אחרי ההדחה של אלעד

חני 28

New member
../images/Emo243.gif אחרי ההדחה של אלעד ../images/Emo243.gif

אחרי ההלם שחוויתי בהדחה של אלעד , אין לי ציפיות יותר מהעונה הזו עונה כושלת בה כל הטובים עוזבים בזה אחר זה ומשאירים אותנו עם נשים קשות בעייתיות וחבורה ריקנית למדיי . התעייפתי לשנוא התעייפתי לנסות לשכנע בצדקתי התעייפתי מהויכוחים כאן התעייפתי לראות את נופר מנצלת את ג'קי את פרידה מעשנת בישיבה סטייל הבורר ושולטת בכולם באלימות התעייפתי מהצחוק של ליהיא על כל שטות ומפזרת רעל התעייפתי לראות את ג'קי מתחת לעקבים של נופר התעייפתי לראות את ליעוז מתאמץ להצחיק עונה שלימה התעייפתי מסיוון המעיקה שמוציאה את עמיר מדעתו אני מותשת ומאוכזבת קשות מהתוכנית האח הגדול , אני מורידה פרופיל , ואני לא מאמינה שהמסמסים משפיעים במשהו ההצגה כולה שייכת להפקה וכולם בובות על חוטים ואנחנו הצופים התמימים חלקם תמימים פחות חלקם ממש פראיירים שחושבים שבזכות הסלולארי הם ישפיעו במשהו
לא מאשימה אותכם גם אני הייתי ביניכם . לא התכוונתי וגם לא מתכוונת לריב עם אפחד . איש איש באמונתו יחיה . אני עייפה מהכל
אם ג'קי ינצח אתרגש מאד
אם עמיר ינצח גם אתרגש
כל השאר לא מעניינים אותי
יום טוב לכולם
חני המיואשת

ליר4777

New member
עדיין ולמרות הכל אלעד מאפיל על רוב אלה שנשארו

אף אחד לא מושלם זה ברור. גם לי היה כעס על כך שהוא וולגרי, וחושב שמגיע לו, אבל כשאני מסתכלת על אלה שנשארו, פשוט בושה. מלבד ליהיא פרידה וליעוז - את כל השאר מוציאה בהדחה אחת.

balbala5

New member
../images/Emo129.gifאח גדול - רצחת את התוכנית!../images/Emo129.gif

בהדחה של אלעד הנחת את המסמר האחרון בארון הקבורה של משחק האח הגדול . העדפת להסתיר מעיניי הצופים את מעלליהן של ג'יפהפרידה ושרליליהיא - ולהמשיך להאכיל את הצופים בגועל נפש שמעוררת התנהגותן הדורסנית ובהמית במקום להקשיב לרחשי לב ציבור הצופים,גרמת בכוונה תחילה להדחתן של דנה ומרב שהעזו להתנגד ליקריתך הבהמה הגסה והדורסנית ג'יפה פרידה ושל החיילת שלה שרליליהיא - במחיר פגיעה באינטלגנציה של הצופים ואיבוד האמון שהיה לנו בך ובכוונותיך - זה הזמן אח גדול להוריד את המסך ולהכריז על מותה בטרם על של התוכנית !!!

חני - אני מסכימה איתך כמעט על הכל../images/Emo140.gif

אבל אני לא יכולה להסכים איתך על הסעיף של נופר וג'קי. ממש לא. נופר ילדה עצבנית, אגרסיבית, מעשנת יותר מדי, צועקת יותר מדי, ויש לה קריזות, לצערי, שבתחילת העונה מאוד הפריעו לי. אבל יחד עם זאת, באותה הנשימה, אני רואה בה הרבה צדדים טובים וחיוביים. היא נאמנה, היא חברה אמיתית, היא אמיצה, היא נועזת, ואת מי שהיא אוהבת היא מחבקת מכל הלב. תראי, העונה הזאת מחורבנת בכל קנה מידה, החל מקסט לא מלהיב במיוחד, וכלה באח גדול לא חכם במיוחד. גאון טלויזיה או לא גאון טלויזיה, העונה הוא נכשל מאחר ולא עמד על החוקים ואיפשר לפרידה לעשות בבית ככל העולה על רוחה. בזאת, לפחות , הוא נכשל. נוסיף לכל הסיפור גם את החזרה הגנראלית שהוא עשה בחדר הבקרה עם הבולבול וכל השאר, והנה קיבלנו אח גדול, לא רציני ומאוד קטן. גם אני מיואשת וגם אני מצפה שהעונה הזאת תסתיים והבית כרגע משעמם כמו שלא זכור לי מעולם. כל הטובים כבר מזמן בחוץ וכולנו סופרים לאחור. נופר מחזקת את ג'קי כי ג'קי בלעדיה לא היה מגיע לרגעים שהראו לנו אתמול בשידור. בלעדיה הוא היה ממשיך עם השטויות שלו, עם השיחות לאומה ולסקולי, עם הצחוקים ועם הבדיחות סרות הטעם. לא שכחנו את הרכילות אחרי האח הגדול ספרד. נופר דווקא באגרסיביות שלה מולו, הצליחה להצמיח לו חוט שדרה. פתאום ראינו אותו יוצא מול פרידה עם המילים שלו. לא האמנתי למשמע אוזניי. שמעתי אותו אומר פודל לליעוז וכל כך הסכמתי איתו שלא האמנתי שזה יוצא מהפה של ג'קי. אחר כך ראיתי אותו אצל האח הגדול עם וידוי קורע לב על הפשטות שבבחור הפשוט וזה היה יפה ונוגע ללב. אני כבר לא יודעת איך לשכנע את הצופים ולהסביר להם שהוא לא היה מגיע לתובנות ולכל האבחנות ללא נופר. בלעדי נופר הוא עדיין היה רובץ תחת הסינור של פרידה ומלקק לה את אצבעות הרגליים. ובמצב כזה הוא לא היה מתקרב אפילו למיליון. נכון להיום, יש לו את אהדת הצעירים שתמיד היתה לו, ויחד עם זאת הוא זכה גם לאהדת המבוגרים אשר ראו איך הוא באמת זוקף את גבו ותוקף את פרידה ואת ליעוז. נדמה לי שלזה אנשים חיכו שלושה חודשים, והוא לא היה עושה זאת מבלעדי נופר. אני מקווה שהמאבק על המיליון יהיה בינו לבינה ומי מהם שיזכה יהיה בסדר מצידי. לכן אני מאוד מבינה את מה שכתבת, אבל לא יכולה לקבל את מה שכתבת על ג'קי ונופר. חוץ מזה, הכל נכון. קבלי

קבלי חיבוק חזרה../images/Emo24.gif

למרות שהאשימו אותנו שאנחנו מרבות להתחבק בפורום
אנחנו מככבות במסרים של חברותינו לפורום

קאראט

New member
יחיפה גמני רוצה חיבוקייייייייי../images/Emo24.gif

שתהיי בריאה, את מצליחה להוציא את כל רחשי לבי על הכתב. באיזו מיומנות את עושה זאת? שאפו
אני מזדהה איתך בכל מילה ומילה שכתבת בכלל ובכל מה שקשור לקשר שבין נופר לג'קי בפרט. אני מזמן הכתרתי אותך ל
הפורום האח הגדול - מגיע לך

רוננת 88

New member
קארט, אכן יחפה ראויה להיקרא מלכת הפורום!!

היא כותבת בכישרון מופלא, ברהיטות, בתבונה ועם הרבה הומור. אני מתפעלת כל פעם מחדש מהעובדה שהיא מעלה את רחשי ליבי בכתב ומודה על כך כי אני לא בורכתי בכישרון כתיבה והיא עושה זאת בשבילי. ואת יחפה, חייבת לנצל את הכישרון הזה. אני אהיה מאושרת שתסתיים העונה המזופתת הזאת של האח הגדול וגם הפורום לא יחסר לי אבל כתיבתך כן.

קאראט

New member
רוננת, אני מסכימה איתך לחלוטין

עפ"י כתיבתה של יחפה, אפשר לזהות בהחלט מי מסתתר מאחורי המסך: אישה נעימת הליכות, רגישה, חדה, איכותית ותרבותית. כן, את צודקת, כתיבתה תיחסר לי אחרי העונה הבזויה הזו.... אבל מי יודע, אולי ניפגש בעונה הבאה תוך תקוה שתהיה מוצלחת יותר
אני כרגע צופה בנופר וג'קי יושבים בכרכרה - איזו כימיה טובה ביניהם, כמה כיף לראות אותם משתובבים צוחקים ונהנים...

למעלה