שבת שלום לכולם

../images/Emo24.gifשבת שלום לכולם

כרגע בביקור של שבת אצל אחותי ומתגנבת למחשב. תגידו מזל טוב, קניתי מחשב חדש ואני אתחבר לכם לוריד החל מאמצע שבוע זה., הודיה שלי עושה צרות ולא רוצה לישון, הגב' ערה משעה 3:30 בבוקר של אתמול וישנה בדקות. מה עושים? כ ל ו ם !!!!\ דופקים הראש בקיר ומשתדלים לחייך ! שיהיה לכולנו שבת שלום ולמי שישן שישן גם בשבילי והרבה!!!! ביי בי מה שלום מגי? מישהו בקשר איתה? האם כבר ילדה?

היי מותק מה איתך?../images/Emo24.gif

אני קצת במחשב עם האחיינית שלי. אחותי מתקשקשקת עם הודיה ואני קצת בחופש.

sovlanit

New member
אצלי,השבח לאל,הכל בסדר.

מאחלת לך את כל הטוב שבעולם. מזדהה עם העייפות כתוצאה מחוסר שינה. זה יעבור מהר משנדמה... חיבוק חזק

וואו, בחיים לא הרגשתי כך עייפה

ואני בכלל לא טיפוס של שינה אבל כיום תני לי כל הזדמנות ליפול לישון. הקטע היותר מעצבן זה חוסר השינה בשילוב של כאבי ראש ענקיים וירידה בלחץ הדם. ירדתי במשקל במשך החודש הזה כמעט 11 ק"ג!!!! וכולה עליתי בהריון משהו כמו 6 ק"ג סה"כ!!!!!!!! נו.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,?

sovlanit

New member
מה זה מוכר.

מוכר לי מקרוב. חוסר השינה/כאבי הראש האיומים/חוסר ריכוז/אבדן התיאבון מזדהה עימך. בחיי. אם תצליחי לגייס אדם שאת סומכת עליו ולנצל את הזמן שהוא/היא עם הודיה לשחנה-זה יעזור . העזרה שקבלתי היתה עצומה.

אין לי סבסלנות , מעדיפה להיות איתה

לבד ולא למצוא את עצמי מארחת חברה בכדי שיארחו לביתי חברה. הבוקר ניסיתי לתת לבעלי לשמור ואני אשן אבל בתת מודע שלי כבר הייתי עירנית לגמרי. אמא שלי הייתה בהתחלה באה לקלח אותה כי הייתה כזאת קטנה שאני מאוד חששתי לגעת בה ואז יצא שאני הייתי מארחת עד שהילדה הייתה מתעוררת למקלחת. עייפה עד מוות אבל יעבור לי.\

שבת שלום סיגלי

התגעגענו אלייך המון אני יכולה להבין את העייפות שלך עברנו את זה בזמנו, למזלי הם התחילו לישון לילות שלמים מהר ממה שחשבתי. היום הם הולכים לישון בשבע בערך וקמים כ"כ מוקדם שאם אני מפספסת, הם עושים לי נזקים בבית שלא יביישו סופת טורנדו קטנה. היום למשל קמתי קצת חולה, אז נתתי להם ג'חנון וחזרתי לשכב במיטה עם חום גבוה. כשהתעוררתי נהייה לי חושך בעיניים. כל הבית מבולגן, סוכר על הריצפה, זר הפרחים שקיבלתי אתמול לכבוד השבת זרוק על הריצפה, מפורר לגמריי, כל חומרי הניקוי של הריצפה שפוכים. אז במקום לשתות כוס תה התחלתי לנקות ולשטוף את הבית ורק עכשיו סיימתי. אז קחי בחשבון שככל שהם גדלים, הצרות גדלות איתם (אחלה נחמה, אה?) יאללה מחכה בקוצר רוח שתתחברי אלינו שוב

אנילה1

New member
פנינה, מקוה שאת מרגישה יותר טוב

קשה לישון כשילדים קטנים לא ישנים באותו זמן. מרוב שיעמום הם עושים נזקים. מספר עצות. כל חומרי הניקוי לשים למעלה, כי זה גם מסוכן בבליעה. למטה לשים קופסאות שימורים, סירים, וכל דבר אחר לא מסוכן ולא שביר. סוכר קמח ווכל דבר שמתפזר הכל למעלה למרות שזה לא מסוכן, הם פשוט מפזרים וחבל לעבוד קשה. צלחות וכוסות מפלסטיק לשים למטה. מגבות מטבח למטה, ספרי בישול למטה. כלי אפיה למטה למעט כאלה מפיירקס, שזה חייב להיות למעלה. להרחיק מהם כל מיני חפצים שהם יכולים לעלות עליהם. בעיקר סולמות. לאסור באיסור חמור לעלות על כסא ואחר כך על השיש. זה עניין של בטיחות. גם אסור לעלות על שולחן האוכל. רצוי גם לא על השולחן הסלוני זה לא מסוכן, אבל זה לא מנומס, עניין של חינוך. אסור להדליק לבד את הכיריים ולא את התנור ולא את הטוסטר. את המיקרו צריך ללמד ילדים איך להפעיל. אסור לזרוק פרחים או פירות על הריצפה. כי זה ואנדליזם. אסור לחנך להרוס חפצים. אם קרה מה שקרה, צריך לקחת את הילדים ולתת להם משימות לנקות את ההרס. אמא היא לא משרתת של אף אחד.

אנילה

את צודקת במליון אחוזים במה שאת אומרת אבל אין אצלי דברים למטה, אני לא מצליחה להבין איך הילדי מצליח להגיע לכל הדברים האלו ולעשות את הנזקים שהוא עושה. חומרי הניקוי היו ארוזים בארגז, הסוכר, האורז וכל השאר על מדף למעלה מעל השיש במטבח, כל מיני דברים שאפשר לשפוך סגורים בתוך ארון במחסן הקטן שבבית ובכל זאת הוא מצליח. כמובן שהם אח"כ היו צריכים לאסוף את כל הדברים מהריצפה ולזרוק לזבל, אני הייתי צריכה לשטוף אחריהם. אז נכון שבשבת משעמם אבל מה העניין בלהרוס? טוב, הגיע הזמן שהאבא ה"יקר" שלהם יתחיל לקחת אותם גם בשבתות, גם אני רוצה להרגיש כמוהו, רווקה ולישון עד הצהריים אם צריך

שש שבע

New member
פנינה? מה להרוס? הם רק עושים סדר

חדש בעינינים, הם בטח חושבים שאת מה זה בלאגניסטית כשאחותי הגיעה אלי הביתה היא שאלה "מה זה כל הקישקושים האלה על הקירות?" ובעלי ענה לה נעלב עד עמקי נשמתו "זה לא קישקושים, זה ציורים שהילדים שלי ציירו".. זו תקופה, קחי את זה בקלות, זה גם עובר, אחר כך תצחקי מזה...

saritoosh22

New member
בדיוק ככה,

הבן שלי פותח ארונות ומגירות וכל יום מעיף את כל הבגדים החוצה (בן שנה) והוא עושה את זה בכזה ריכוז, שאני ממש רואה שהוא מסדר מחדש, רק לא כמו שאני רוצה. אני מזמינה אותך ערב ערב אליי הבייתה, סדום ועמורה (צעצועים, בגדים, דפים, קלטות, סירים ומה לא וכל זה כשאני ערה לחלוטין). אז אני מסדרת ערב ערב והילד נהנה מיצירתיות.

אנילה1

New member
פנינוש, פתרון מעולה לכל שבת שניה

בעלך החמוד יקח אותם כל שבת שניה ואת תוכלי לישון כמו בן אדם פעם בשבועיים. היום היה לי מזל. הנכדים חולים וגם אני לא מי יודע מה בסדר, קצת הוטב לי מאתמול. אז היום ויתרו לי. איך חגגתי כל היום בשינה נפלאה. וקריאת עיתוני השבת, איזה כייף אמיתי, חבל"ז. עד שלא היה לי חופש היום לא ידעתי כמה באמת קשה לי. אבל זה יעבור כשהילדים יגדלו קצת. רק עם האוכל זה ממש קשה, כי כל אחד אוכל משהו אחר.

מזל טוב ../images/Emo65.gif

מוכר עניין חוסר השינה
זה עוד מעט ישתפר. לי אמרו שבגיל שלושה חודשים יש הקלה משמעותית. אז חיכיתי, עברו שלושה חודשים ו... כלום. נשאר קשה מאד
אבל לא להתייאש, אצלי זה היה כך כי הבנים שלי תאומים...

קובידובית, היי

רציתי לספר לך, שהכנתי את העוגה של אמא שלך - נהדרת. יותר מזה, קניתי את הספר, שיהיה לי גם. עד היום, נהגתי לקנות אותו כמתנה לחברות, הגיע הזמן שגם אפנק את עצמי. תודה!!

שמחה לשמוע ../images/Emo25.gif

ובאמת מגיעים גם לך פינוקים!! אני לא הספקתי לאפות השבוע. בישלתי כמה דברים לילדים אבל היחידה שהעריכה אותם היא החתולה שלנו
. דווקא יצא טוב אבל הילדים שלי אפילו לא רצו לטעום (כדורי בשר על מצע תפו"א) כי טענו שמספיק להם להריח... שבוע הבא יקבלו שניצלים של מאמא עוף
ובאה מנוחה ליגע.

למעלה