סופשבוע שהיה

SILIVAS

New member
גם אנחנו היינו אצל בחי פארק ../images/Emo13.gif

איזה קטע עם הפילה
אצלנו אחת מהנאקות ניסתה לגנוב לדרור את הפרוסה שלו

מיקמיק21

New member
חג וסופ"ש שלנו....

ברביעי בבוקר שני הילדודס שלי היו איתי, נפגשתי עם שתי חברות טובות וילדיהן הקטנים ויחד כולנו הכנו קישוטים לסוכה, היה מוי כיף! הילדים היו לגמרי בעניין והרגשתי כמו גננ, עברתי בין כולם ועזרתי להם ליצור....אני, כן, אני..... בצהריים נסעתי ישירות להורים שלי לתלות את הקישוטים בסוכה שלהם, בערב ארוחת ערב חגיגית בסוכה מקסימה ומקושטת עם עוד כל מיני בני משפחה. מעיין היתה על חצי שעת שינה ביום ולא הפסיקה לחייך לכולם ולזחול לכל מקום (וגם ליפול הרבה מרוב עייפות..) בחמישי על האש עם המשפחה של הבעלול.. בשישי הבעל היה בחופש, נסענו לבריתה באזור המרכז, חזרנו ולשם שינוי נשארנו לקידוש וארוחת שישי קלילה בבית. ואתמול נסענו עם זוג חברים ושתי הבנות שלהם (אחת בגיל של גיא) לשפיים-הילדים נהנו בבריכה ובהופעה של יובל המבולבל. חזרנו עייפים אך מרוצים. גיא חזר קצת עם כאבי אוזניים, הוא מאוד מצונן בימים האחרונים אז בטח יש קשר.....נקפוץ היום לרופא לבדוק שהוא לא מפתח משהו רציני יותר מהתקררות. היה רבעוש מוצלח! שימשיך ככה!
שבוע טוב והמשך חג נעים לכולנו!

בוליפלג

New member
../images/Emo106.gifעל היצירה..אני בטוחה שזה הרגיש לך

טוב
. וגם אצלכם, שבוע עמוווווס פעילות

בוליפלג

New member
סופ"ש ארוך הוא היה../images/Emo13.gif רב פעלים!

מצ"ב תמונות להמחשה...כי נמאס לי במילים

בוליפלג

New member
סוכה (לא למהדרין) הקמנו..

(סליחה על התמונות הבלתי ברורות...אמנם צילמתי ביום, אך אפקט ה'מול האור' הביא לכך שהפלאש לא עבד...)או שאני לא מבינה כלום בצילום
(סביר שכך..)

בוליפלג

New member
ותקריב על השלט שרוני הכינה../images/Emo9.gif

"אמא, אני אכתוב ברוכים הבאים, את רק תגידי לי את האותיות"....

בוליפלג

New member
קישוטים שהכינה רוני - בחסות 'מר מוכשר' (הופ)

"אמא, זו הבת כי יש לה ריסים"

../images/Emo57.gifאיזו בובה

אני רואה שאורי ורביד באותה שלב של ניענוע ישנים וזחילה, איך שהסתכלתי בתמונה היתה מוכרת התנוחה

בוליפלג

New member
../images/Emo45.gifניענוע אימתני../images/Emo6.gif אבל הידיים טרם ניתקות

מן הקרקע.

בוליפלג

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo45.gifכבוד לזחלנית../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מרגש
גם בשלישית!

../images/Emo9.gifמרגש תמיד

אין לי מושג מי קישקש את הקשקוש הזה שבילד שלישי כבר לא מתרגשים ובלה בלה בלה, זה פשוט לא נכון! אנחנו מתרגשים מהכל ובכלל מתלהבים ממנה כבצעצוע חדש
מה שכן רמת התיעוד אכן נמוכה עד אפסית, פשוט אין זמן...
מקווה שהיא תסלח לנו

למעלה