שאלון עונה 3

שלוקמן

New member
../images/Emo24.gifשאלון עונה 3

טוב רציתי לדעת מה הגולשים בפורום חושבים על הגיבורים. השמח אם תענו על השאלון. השאלון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד והוא פונה לשני המינים. 1.מינך זכר/ נקבה: 2.גיל: 3. אם איזה דמות בסדרה אתה הכי מזדהה? 4. האם אתה מרוצה מהעונה האחרונה של גיבורים? (דרג מ1-5 , כאשר 1 הנמוך ביותר) 5. האם לדעתך התסריט צפוי מדי? 6. מיהם הצדדים "הטובים" ו" הרעיים" לדעתך? (שמות) 7. כמה שעות ביום/שבוע/חודש אתה גולש בפורום גיבורים? 8. האם אתה צופה בעוד סדרות? אם כן אילו? 9. דעה אישית עונה ראשונה הייתה - להציל את העולם, עונה 2- להציל את העולם , עונה 3 -להציל את העו...? (אז מה תהיה העונה הרביעית)? 10. השלם את המשפט... אחת מהם...

Slow Cheetah

New member
יו, מגניב ../images/Emo47.gif

אני אענה אחריי שאני אסיים את העבודה במתמטיקה
פעם ראשונה (היומיים האחרונים) מזה שנתיים בערך שאני לומדת לבד מתמטיקה OO

Anna Banana25

New member
עונה לשאלון ^^

1. נקבה 2. 14 3. אני הכי מזדהה עם אייזק (באסה שהוא מת!)
4. דירוג: 5, אני ממש מרוצה! 5. התסריט ממש אבל ממש לא צפוי 6. אני עוד לא החלטתי מיהם הטובים ומי הרעים, קצת קשה להחליט 7. אני בודקת כל יום בערב אם יש משו מעניין בפורום
8. אני רואה אנטומיה של גריי, על טבעי וכל מיני תכניות ריאלטי 9. אני לא חושבת שתהיה עונה רביעית, אם תהיה זה יהיה סתם ממושך ומייגע 10. לא הבנתי

עוגיה12

New member
מגניבב!! אניייייי

1.מינך זכר/ נקבה: נקבה 2.גיל: 14 3. אם איזה דמות בסדרה אתה הכי מזדהה? משום מה... אין לי שום מושגיישן למה, אבל זאת דפני...
4. האם אתה מרוצה מהעונה האחרונה של גיבורים? (דרג מ1-5 , כאשר 1 הנמוך ביותר) די- 4.5 5. האם לדעתך התסריט צפוי מדי? לא יותר מדי... 6. מיהם הצדדים "הטובים" ו" הרעיים" לדעתך? (שמות) הטובים= פרימטק ומוהינדר (הוא חוזר לעצמו כבר...), הרעים= פיינהרסט. 7. כמה שעות ביום/שבוע/חודש אתה גולש בפורום גיבורים? בערך שעתיים ביום...
זה כאלה כניסות ויציאות פה ושם... 8. האם אתה צופה בעוד סדרות? אם כן אילו? יאפ, נמלטים, חברים ואני רוצה להתחיל עוד פווווולללל... 9. דעה אישית עונה ראשונה הייתה - להציל את העולם, עונה 2- להציל את העולם , עונה 3 -להציל את העו...? (אז מה תהיה העונה הרביעית)? להציל את ה..... צבים! 10. השלם את המשפט... אחת מהם... אחד מאיתנו.|חש|

למעלה