פאנדאב נוסף!!!!!

razop90

New member
../images/Emo240.gif../images/Emo239.gifפאנדאב נוסף!!!!!

כן שמעתם נכון! עוד פאנדאב והפעם שלי ומירי!(סטיב) פאנדאב על קטע מהסרט "אחי הדוב 2", ותתעלמו מקודה כי אנחנו יודעים שהוא יצא לא משהו, אז אם אין לכם על קודה משהו טוב, אז פשוט אל תכתבו עליו כלום! מקווים שתאהבו! תעירו ותאירו! ואם כבר פתחתי שירשור חדש:
אני רק רוצה להזכיר על הפאנדאב בקוגן למי ששכח/עוד לא עשה. מי שיכול לסיים עד סוף החודש(אם לא הודעתי למישהו/י) הקישור: http://www.youtube.com/watch?v=IGvaXCso1rY

razop90

New member
נ.ב

אתם לא צריכים להגיד שהקולות לא מתאימים(אם הם לא מתאימים)

amityosovich

New member
וואו

כל הכבוד ילדודס ממש השתפרתם!! מירי- יצאת די הרבה שווה בקטע הזה. השתפרת מאוד מאוד ^.^ היו כמה משפטים שנשמעו לי קצת מוזר, לדעתי את מקפידה יותר מידי על האות "ה".... זה אות שלפי דעתי בדיבוב צריך להגות כמו א או משהו כזה... כאילו לא להדגיש אותה יותר מידי כי זה נשמע מוזר.... חוץ מזה היה איזה משפט אחד אם אינטונציה מוזרה קצת אבל בסך הכל הכללי יצאת מאוד מאוד טוב! והשתפרת המון P: המשיכי ככה ילדה רז- גם אתה השתפרת מאוד מאוד! אתה מאוד מזכיר לי את הקול של מיכאל (אם אתה מכיר אותו, אם לא דבר עם סטיב והיא תסביר לך). מבחינה משחקית גם אתה השתפרת מאוד. הקורס בהחלט עוזר לכם! כל הכבוד וזה וזה, ממש אהבתי

Steve Nudels

New member
עמיתיק (מבטא קצת רוסי)

אני יודעת שיכולתי לעשות את זה טוב יותר $#^&*)#%^$!#$@#%^&*&&^%$#$%^&* אבל לא עשיתי!!!! למה לא עשיתי?! כי התעצלתי לעשות את זה טוב יותר *קצף מפה* גרררררררררר שונאת כשמשקרים לי שזה טוב כשזה לא

וולפהרט

New member
יפה! משחק טוב, קולות מתאימים!

ולהערות: רז: "מהר, התחבא כאן"- בלעת את המילים כך שבקושי מבינים אותן. "זהירות" יצא לך "זהיראות" "לשרוף אותו! לשרוף אותו?!" חח יצא יפה! בכלל, גם אחר כך "אני צריך לחשוב על זה... מצטער אני לא מוכן" מירי: "שמעתי שהפכת לדב. זה אמור להיות LEDOV ולא LADOV" מבחינת עברית הכוונה. "הרוחות עשו שכשניפגש אני אוכל להבין אותך" רפליקה שסיימת לא טוב, קצת תינוקי כזה. "הם לא ירשו לי להתחתן לפני שנשמיד אותו" יצא לך הברת לוואי אחרי "הם". "אני פשוט אחכה עד שיהפכו אותך שוב לבן אדם"- שוב, זה אמור להיות LEBEN ADAM ןלא LABEN ADAM מירי ורז: חבל שלא קבעתם ביניכם אם זה KENAI או KINAI... ו.... קודה... מממ... אולי עדיף שאני לא אתייחס... וגם לגבי עריכת סאונד: לקודה לא היה צריך להיות כזה הד בהתחלה... אם כבר אז טיפונת+ בסוף הורדתם את הסאונד בפייד אאוט מהיא מידי.

razop90

New member
תודה!

וה"מהר התחבא כאן", הוא בעצמו אומר את זה מהר אאז ניסיתי כמה שיותר להיות בקצב שלו. והסאונד שהורדתי בסוף, ככה זה גם בדיבוב האנגלי והעברי

Steve Nudels

New member
מישהו שאומר את האמת ישר בפנים *חיבוק*

וכן...דיי זילזלתי בקודה ככל הנראה

Tu Lus

New member
וואו כל הכבוד על הפאנדאב

אהבתי מאוד אתכם! מישהו מוכן להסביר לי רק על מה הסרט הזה?! ממש מוזר לא להכיר סטרים של דיסני...
חחחח

razop90

New member
תודה!!

את באמת לא מכירה את הסרט הזה?! קוראים לו "אחי הדוב". מסופר שם על אדם אחד שהפך לדוב...ובקיצר, זה ממש סיבוך להסביר על הסרט. כדי פשוט שתראי ותביני יותר טוב

Tu Lus

New member
אני מחפשת ביוטיוב

עוד לא מצאתי משהו רציף.. שמעתי שזה אדם שהופך לדוב אבל לא יותר מזה, וגם יש לו סרט המשך (2) אז בכלל

כל הכבוד D:

אני אשתדל לא לחזור על מה שנאמר... מירי- עד הקטע שקנאי הרים אותה התגובות שלך היו לא כל כך משכנעות- הקפידי על זה, היא ראתה דוב ששואג עליה וכמעט לא הוציאה פיפס, אבל מאותו רגע שהוא הרים אותך הן היו מעולות (הצעקות והנשימות). "לשרוף אותו" נשמע קצת כמו לסחוף אותו "רציני" נשמע כמו חציני "סתם קישוט" הס' נשמע מאוד.. בין השיניים (כמו אנשים שלא מצליחים לבטא את האות ש' וס' באה יותר מהחיך קרוב לשיניים- אז הקפידי על האות ר' וס'- יכול להיות שהס' נשמע ככה בגלל איכות ההקלטה. אהבתי את המשחק חוץ מכמה אינטונציות מוזרות קצת או מעט ילדותיות, הקול שלך נורא מתאים לניטה (קול חמוד כזה ^^) אבל חשוב להקפיד על האינטונציות כי היא לא ילדה, שניהם מבוגרים, אפילו לא מתבגרים בשנות העשרה אלא מבוגרים ממש. "הקמע הזה מאחד אותנו"- בלעת את ההברות בסוף המילה "אותנו". רז- חחח אני לא יודעת בקשר למיכאל אבל אני חושבת שהקול שלך קצת מזכיר דווקא את של עמית :) הקול שלך נשמע לי צעיר מעט בשביל קנאי אבל ממש אהבתי את המשחק והאינטונציות! כל הכבוד! שני דברים קטנים כשאמרת "אהה ניטה זה אח שלי קודה"- הניטה שלך נשמע קטוע משום מה ואומרים מָפָּליי ולא "מָפְּלי". טיפ קטן לפאנדאבים הבאים: כשאתם צועקים, משתמשים בהברות מלאות אויר, כמו תגובות למשל, או עיצורים פוצצים שימו את המיקרופון לצד הפה ולא מולו כי לצערנו למיקרופוני ההקלטה הביתיים אין חסמי בומים והיו הרבה בומים בהקלטות שלכם... (אבל אם אמורים לשמוע נשימות, לדוגמא כמו אצל ניטה בהתחלה זה בסדר, לפעמים כדאי להתרחק קצת אבל מירי עשתה את זה טוב) בהצלחה בהמשך ^^

razop90

New member
תודה!

ואיזה קול יש לי! הוא באמת דומה לקולות של הרבה אנשים??? כנראה שהקול שלי הוא שילוב של כל מיני קולות, וזה מה שיוצא בסוף....ובאמת לפעם הבאה אני אשים את המיקרופון לצד הפה(למרות שבחלק מהרפליקות שלו כן דיברתי עם המיקרופון בצד)

למעלה