סיפור מהשירותרום

../images/Emo24.gifסיפור מהשירותרום../images/Emo104.gif

בס"ד חברים יקרים! ביום שלישי השבוע, ב-7/12/2004 התקיים השירותרום ה-25. השירותרום נערך בדרך כלל בחנוכה, ונועד לאסוף כסף למען חיילי צה"ל ביחידות השונות,
, והשנה במסגרת השידור הוצגו מעשים טובים של חיליי צה"ל
בין המעשים היה מעשה אחד מרגש:חיילי צה"ל
באים לבקר אחת לשבוע ילדים הסובלים מ-C.P. שנמצאים בביה"ס "אסיף" שבתחומי ביה"ח "אסף הרופא. כל הכבוד לאותם חיילים שמוצאים לנכון להתנדב בין פעילות מבצעית אחת לשנייה, יישר כח!
, ליאת.

tipid

New member
../images/Emo51.gifליאתי ולחיילים שלנו יישר כוח!

וכל הכבוד והלב שלנו עם החיילים ואותם הילדים המקסימים שהם מושיטים להם עזרה בזמנם החופשי!

zin7

New member
ליאת והחיילים שלנו כל הכבוד

ליאת והחיילים שלנו כל הכבוד ויישר כח על המעשה הזה.

tty2

New member
ליאת ושאר החברים!

אכן, הקדמת אותי בפרסום הזה! זה משהו מאוד מרגש, אנושי וחשוב! אבל זה לא המעשה היחיד שפורסם שם! אני מורעל צבא (ולא מתבייש בזה
)ועקבתי אחר כל יום השידורים הזה והסיפורים היו מדהימים! למשל, חיילים בחיל הים שפעמיים בשבוע (בתיאום עם לו"ז אימוני היחידה) מלווים קבוצה של ילדים בעלי מוגבלויות שונות אל פעיליות ימיות ואחרות. חשוב לציין שבשנים האחרונות צה"ל מבין כי אי אפשר לנהל צבא שמנותק מהמציאות ומהקהילה. אי לכך ובהתאם להנחיות קצח"ר (קצין חינוך ראשי), מתקיימות פעיליות המקשרות את הצבא לקהילה ובתוך כך גם תחרויות בין חילות הצבא השונים שמטרתן לעורר את הרצון לתרום לקהילה. כמעט כל יחידה בצבא מקיימת פעילות תרומה לקהילה במגוון צורותיה כך למשל אני מכיר יחידה שמספר פעמים בשנה, בשיתוף עם שירותי הרווחה בעירייות, בוחרים מספר בתים וממש משפצים, מנקים, בונים, קונים ומכינים בתים של נזקקים, קשישים, ומשפחות שכולות. אגב, התחרות היא תחרות של יוקרה ולא פרסים! היחידה המתנדבת הזוכה, לא מקבלת שום בונוס אלא הכרה וכבוד צה"לי.

o m e r g

New member
גם אנחנו

ז"א היחידה שלי(מודיעין כבוד!!) מתנדבים בשניידר ובעוד עמותות בארץ כדי להתחבר לקהילה.... ואני יותר מורעל.... עומר

tty2

New member
עומר, עומר, עומר....

אתה עוד צעיר, יש לך הרבה מה ללמוד
... (נגב את החלב מהשפתיים...
) אתה לא יכול להיות יותר מורעל כי כמעט שאין דבר כזה...

o m e r g

New member
חצוף...

היי ילד,מה שלומך? אם היית רואה מה אני עושה ואיך,היית מבין שרק מורעלים עושים את זה וחוצמיזה חבר שלי אמר פעם שמתנדבים זה הדבר הכי מורעל בצה"ל אז שששששששששש..... עומר

tty2

New member
סחטיין!

תפסנו פז"מ בצבא.... טוב, אז קודם כל באופן אישי, אני חושב שלהתנדב ובייחוד לצבא, זה אחד המעשים הכי יפים שאדם יכול לעשות. כי אם חושבים על זה קצת (ואתה רואה את התגובות של אנשים בפורום התנדבות לצה"ל), אז מתנדב זה אדם שמלבד המלחמה האישית שלו במחלה /מגבלה, ומלבד המלחמה שלו "לשרוד" בחברה תחרותית, בחר, במודע (ולא בהכרח ברגע של שפיות...
), להתעלם מכל פתחי המילוט שהוצעו לו, וללכת אל תוך המסגרת הכי מסורבלת, כמעט נטולת החירות האישית. לא במובן הרע של הביטוי, אלא במובן שלוקחים ממך את האפשרות להחליט לבד החלטות של מתי לקום, מתי ללכת הבייתה, מה לעשות בשעות הפנאי (למשל, לא לעבוד) וכו'. ובתוך המסגרת המחמירה הזו, המתנדב, משום מה פורח! משום מה, מאיזו סיבה שלא ברורה לחוקרי האנושות עד היום, אנשים כמוני וכמוך, שהתגייסו לצבא, גאים בזה ומאושרים בעוד כל שאר הצעירים אם תתן להם את האפשרות להתגייס או לעבוד... הם יעדיפו עבודה! אז אני מצדיע (הצדעה וירטואלית ראשונה מסוגה!
) לכל המתנדבים באשר הם ובייחוד למתנדבים לצה"ל!

o m e r g

New member
דיברת על מתי לקום...

אז תסתכל על השעה שקמתי בה היום כדי להגיע למסדר בוקר בזמן

למעלה