שירשור חדשים

AeroTom

New member
הודעת היכרות

שלום לכולם. שמח שסוף סוף נפתח הפורום. מקווה שישגשג. אז קצת על עצמי: שמי תומר, בן 28. אוהד יונייטד 15 שנה. מסתובב בתפוז 7 שנים וניהלתי כמה פורומים גם בעבר. השחקן האהוב עלי הוא גיגסי, מאז והיום. קבוצה שניה אהודה בחו"ל היא איאקס. ביקרתי באולד טראפורד לראשונה ב-99, כחודשיים אחרי הזכיה בטריפל. בנובמבר בזמן ביקור באנגליה הייתי במשחק החוץ מול וילה, ביציע של אוהדי יונייטד. המשחק בו היינו הכי קרובים להפסד ראשון העונה. שני שערי השוויון היו לצד שלנו, הייתה חווייה. היה נפלא מקודם לראות את השוויון הדרמטי של הוילה מול צ'לסי. למרות ריבוי תוצאות התיקו (שחלקם היה ממש מעצבן) כיף לראות איך העונה הזו מתקדמת בינתיים. בלי שום הפסד בליגה ואירופה וכחצי עונה כבר מאחורינו. נעים להכיר
שיהיה המשך טוב.

Little McMickey

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo28.gifאהלן אהלן, אוהדת חדשה../images/Emo9.gif

לא חדשה מבחינת מנצ'סטר אלא חדשה בפורום
אני מיכל, בת 20... מהקריות
אמממ אני אוהדת מנצ'סטר מגיל 9 בערך... אממ השחקן האהוב עליי... בעצם יש לי שניים אלה יהיו :בארבטוב וקאריק המדהים
אני ואחי שרופים עליהם והקבוצה תמיד הייתה הקבוצה שלי גם בפיפ"א חח לאורך כל השנים מפיפ"א 98 עד ל2011... [טוב גם ארסנל אבל שששש...
] אני קונה דיי הרבה דברים שלהם, קניתי מנייק צעיף וקפוצ'ון של מנצ'סטר, יש לי גם חולצה של בקהאם ורוני. [
ראו המחשה
] וזהו... אני מטורפת עליהם, אני דיי יוצאת על כל אחד שאומר משהו לא בסדר עליהם, למשל כשהם הפסידו בליגת האלופות נגד ברצלונה, בדיוק הייתי בצבא.. אני משוחררת כבר
אז כולם היו במועדון, בנים כולם ואני הבת היחידה שאוהדת מנצ'סטר... פשוט צחקו עליי ואני כולי יוצאת עליהם ואומרת להם שלא משנה מה הלב שלי עם מנצ'סטר.... ורק צוחקים עליי... מעצבנים...

punky brewster

New member
ברוכים הבאים כולם וכולן

על זה נאמר, בשע"ה בשנה הקרובה באולד טראפורד אליפות 19 הבנויה

מאור 448

New member
לרואי...

אתה גם בפורום ביתר ..כנראה אנחנו זהים :) - ביתר ויונייטד אהבה מלידה !!

Seidman

New member
איפה היה הפורום הזה קודם?

אני גיא בן 24 אוהד של האדומים כבר מאז שקאנטונה, באט, סקולס וגיגס שיתפו פעולה בתור ילדים (טוב קאנטונה לא כל כך) וממש מוזר לי שבאמת לא היה כאן פורום עד עכשיו שיהיה המון הצלחה לפורום וליונייטד

ANGELUSPIKE

New member
ברוך הבא תומר

אני רואי מנהל הפורום, תרגיש חופשי להרגיש בבית.

ANGELUSPIKE

New member
ברוכה הבאה מיכל

הפורום עצמו הוא חדש (משבוע שעבר), ככה שלא הפסדת כלום עדיין. כמו כן יש לנו עוד בחורה בפורום חוץ ממך ככה שאני בטוח שלא תרגישי לבד. אני כמובן רואי מנהל הפורום, מאחל לך שתהני.

למעלה