

זהבית 20

שלום רב, את מאד מוכשרת והרבה תחומים מתאימים לך. התקשורת עם אנשים מאד טובה וחשובה לך. התחומים שמתאימים לך: כל מקצוע הקשור לאומנות ויצירה, יחסי ציבור, שיווק, הנחיית קבוצות, עבודה עם ילדים. בהצלחה, דורית

שרון58

New member
דורית שלום ותודה מראש על הזמן שאת מקדישה לנו

אהרנה קליין 15/7/74 האם מצבי הכלכלי ישתפר בקרוב ומתי?

דוריה7

New member
שלום דורית

דורית27/6/74 האם אני צריכה להישאר במקום העבודה שלי.תודה תהל הבת שלי 27/12/05 כמה מילים תודה

דוריה 7

שלום רב, אני רואה שדי נמאס לך. את יכולה לעזוב במאי . החל מיוני ואילך יש פוטנציאל גדול למצוא עבודה חדשה. אני לא משיבה לשאלות לאנשים מתחת לגיל 18 בהצלחה, דורית

דוריה7

New member
תודה רבה רבה

אכן נמאס ליועוד רגע הייתי כבר בחוץ טוב לדעת שצריך לכחות עד למאי שוב תדה על הכל

שרון 58

שלום רב, מיולי מצב הכלכלי חלש יותר . המצב יימשך עד ליולי 2011 . מיולי 2011-יולי 2012- יהיה שיפור אני מציעה לך להתנהל בשיקול עם הכספים , לעשות סדר עדיפויות. בברכה, דורית

אם לא מאוחר מידי הייתי שמחה גם==>

איילת 16.04.1970 הייתי מבקשת לשאול לגבי קידום הקריירה / עבודה.

סנדייז

New member
אםלא מאוחר אשמח לשאול לגביי עסקים והתפתחות

עיסקית תאריך לידה 28-3-62 תודה לך

סנדייז

שלום רב, רואים מאפריל 2011 התאוששות בכל התחומים כולל עסקים. השנה האחרונה היתה חלשה. אבל מאפריל יש פוטנציאל להתפתחות עסקית חיובית. בהצלחה, דורית

דורית שלום

אבקש לדעת מתי ואם כדאי להתחיל שינוי דראסטי במערכת הזוגית. תודה. (מקווה שאת פרטיי האישיים המנהלות יקבלו שאשלח במסר פרטי.)

למעלה