הורדו 30 אוטובוסים של קווים בעפולה

מצב
הנושא נעול.
מתבקשת פשיטה על חברות נוספות
גם על מפעילי תחבורה ציבורית אחרים, כמו למשל "סופרבוס" וחברות אוטובוסים וגם על... גם על מוניות השירות. לא אהיה מופתע אם גם אצלם יגלו כלי רכב לא תקינים.
התכוונת ל:תופתע אם תגלה כלי רכב תקינים?
כידוע שתי שלילות מבטלות אחת את השנייה :)

אורי404

New member
התכוונת ל:תופתע אם תגלה כלי רכב תקינים?
כידוע שתי שלילות מבטלות אחת את השנייה :)
. יהיה מפתיע אם כל כלי הרכב יהיו תקינים
מי יודע. אולי לפחות כמה מהם יהיו לא תקינים, בין אם זה בחברות אוטובוסים אחרות של תחבורה ציבורית ושל הסעות פרטיות ובין אם אלה מוניות השירות.

4XTOS

New member
המשטרה פשטה הבוקר על משרדי קווים בעפולה והשביתה 30 אוטובוסים בחשד לליקויים
רק 30?
המשטרה לא נוסעת באוטובוסים של קווים במגדל העמק כנראה. איזה אוטובוסים שמה אלוהים ישמור

רק 30?
המשטרה לא נוסעת באוטובוסים של קווים במגדל העמק כנראה. איזה אוטובוסים שמה אלוהים ישמור
רק בצפון? ומה עם המרכז?
איזה אוטובוסים דפוקים יש כאן, נסעתי כמעט שנה באוטובוס קטן של פיאט דוקטו, זה היה סיוט אמיתי. רעש מעצבן, רעידות ומזגן שמגיע רק לכיסא אחד שתמיד השתדלתי לתפוס אותו. האמת שרחמתי על הנהג, אני נסעתי פעם אחת בשבוע. כתבתי לקווים והם ענו לי שקצין הבטיחות יבדוק ויראה מה קורה. וכמובן לא השתנה כלום, או שקצין הבטיחות שלהם על הפנים, או שבכלל האוטובוס לא נבדק, אין לנו חברה אחרת כך שאנחנו שבויים של "קווים"

elitrou

New member
הנה הסירטון
כמה הרהורים בנושא
ראשית להביא אוטובוסים לכזאת רמה של הזנחה זה באמת פשע. ובלי קשר, אני מרגיש אי נוחות מאוד גדולה מהתנהגות של נוסעים בתוך האוטובוסים האלה. אני בטוח שלא נהגים פרקו ככה את הכיסאות ואת המשענות. האוטובוסים נראים כמו אחרי התעללות ברברית. יש ליקויים שרק החברה אשמה - תחזוקה של צמיגים ומערכות מכאניות של הרכב, אבל מצב הפנים של האוטובוס הנראה לי הרבה יותר מבלאי סביר...

ארזS

New member
כמה הרהורים בנושא
ראשית להביא אוטובוסים לכזאת רמה של הזנחה זה באמת פשע. ובלי קשר, אני מרגיש אי נוחות מאוד גדולה מהתנהגות של נוסעים בתוך האוטובוסים האלה. אני בטוח שלא נהגים פרקו ככה את הכיסאות ואת המשענות. האוטובוסים נראים כמו אחרי התעללות ברברית. יש ליקויים שרק החברה אשמה - תחזוקה של צמיגים ומערכות מכאניות של הרכב, אבל מצב הפנים של האוטובוס הנראה לי הרבה יותר מבלאי סביר...
תגובה להרהורים שלך
וונדליזם יש בכל מקום [כמעט] אבל כאן זה בכלל לא עניין של וונדליזם אלא פשוט הזנחה פושעת של חברה שמיומה הראשון קירטעה בכל פרמטר אפשרי. ומי שאשם בכל הסיפור זהו משרד התחבורה עם ההפרטה המטומטמת הזאת.

mister K

New member
תגובה להרהורים שלך
וונדליזם יש בכל מקום [כמעט] אבל כאן זה בכלל לא עניין של וונדליזם אלא פשוט הזנחה פושעת של חברה שמיומה הראשון קירטעה בכל פרמטר אפשרי. ומי שאשם בכל הסיפור זהו משרד התחבורה עם ההפרטה המטומטמת הזאת.

S o l l y

New member
כמה הרהורים בנושא
עובדה שבחברות אחרות זה לא ככה...
אני מסכים איתך שיכול להיות שחלק מזה נבע מוונדליזם. אבל עובדה שבכל הפרמטרים גם המכניים יש בעיות, ועובדה שבחברות אחרות לא כך הדבר. אני בטוח שאם הייתה ידית מושב אחת מפורקת, לא היו משביתים אוטובוס, אבל ניתן לראות לפחות 5 כאלו באוטובוס אחד בסרטון. אני גם לא מבין איך מוונדליזם, יכול תחתית של מושב לצאת ממקומו, ועוד כל כך הרבה באותו אוטובוס, come on...

ארזS

New member
"תסמונת הסלוטייפ"
תמיד צחקתי או ליתר דיוק כעסתי, איך אפשר להפעיל אוטובוסים שהחלונות שלהם מודבקים בסלוטייפ ושחלקים אחרים באוטובוסים קשורים עם חבלים שונים ומשונים... ואני מניח שיש כאן יותר מאדם אחד שיודע על מה אני מדבר.

אוהד11

New member
מנכ"ל חברת "קווים" טוען הבוקר ב- "ממון" של
ידיעות אחרונות, כי בכוונת החברה לפעול נגד משרד התחבורה, משום, שלטענתו, האוטובוסים שהושבתו יצאו מיד לטסט חוזר, לרבות בדיקת צמיגים, וקיבלו אישור תקינות. העובדות בסרטון נראות שונות מדבריו

scooby5

Member
מנכ"ל חברת "קווים" טוען הבוקר ב- "ממון" של
ידיעות אחרונות, כי בכוונת החברה לפעול נגד משרד התחבורה, משום, שלטענתו, האוטובוסים שהושבתו יצאו מיד לטסט חוזר, לרבות בדיקת צמיגים, וקיבלו אישור תקינות. העובדות בסרטון נראות שונות מדבריו
אין סיכוי שאוטובוס עם צמיגים כאלה עובר טסט !
שאף אחד לא יספר סיפורים. אולי היתה סיבב לכך שאוטובוסים במצב כזה עברו טסט (ודי לחכימא ברמיזא). זה פשוט פשע שאוטובוסים נראים כך, בעיקר מצבם המכאני-חיצוני.

JayZed

New member
לא יודע אם זה פורסם פה כבר...
סרטון של משטרת ישראל על הפשיטה בחברת "קווים" בעפולה שבעקבותה הורדו 30 אוטובוסים של החברה מהכביש

davidfainshtein

Member
מנהל
לא יודע אם זה פורסם פה כבר...
סרטון של משטרת ישראל על הפשיטה בחברת "קווים" בעפולה שבעקבותה הורדו 30 אוטובוסים של החברה מהכביש
אני בשוק האמת...
עד שלא ראיתי את הסרטון לא הייתי מאמין שדבר כזה אפשרי בישראל בשנת 2010 בחברת תחבורה ציבורית מוסדרת. (אני לא מדבר על איזה B10M שמסיע אברכים בי-ם)

אני בשוק האמת...
עד שלא ראיתי את הסרטון לא הייתי מאמין שדבר כזה אפשרי בישראל בשנת 2010 בחברת תחבורה ציבורית מוסדרת. (אני לא מדבר על איזה B10M שמסיע אברכים בי-ם)
כעת ראיתי באופן מדגמי ממש מפרקית מודל 94
של דן-הצמיגים במצב טוב וכך גם הכיסאות-אולי המכונות ישנות איך אין התפשרות על בטיחות. כך גם באגד. מפרקית435 אגב.

scooby5

Member
של דן-הצמיגים במצב טוב וכך גם הכיסאות-אולי המכונות ישנות איך אין התפשרות על בטיחות. כך גם באגד. מפרקית435 אגב.
קח ליילנד מהמוזיאון -
כנראה שהמצב טוב יותר ממה שרואים בתמונות. עבדתי בעברי בחברה להשכרת רכב ומעולם לא ראיתי רכב אחד עם צמיגים במצב המתקרב למצב הצמיגים האלה...

שלא לדבר על המזגן במפרקיות הישנות של דן
איזה מזגן נהדר! ובקווים לא מרגישים את המזגן באף אוטובוס (למעט האוטובוסים שהם קנו מאגד, אבל גם שם זה לא מאוד מורגש)

מצב
הנושא נעול.
למעלה