שירשור הכרות

../images/Emo24.gif שירשור הכרות ../images/Emo24.gif

שם- גיל- איזור מגורים- באיזה קבוצה משחק/ת- מס' חולצה- ממתי משחק- תמונה- מסר לאומה- תהנו

אללה סוף סוף פורום כדורידד חחחח

שם: ניב אשכנזי גיל: 16 איזור מגורים: ראשון קבוצה: מכבי ראשון מספר חולצה: 10 ממתי משחק: מגיל 9-10 מסר לאומה: כדוריד שליטהההה תמונה:

[:

שם: לין ברזני גיל: 15 איזור מגורים: עומר קבוצה: מכבי דימונה מספר חולצה: 4 ממתי משחק: מגיל 12 תמונה:

רז 1978

New member
קצת על עצמי

שם: רז גיל: 29 עיר מגורים: תל אביב אני לא משחק כדוריד אבל עוקב אחרי הענף הזה אני בכדורגל אהוד הפועל ר"ג אז טבעי שבכדוריד אני ארצה שגם הפועל ר"ג תצליח רק שאני לא רואה את זה קורה בשנים הקרובות הפעם האחרונה שהפועל רמת גן בכדוריד סיימה במקום כ"כ גבוה היה בשנת 1991 - מקום שלישי, מאז היא הספיקה לרדת שלוש פעמים לליגה הארצית ולחזור חזרה ללאומית , בכל מקרה אני אוהד שלהם בשלט רחוק. כמובן שגם משחקי הנבחרת בכדוריד אני רואה ועוקב עד כמה שאפשר וכמובן משחקי הדרבי בין מכבי ראשל"צ להפועל ראשל"צ מאד מעניינים אותי לפחות לכדוריד יש הישג שאין לכדורגל - נבחרת ישראל בכדוריד זכתה לההשתתף פעם אחת באליפות אירופה, דבר שנבחרת הכדורגל טרם זכתה לעשות זאת (ועוד להופיע בכבוד).

Ma†an

New member
אני

שם- מתן גיל- 17 איזור מגורים- קרית מוצקין באיזה קבוצה משחק/ת- שיחקתי עד לפני שנה במוצקין מס' חולצה- 11 ממתי משחק- בערך מגיל 10 תמונה- נופ מסר לאומה- השביתה הזו הורגת אותי.

pSyhoKokiLiDa

New member
ממ..

תום חולון 17 8 זה המס'! משחק 6-7 שנים בערך יום יבוא וחולון יפציצו! סתם סתם..

מתפקדתתת../images/Emo88.gif

שם-
בר
גיל-
16, כיתה י"א
איזור מגורים-
עומר
באיזה קבוצה משחק/ת-
מכבי דימונה- נשים וגם ע. מאמן (מדריכה) בהפועל עומר.
מס' חולצה-
13
ממתי משחק-
מכיתה ז'

למעלה