*jenny

New member
../images/Emo24.gif

החלטתי שלמרות שרבים מכם כבר כתבו (ואני הזדנבתי מאחורה והספתי את ה"גם אני" שלי) ברכות לחג, גם אני רוצה. אני רוצה להגיד לכם מה אני באמת רוצה בשבילי ובשביל כולנו ומה אני באמת מקווה שיקרה... כאמור, שנה לא קלה עברה עלינו, על כל עם ישראל ואני בטוחה שכל אחד ואחד מאיתנו מייחל ברגע זה שהשנה הבאה תהיה שונה לחלוטין מקודמתה ובכן- אני לא ממש מסכימה עם זה... אני מודה שבשנה הקשה הזו שעברה על כולנו היו לא מעט דברים שאני ממש לא רוצה שישתנו- אחד מהם זה הפורום הזה או יותר נכון ההווי... ברור שעדיף שכולנו נחזור לתפקד ממש כמו אנשים רגילים, שכולנו נראה פתאום את העולם בוורוד ולא נפסיק לחייך, אך אני יודעת שזה לא פשוט עד כדי כך ולכן אני שמחה שיש לנו אחד את השני בשביל לתמוך ולעזור... אני מקווה שהשנה הקרובה באמת תעשה רק טוב עם כל אחד מאתנו, אני מקווה שכולנו נתמודד, נתפתח ולפעמים (או ליתר דיוק תמיד) נשמח שאנחנו חיים... כן אז יש לי הרבה תקוות- נכון שקרוב לוודאי הן לא יתגשמו אבל אני מתכוונת לעשות כל שביכולתי כדי לתרום להגשמתן- אני מקווה שגם אתם... אוהבת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ג´ני

ג´ני...

קודם כל אני שמחה שהחלטת שגם את רוצה.. כי יצאה לך ברכה ממש יפה... רק הערה... אני לא חושבת שיש דבר כזה .. "אנשים רגילים שרואים שהעולם ורוד ולא מפסיקים לחייך"..... לכולם קשה.... אף אחד לא מחייך תמיד... השאלה מה את עושה עם הקושי הזה... כל כך שמחתי לקרוא שאת יודעת שיש לך אותנו ולכולם יש פה אחד את השני. והמשפט שאיתו סיימת.... כן אז יש לי הרבה תקוות- נכון שקרוב לוודאי הן לא יתגשמו אבל אני מתכוונת לעשות כל שביכולתי כדי לתרום להגשמתן- אני מקווה שגם אתם... אני מקווה שגם אני. תודה ג´ני.. אוהבת אותך.. שנה טובה.

למעלה