ו ר ו ד ה

New member
../images/Emo24.gif ../images/Emo48.gif

להורים שלי יש יום נישואים ואני רוצה שילכו למסעדה... כאילו להביא לכם קופון לארוחה (שאני משלמת על הארוחה ואז הם באים למסעדה ומקבלים את הארוחה) עכשיו, אין לי מושג איך לעשות את זה... כאילו מה להזמין להם... נגיד כל המנות העיקריות עולות אותו הדבר, אבל אולי הם ירצו עוד קינוח או איזה יין או משהו כזה? אין לי מושג מה לעשות כי מצד אחד אני לא רוצה לשלם על משהו שהם לא יקחו ומצד שני אני לא רוצה שזה יצא שהם יצטרכו עוד להוסיף כסף מה לדעתכם אני צריכה לעשות?

NNT1

New member
ממ אולי תדברי עם המסעדה

ותזמיני להם ארוחה בסכום מסוים נגיד 200 שקל ושהם יוכלו להזמין מה שבא להם העיקר שיהיה בסכום הזה

ShirShir

New member
אני עשיתי את זה להוריי ליום נישואים

ניגשתי למסעדה, לאחראי משמרת, כמה ימים לפני האירוע ופשוט ביקשתי לרכוש שובר מתנה לארוחה במסעדה. זה מקובל בהרבה מסעדות. יש כאלה שיש להם שוברים מוכנים בסכומים מסויימים ויש כאלה שאת בוחרת סכום... שווה, מומלץ וכיף!!!
תרכשי בסכום שאת יכולה להרשות לעצמך (נגיד 100 ש"ח או 200 ש"ח וכו') ההורים שלך יוכלו לבחור אם להגיע בערב, או בשישי בבוקר, או לצהריים, אולי לעיסקית ואם יהיה צורך הורייך יוסיפו מעט... זה לא סיפור.

ShirShir

New member
אגב, השובר לא מגביל אותם מה להזמין

או מתי להגיע, זה תאריך פתוח לתקופה ארוכה. תבררי הכל במסעדה. תוכלי להרים טלפון לפני שתיגשי לשם.

למעלה