זהו להפעם ! לא לשאול יותר !

ניריתי 1

New member
../images/Emo260.gif פינת הנמרולוגיה ../images/Emo260.gif

אתם מוזמנים לשאול את דורית הנמורולוגית את שאלותיכם.
הייעוץ מוגבל ל 25 שאלות
כל אחד מוזמן לשאול שאלה אחת בלבד. בנושא אחד בלבד. אנא הקפידו על שאלות ממוקדות.
אנא המנעו מפטפטת בשירשור. הקפידו על הודעות שמכילות שאלות נטו.
אנא שרשרו את שאלותיכם להודעה הראשית (הזו!) ולא "להידחף" באמצע השירשור.
הייעוץ מתבצע מעל גבי הפורום בלבד ולא במסרים !! בהצלחה !

אז גם אני מבקשת

שרון 28.12.1966 רוצה לעשות ששינוי מקצועי ולא יודעת לאיזה תחום לפנות. שוקלת כמה אפשרויות. תודה רבה ויום מקסים. שרון.

sivi massivi

New member
יגעת ומצאת תאמין

קודם כל ולפני הכל אני רוצה להודות לדורית המדהימה שלנו (הלואי ויכלתי להודות לך באופן פחות וירטואלי) אז ככה ..אני סיווןברלין ילידת ה-14.1.82 תוהה בנוגע לאופציה לחזר לקשר עם יליד ה1.11.78 שיקר מאוד מאוד לליבי...

סיוון יקרה

שלום רב, אני מבינה שהבחור יקר ליבך אבל אני פה חייבת להיות אובייקטיבית מבחינה מקצועית את מאד ליברלית בזוגיות נותנת חופש ורוצה שיתנו לך חופש, את מסתגלת בקלות למצבים. מספר הזוגיות של הבחור אומר שהוא מאד ביקורתי יחד עם זאת ללא ספק שהוא בחור עדין. זה בחור שאם פתאום משהו לא מתאים לו הוא "חותך ועובר הלאה" , הוא חושב ומסנן... אני לא רוצה שתיפגעי ממנו. כשאת מתוחה את עלולה לצאת מאיזון ולכן אני מציעה לך לבחון היטב שוב את הקשר. את יכולה לחדש איתו את הקשר ולבחון יותר לעומק את טיב היחסים ביניכם. מתי לחדש? לא עכשיו!!! אחרי יום הולתך בעוד כשבועיים וחצי. בהצלחה, דורית

sivi massivi

היי כמובן שיש משעות לתאריך לידה שונה משנתת לי בהתחלה. אבל בנושא מספר הזוגיות של בן הזוג \ההתייחסתי לתאריך לידתו. וכתבתי לך מה מספר הזוגיות שלו אומר וזה לא משתנה. מה שכן אני רואה מתאריך הלידה שלך שאת והוא יכולים להיות חברים טובים ולא יותר. אבל החיים חזקים מכל דבר מכל נומרולוגיה או אסטרולוגיה לכן אני מציעה לך לחדש את הקשר איתו ואם יסתדר אז במהלך הזמן לעלות מדרגה ולגור יחד ורק אז תראי אם זה מתאים לך או לא. זכרי: "הכל צפוי והרשות נתונה" כלומר הבחירה בידינו. בהצלחה, דורית

sivi massivi

New member
אז כמה זמן את ממליצה לי לחכות

כתבת אחרי יום הולדדתך (אחרי שטעיתי בתאריך הלידה שלי)

דייזי די

שלום רב, נועדת להיות עצמאית או עם שותפה אבל לא שכירה. את טובה בארגון ניהול ותכנון. אולי תלמדי מנהל עסקים, או ניהול מרפאות או ניהול בתי אבות? יש לך את היכולת לנהל . את השינוי את יכולה כבר להתחיל מעכשיו יש לך הזדמנות להתפתח במהלך 2011 . נצלי זאת על הצד הטוב ביותר. בברכה, דורית

תודה דורית.

אני יודעת שאני טובה בניהול וארגון . חושבת על משהו עצמאי . דווקא לא הכיוונים שאת הצעת. אין לי אפשרות להשקיע בלימודים בשלב הזה של חיי לא מבחינת הזמן ולא מבחינת עלויות. תודה לך

וגם אני יושבת על הגדר הרבה זמן

רוצה לעשות שינוי ופוחדת 26/11/1957 צריך עוד פרטים?

פנינה קדם

שלום רב, אני מבינה את הרצון לשינוי אבל זה לא הזמן המתאים . הזמן המתאים הוא החל מנובמבר 2011 . רק אז תתחילי תקופה בה יהיה נכון לעשות שינוי בכל התחומים שאת מבקשת. בהצלחה, דורית

../images/Emo140.gifתודה על הזכות לשאול

ריקי 2.8.58 האם קורס ייעוד אמיתי בו אני משתתפת היום יביא אותי למציאת ייעוד חיי ממקום חדש שלא חשבתי אודותיו? האם יתאים לי ללכת לקורס מנחי ייעוד בתום הקורס הנוכחי? תודה

ריקי יקרה

שלום רב, ככל שאדם מתבגר הוא מתקרב לייעוד שחבוי בנשמתו מיום היוולדו. הבעייה שאנחנו מתחילים להיות מודעים לרצון ולשאיפה האמיתית שלנו ככל שאנחנו מתבגרים. כך שאת יודעת לבטח מה הרצון האמיתי שלך. באופן כללי קורס הנחייה מתאים לך וכל מה שקשור לעזרה וטיפול בזולת . יש לך כישורים נוספים כמו כל מה שקשור בטיפוח הבית , בישול, אפיה, עיצוב. תעשי את מה שאת אוהבת ותזכרי שאם את נמשכת לנושא מסויים ומאד רוצה אותו -זה הייעוד שלך. בהצלחה, דורית

תודה דורית../images/Emo24.gif

המענה לא היה לי חד משמעי. אני בקורס ייעוד ואני שואלת אם להמשיך לקורס הבא בו אכשיר עצמי להיות מנחה של קורס ייעוד זו שאלתי! כאן אני בלבטים תודה.

אני מבקשת לברר

לגבי הסבה מקצועית שאני מעוניינת לעשות והכרוכה בשנות לימוד רבות. ההתלבטות רבה ועדיין לא הגעתי להחלטה ממשית. האם זה הכיוון הנכון? תודה
אורלי 17.12.64

אורליט

שלום רב, יש לך יכולת לימודים מעולה, את מסוגלת להגיע רחוק בזכות התמדה וכח רצון שיש בך. לא רשמת לאיזה מקצוע את מעוניינת לעשות הסבה. במה את עוסקת כיום? על מנת שאבדוק אם התחום מתאים לך. מבחינת הזמן-זה הזמן המתאים לשינוי וכל השנה עד דצמבר 2011 בהצלחה, דורית

../images/Emo140.gifתודה רבה דורית

צדקת בקשר ליכולת לימודים. זה הצליח בעבר מספר פעמים. בקשר לתחום-אכתוב לך במסר ברשותך.

למעלה