אל תפלו בפח של אנשי יח"צ של איילה

../images/Emo243.gifאל תפלו בפח של אנשי יח"צ של איילה../images/Emo243.gif

איילה וסער = אותו דבר, שניהם המיץ של הזבל, שניהם התנהגו בצורה מחפירה! אנשים מנסים לגרום לנו "לשכוח" מה איילה עשתה וכאילו להפיל הכל על סער כדי שבעוד כמה ימים כולנו נמלמל: כן סער הוא איש רע שתפס בחורה תמימה כמו איילה וגרם לה לעשות מעשים רעים, היא מסכנה בסך הכל! אז לא מסכנה ולא נעליים, כל מה שנכתב על סער אפשר לראות גם באיילה - אל תשכחו!!! אני אזכיר לכם כל פעם מחדש!

כל העונה נלחמנו באנשי יח"צ "ממולחים"

אני רואה שהם לא נרגעו וממשיכים עם זה גם עכשיו....

מאור 215

New member
כשמשלמים לך כסף,אתה תכתוב כל היום שקרים

העיקר הכסף נכנס לבנק.

רותי167

Well-known member
חיפושית,מטרה נלוזה? את בכלל יודעת מה המשמעות?

תמשיכי להתפתל,להתערבב,להתלכלך עם מיץ הזבל שלך. בחורה רעה ומרושעת.

מה קרה את עצבנית ../images/Emo6.gif

איילה לא עונה לך לטלפונים, מה קרה היא לא שילמה לך את החשבון

רותי167

Well-known member
חיפושית,חשיבה עלובה,את לא מצליחה להבין

ולהפנים. אסביר לך במילים פשוטות בתקוה שתביני,אני לא מקושרת לאיילה,לא מקבלת כסף ולא מכירה אף אחד מהדיירים באח הגדול. מה שאני כותבת בא ממקום של כאוס לשנאת חינם,חוסר כבוד לאדם,דברי השטנה והרשע שנכתבים בפורום. כאמא לילדים וכאישה קשה לי עם זה. תתפלאי יש אנשים כאלה. כעת הבנת?

את באמת אטומה או שאת עושה את עצמך?

כל מה שרשמת זה אחד לאחד אייללי שלך: שנאת חינם, חוסר כבוד לאדם, דברי שטנה ורשע - זה בדיוק היא!!! אז אם באמת איכפת לך מהילדים שלך, תחנכי אותם שלא ילמדו לעולם מהמעשים של איילה. אני מציעה שתפתחי עיניים ותצפי שוב בקלטות של התוכנית. מה שאני עושה בפורום זה להזכיר לכולם מי זאת איילה ושאף אחד לא ילמד ממעשיה חס וחלילה.

רותי167

Well-known member
הכל נמדד אצלכם בכסף,כבוד לאדם הוא מושג לא

מוכר לכם,כל מה שאתם יודעים הוא הכפשות,שנאת חינם,השמצות ורוע ומי שלא כזה בטח משלמים לו כסף . איזו עליבות.

שולה601

New member
אל תיפלו בפח של אנשי יח"צ של איילה

לתדהמתי הרבה שמעתי שלאיילה יש יותר טוקבאקים מאשר לאלירז ואין לי שמץ של מושג מה עוד אפשר לכתוב על איילה אני מהרגע הראשון ראיתי בה שחקנית ברמה נמוכה מאד וזה שהיא הצליחה לעשות איזה דרמה שאנשים אהבו לראות וכעת מרחמים עליה אז מה שהיא בישלה שתאכל אותה וכמו שהיא הציעה את המיטה ככך שתישן בה ואני לא מרחמת עליה בכלל והמטרה שלה שירחמו עליה עכשו כנראה ושיזרקו את כל הזבל על סער היא שותפה מלאה בכל מה שקרה לה אז די עם הרחמים

shouldistay

Active member
אי אפשר בכלל להשוות בין שניהם

איילה בחורה בסה"כ טובה מאד שנגררה אחרי האסטרטגיות הרעות של סער.

שאלה חשובה ותעני את האמת:

האם חשבת ככה גם בבית או שבגלל שסער פתאום לא רוצה את איילה אז שינית את דעתך עליו?

shouldistay

Active member
את יכולה לקרוא הודעות קודמות שלי וכולם כאן

יודעים. אני תומכת באלירז לאורך העונה אבל יש לי חיבה לאיילה. ואני מאד לא אוהבת את סער לאורך העונה.

רותי167

Well-known member
חיפושית הזבל,כן,סער ואיילה במיץ שלך,לא מרפים

מנשמתך הרעה והחולה. את בחורה חסרת חיים שכל היום והלילה מתעסקת בהכפשות. בחורה צעירה שאין את יודעת לאן יקחו אותך החיים ואיזה בן זוג יהייה לך. אני מאחלת לך שאלוהים יעזור לך וינקה את נשמתך וגופך מרוע,שנאת חינם,שטנה וחוסר כבוד לבני אדם.

למעלה