הודעות באתר דן על שינויים ועדכונים

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
אם 289 מגיע למסוף המערבי
אז למה שלא יעשה כבר סיבוב באוניברסיטה.
לדעתי הקו הזה יבוטל, כי המסלול שלו בחולון
זניח והקיצור עד רכבת האוניברסיטה בודאי שלא יועיל לאף אחד. עדיף כבר לקצר אותו עד רדינג, או, פשוט לתת לו למות מיתת נשיקה

guyweiss

New member
לדעתי הקו הזה יבוטל, כי המסלול שלו בחולון
זניח והקיצור עד רכבת האוניברסיטה בודאי שלא יועיל לאף אחד. עדיף כבר לקצר אותו עד רדינג, או, פשוט לתת לו למות מיתת נשיקה
אני נותן לקו חצי שנה עד שיבוטל

maormp

New member
באתר דן מתפרסמים שינויים מתוכננים החל מ- 1/9. השינוי ב- 89 טרם מופיע שם. בין היתר, 43/65/139 יכנסו למסוף אלוף שדה בדרכם לתה"ש
ועוד שני מזלגים מבוטלים
42 ו-142 הם כבר קווים נפרדים וכך גם 289 ו-89

alantan

New member
באתר דן מתפרסמים שינויים מתוכננים החל מ- 1/9. השינוי ב- 89 טרם מופיע שם. בין היתר, 43/65/139 יכנסו למסוף אלוף שדה בדרכם לתה"ש
מפה מעודכנת לאחד בספטמבר
כולל השינויים שפורסמו באתר דן, והשינויים שאוהד דיווח עליהם. אני מקווה שלא צפויים שינויים נוספים שעדיין לא נוספו, כי מחר יום עבודה... כמו כן בוצעו השיפורים הבאים: - אוחדו תגיות המספור - נוספו קווי יוממים שממילא מהווים חלק ממזלג במפה (50, 75, 76, 166) - נוספו סמלים גרפיים (למשל תיק מנהלים) כדי לחסוך בכיתוב במפה.

מפה מעודכנת לאחד בספטמבר
כולל השינויים שפורסמו באתר דן, והשינויים שאוהד דיווח עליהם. אני מקווה שלא צפויים שינויים נוספים שעדיין לא נוספו, כי מחר יום עבודה... כמו כן בוצעו השיפורים הבאים: - אוחדו תגיות המספור - נוספו קווי יוממים שממילא מהווים חלק ממזלג במפה (50, 75, 76, 166) - נוספו סמלים גרפיים (למשל תיק מנהלים) כדי לחסוך בכיתוב במפה.

ravkav123

New member
לאלן ולמנהלי פורום ,מצאתי פתרון זמני בשבילך
אתה אישית לא סתם השקעת בשבילנו , אז על מנת שהמפה של של ך(של אלן) לא ילך לאיבוד איפשר להוסיף לרשימת קישורים את ההדעה זאת http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=394&MessageId=155274043 את הודעה בצירוף קובץ שלך לדוגמא http://www.tapuz.co.il/Forums2008/AddMsg.aspx?ForumId=394&ParentMsgId=155275185 וכל פעם שיש שינויים ,מנהלי פורום ישנו את העודה חדשה עם מפה חדשה מעודכנת תמשיך כך ,אני אישית כל פעם מחליף קישור למעודפים שלי את הודעה עם מפה מעודכנת+ מפה שהורדתי מקובץ שלך

mauzer

New member
מפה מעודכנת לאחד בספטמבר
רק תיקון קטנטן
קו 11 של אגד מק"ש למסוף מרינה בבת - ים, עובר דרך רחוב ניסנבאום ולא רחוב הרב לוי. מפה מצוינת !!

guyweiss

New member
מפה מעודכנת לאחד בספטמבר
מפה מעולה כרגיל! אפשר להוסיף את החלופה של 31

וואו ממש שיגעו כבר את כולם
מעכשיו כל חודש ישנו זמנים ומסלולים או מה????
**אני יודעת שהפתרונות והתשובות למשרד התחבורה ולא קשורים אלייך בשום אופן**

מצב
הנושא נעול.
למעלה