סופשבוע שהיה

buba300

New member
../images/Emo24.gifסופשבוע שהיה

סופהשבוע היה חמים ונעים כאחד
חמים עם המשפחה בהמשך החג הארוך ונעים בים
בשישי ארחנו קניות ומילאנו את המקרר
ובצהרים נסענו לסבתא וסבא להתאוורר אכלנו צהרים וירדנו כולנו לגינה רומי שיחקה במתקנים וציירה פרחים בגירים אחרי ארוחת ערב מוקדמת בסוכה עם השכנים של הורי נסענו לכיוון הבית ועלינו על הגשר בכניסה לפתח-תקווה בהליכה הגשר מואר בצבעים וגיליתי שזאת חוויה לא רק שלנו אלא של עוד מס' ילדים משם נכנסו לגינה בפארק מול הקניון הגדול היו המון ילדים ושיחקנו שם שעה. בבוקר שבת סעדנו בוקר ונסענו לים לשלוש שעות היתה בריזה נפלאה ונכנסנו למים ובמשחקיה במדשאה אחר הצהרים היינו אצל השכנה שחגגה מסיבת יומולדת
כל המשפחה והחברים היו והיה מאוד שמח ועליז חזרנו ממש לא מזמן הישר למיטה מחר אנו בשפיים בהפקה של אמנים (איציק הליצן, קרקס, דוד חיים, שרית חדד ועוד). מקווה שגם לכם היתה שבת שופעת ומהנה ולא לשכוח שהחגיגות של חנוכה ממשיכות לשבוע נוסף. נשמח לשמוע איפה ביליתם, חגגתם, טיילתם בצפון או בדרום או התרווחתם על ערסל וקראתם עיתון. מאחלת לכולם המשך שנה טובה, מאושרת עמוסת חוויות. חג סוכות שמח גדוש בהנאות

buba300

New member
ארחנו הכוונה ערכנו../images/Emo9.gif

מה זה הדיסלקציה הזאת

אני נסעתי עם 2 ה"קטנים" לנחשונית וקרה לי מקרה

הזוי, הגענו למקום ויש מין מתקן כזה מעיין קרוסלה עם כסאות לכל ילד שמסתובב ועולה למעלה , בקיצור בן ה-7.5 רצה לעלות, עמד בתור וחיכה, פתאום קלט בן ה3.5 שהילדים שעולים לשם צורחים כמו משוגעים (בקטע של הנאה כמובן, רק שהוא לא הבין את זה) התחיל לצעוק לאחיו שלא יעלה, בכה , צרח וצעק פיפס.... מסוכן, אסור, מסוכן והוא צורח, אנשים חשבו שמשהו לא בסדר איתו, אני לא הצלחתי להרגיע אותו, הוא לא הפסיק לצרוח, עד שהוא ראה שאחיו חזר לקרקע בחיים,אז נרגע, כשרצה בן ה-7.5 לעלות שוב למתקן, נאלץ לבקש מאחיו הקטן רשות והקטנצ'יק הזה אסר לחלוטין, אבל סך הכול היה נחמד,

gallish

New member
התכוונת לחגיגות של סוכות, נכון?

או שאני יצאתי
?

buba300

New member
מודה באשמה. שתינו ביומולדת של השכנה

לשוכרה. עמי הסליחה

gallish

New member
לנו היה אחלה חופש בינתיים...

אמנם לא עשינו שום דבר מיוחד. קצת אצל דודים (בסוכה), קצת אצל סבא וסבתא, ובעיקר הרבה בבית, והיה לנו כיף
בימים האחרונים הילדים משחקים כל כך יפה ביחד (
) ויכולים להעביר שעות במשחקי דמיון, יצירה ועוד...) היום בילינו את הבוקר במזרקות בפארק כ"ס והיה כיף גדול!!! מאחלת לכולנו עוד שבוע רגוע, כייפי ונעים של חופש! מודה שאני כבר מחכה לשגרה של אחרי
... איך אפשר בלי כמה תמונות מהיום

בוליפלג

New member
../images/Emo88.gifצודקת! אי אפשר בלי תמונות../images/Emo13.gif

הם משגעים ואני רוצה לקבוע אתכם שוב לפארק הזה
.
על השנייים האלה!

חמודבה

New member
אחלה סופ"ש

ביום שישי בבוקר נסענו לים לכמה שעות חזרנו הביתה למנוחה, ארוחת צהריים ואפיית עוגות. בערב ארוחה אצל סבא וסבתא. בשבת בבוקר נפגשנו עם חברים לפיקניק נחמד בפארק הלאומי, משם חזרנו הביתה למנוחה קצרה ואז לארוחת צהריים מאוחרת עם כל המשפחה המורחבת. שבת נחמדה, איזה כיף שחג ויש הרבה חופש.

mAmA MiSiSiPi

New member
היה מעולה../images/Emo6.gif

נתחיל מזה שהיינו בערך בריאים אם נתעלם מקצת שיעול ונזלת. הבעל היה בחופש מיום רביעי חמישי בבוקר אחרי לילה בלי שינה{בשבילי} הוא נעלם עם כל השלושה לבריכה של סבא וקמתי לבית ריק ,לשם שינוי התעוררתי מהשקט העז שהיה בבית. שישי העברנו בבית עם ארוחת ערב טובה וסרט מעולה{קראטה קיד החדש , כן ,כן!!!!!} אתמול החלטנו לנצל את הכיסאות החדשים של הילדים ברכב ונסענו לחי פארק ונהננו מאוד אפילו הבנות הראו התעניינות בחיות.
הוריי ישב על העמוד וחיבקתי אותו ודברנו על זה שתכף תבוא הפילה ונוכל לראות אותה מקרוב ותוך כדי שאנחנו מדברים היא התקרבה אליו מאחורה ועשתה לו דגדוג בגב והוא נבהל וצחק, בתמונה הוא שניה אחרי הדגדוג הורדתי אותו למטה.

חמודבה

New member
ותגידי...

כל הכיסאות עומדים ישר כמו שצריך? אף אחד מהם לא קצת בשיפוע או משהו?

בוליפלג

New member
טריפל ישנים../images/Emo2.gif

אין טוב מזה
הם משגעים
ונשמע שבאמת היה לך אחלה סופ"ש אני שמחה לקרוא בעיקר נוכח יום כיפור...

למעלה