היי חני מה קורה?

../images/Emo24.gif../images/Emo151.gifהיי חני מה קורה?

איפה את? אנו מתגעגעות אליך, תכתבי מה נשמע אצלך?

hanir3

New member
ליקירותי שותפותי מקבוצת התמיכה

אריאלה האם את חושבת שאני לא מתגעגעת? פשוט החברה מתפוז החליטו שצריך סיסמא חדשה והשם שבחרתי לא מצא חן בעיניהם. בכל אופן אני עקבתי אחרי כל הבעיות שיש לכולכן , הבנתי שיש לך בעיות עם בן זוגך, אני מקוה שהן יפתרו במהרה. מחר אני מקוה שנתראה, ותהיינה לנו רק בשורות טובות בעזרת האל. אנחנו היינו לפני שבועיים בבטוח לאומי לועדה רפואית לאחר שהגשתי בקשה לצרכים מיוחדים ועד היום לא קיבלתי תשובה. נילי ואביבה , אני מקוה שהכל בסדר אצלכן. אביבה שמעתי שיש אצלך בלגן, נחזיק אצבעות אחת לשניה ונקוה שיהיה יותר טוב ונתגבר. ניפגש מחר בקניון ןמראה לי שיהיה לנו המון על מה לדבר . להתראות ואני מקוה שאוכל גם בפעם הבאה להכנס לפורום - חני.

נילי41

New member
../images/Emo20.gif חני יקירתי

טוב שהצלחת סוף סוף להיכנס לפורום. נשמח להיפגש מחר במפגש הדו-שבועי שלנו בקניון בפ"ת ולהחליף חוויות. נראה לי שלרבות מאיתנו יש הרבה מה לספר. זה טוב. אם תוכלי תקדימי ל-09:30 כדי שנספיק לכסות את כל הנושאים. לאריאלה ולאביבה יש בלגנים, שאני מקווה שייפתרו במהרה, וכמו כן צריך לחגוג לרחל את יום ההולדת, אז אני מקווה שנספיק הכל... בינתיים קבלי חיבוק אמיץ וחם ונתראה מחר בבוקר

../images/Emo24.gif../images/Emo151.gifחני, היה כייף לפגוש

אותך ואת כולן, את היית נראת טוב , בלי עין הרע, אני אתקשר עוד מעט לשמחה לשמוע מדוע היא לא הגיעה. אני אתגעגע לכולם ,כי עוד 3 שבועות נתראה, במפגש אנו ממלאים את המצברים לעוד סיבוב של לעזור לבן זוגינו במאבקים היום יומיים.שנשמע רק בשורות טובות מחודש אדר הבא עלינו לטובה ולברכה.

למעלה