פורים עדיין לא הגיע

daliat1

New member
../images/Emo240.gif פורים עדיין לא הגיע ../images/Emo152.gif

אך החלטתי להקדים במקצת ולהעלות קליפ "ששכב במגירה" (ביטוי של איריס כמדומני
) ולממש פנטזיה
למייק שסביר שפינטז כמו רוב הילדים בזמנו להיות
לצערי הרב
הפסקול המקורי שאיתו ערכתי קליפ זה, מתוך הסרט הטוב, הרע והמכוער סורב ע"י יוטיוב בגלל זכויות יוצרים, כך שמה שמושמע בקליפ, זו אופציה שהכי נשמעה מתאימה מתוך רשימת הפסקולים המאושרים שיוטיוב הציעו
אני מקווה שתאהבו את הרעיון ואת הקליפ! http://www.youtube.com/watch?v=qoN6oUE9KHo שבת שלום לכולםםםםםםם

מיכל שמ

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif אהבתי מאד ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אחלה רעיון ואחלה ביצוע
שאפו

כל הכבוד דליה ../images/Emo140.gif

את הבחירה שלך למוזיקה אהבתי יותר, והרעיון פשוט מדליק. לא ידעתי שגם את שומרת במגרות.. הייתי בטוחה שתעדיפי לשמור באיזו ואזה

Hedy48

New member
דליה, אוצר כזה שומרים במגרה?../images/Emo6.gif

למרות שתמיד חשבתי על מייק As a lover
, not a fighter
הפנטזיה מאוד מענינת ואם אני לא טועה "הטוב, הרע ומכוער" יצא באותה תקופה או כמה שנים לפני הקליפ. האם זה חלק מ- PHOTO SHOOT, סרט, או פרסומת?

daliat1

New member
תודה הדי ../images/Emo13.gif "הטוב, הרע והמכוער" יצא ב-1966

הכתבה על מייק כנראה (אני משערת לפי אורך השיער של מייק
) ב-1972-1973 (אין תאריך בכתבה). אין לי מושג לאיזה צורך צולמו התמונות........ אני מצרפת 2 חלקים ראשונים מהכתבה, כך שאולי מישהו מדוברי הצרפתית שבחבורה יצליח להבין לאיזה צורך צולמו התמונות?

daliat1

New member
הדי, קיבלתי בפורום הבלגי תשובה מלאה לשאלתך

מ-MICKY אחד המעריצים "המומחים" בנושא מייק, שענה שהצילומים נועדו רק לכתבה באחד המגזינים. אני מצרפת את תשובתו וגם את תמונת המונטאז' שהקדיש לי כתגובה לקליפ שערכתי, יש שם לפחות תמונה אחת או שתיים שאינן מוכרות לי

No no Dalia, just for a french magazine ! Several artist very wellknown had a series "staging" as a novel-photos. Mike loved the westerns, then the idea was found. The scene takes place next to Paris, Ermenonville. Long Ago, Paris was under the sea and, in this place, still remain large areas of sand. People come and Jean RICHARD, made an attraction park. One of the themes of this park is "the western » with a reconstruction of houses in wood and a saloon.​

Hedy48

New member
Thanks Dalia, now it all makes sense

הם משתמשים ב- THEME PHOTOGRAPHY גם בדוגמנות. תודה על ההסבר. היום חגגנו את האירוסין של ביתי השניה, מאיה, החתונה בקיץ. טוב להתחיל את השנה עם שמחות, ואני מאחלת לכל חברי הפורום שנה של שמחות וחדשות טובות.

Hedy48

New member
אוי, לא ידעתי שהתמונה תהיה כל כך גדולה

אל תבהלו

daliat1

New member
הדי ../images/Emo49.gif שנה אזרחית נהדרת לכולם ../images/Emo249.gif

laveeg

New member
דליה את גאונה ../images/Emo195.gif../images/Emo41.gif

אהבתי ! שבת שלום לכולם.

סימה42

New member
דליוש שבת שלום...שאפו!!!

מאוד יפה הרעיון...לקבל ככה את פורים ועוד עם מייק???.....גדול!!!!

למעלה