מי שלא מנקה לא תנועתי!!

../images/Emo24.gifמי שלא מנקה לא תנועתי!!

אנשים כל מי שלא יצא לטיול סוכות של הבוגרת לאילת יצא פארש!!!!!!! היה טיול מעולה וחולית ראש פינה והקציצות החוליה הכי טובה שהייתה!!!!!! איזה באסה שזה נגמר אבל זהו עכשיו למבחן ולעבודות (למה?????) ד"ש לכל החוליה המגניבה אנחנו מתות עליכם!!! ותודה ליואשי שצילם אותנו כל הטיול הקומונרים הכלים של כפר-תבור וראש פינה אוהבות מעין וליאת

רגע רגע רגע!!...

אוקיי, באוטובוס חזרה לא אמרתי כלום על זה אבל תקשיבי, המורל הזה הוא של חוליה 2 בלבד!! וכל הזמן אנשים מראש פינה (ושאר הקינים מהחוליה שלהם) המציאו לזה מילים אחרות, בקיצור.. זה שייך לנו בלבד!!! וזה הולך לא אחרת מאשר ככה: מי שלא שותה/נינט - לא משתין!!! אז זה שאנשים המציאו כל מיני דברים חדשים ומטופשים לא אומר שזה יכול להיות שלהם :).. סתם, אל תיבהלי :) שיהייה לך יום טוב בכל אופן..

bogz

New member
שניה, שניה...

תנו לי להבין, לקחו את מחוז צפון, והורידו אותו לטיול באיזור הכי הכי דרומי בארץ? פאקינג שיט זה הרבה נסיעה...

haimgl

New member
תחשוב עוד

שזו לא סתם נסיעה, אלא נסיעה תנועתית שהשעה שבה כל קן צריך לחכות לאוטובוס היא לא באמת מה שאמרו לו, אלא מלווה בדרך כלל באיזה שעה איחור, ככה שהנסיעה צריכה להיות ממש ממש ארוכה.

כן הנסיעה הייתה ארוכה

וחיכינו המון זמן עד שהאוטובוס הגיע כי שכמעט הגיעו אלינו לאסוף אותנו ניזכרו ששכחו לאסוף מישהו, אז במקום לצאת ב-12 וחצי יצאנו בערך ב-2 והגענו לאילת ב-11, 12 ככה אבל היה שווה את זה היה טיול מעולה, פשוט מעולה!!!!!!!!!!!!!

לא היה כל כך נורא...

היה ממש כיף באוטובוס הנסיעה הייתה ארוכה אבל בעיקרון נהננו... והטיול עצמו היה עוד יותר מגניב... היה פשוט מעולה.. וכל מי שלא יצא הפסיד

L jack

New member
אוי נו.....שוב הנאיביות.....

קני המחוז שוב חושבים שהם הכי טובים....או הכי גדולים.....ושוב קן טבעון בא ומנפץ להם את האשליה....כהוא בא....מוציא הכי הרבה אנשים במחוז....שהם גם חצי טיול.....שהם גם חוליה שלמה.....שהם גם אוטובוס שלם....ושבלעדיהם......לא היה טיול!!! וליאת....יש לך מזל שאת ישנה על הבטן.....אחרת....גם על הפנים שלך היתה חותמת אדומה ויפה של טבעון ולא רק על תום....!!!ולבחור מגבעת אלה....תשנה ת'חתימה.....ממתי קן גבעת אלה מחוז....שנה חמוד...שנה לטבעון!!! אמיר קן טבעון אמפריה כי בלעדינו....אין טיול!!!

אין לכם צורה ואין גם צעירה

די די אז יצאו לכם 40 אנשים מהבוגרת אבל אני מעדיפה שתיהייה גם צעירה מה שאין לכם משתיהיה בוגרת גדולה

Yoavsagi

New member
בדיוק היום חשבתי על טבעון ומחוז צפו

והרסת לי את כל החשק לנסות לשנות תמצב המחורבן של הניכור של הקן שלכם... תתחילו להבין שאתם חלק מהמחוז הזה, ואני מבטיח פעולה על זה בסמינר רבין

נעם ג א

New member
.OK, תקשיב...

דבר ראשון, לפני שנה ג.אלה כן היו האימפריה של המחוז!!! הקייצת הכי גדולה במחוז... 90 חניכים... (וכמה לטבעון?) ועוד משהו, להוציא 30- 40 אנשים מהבוגרת מטבעון (שזה עיר...) זה בערך כמו להוציא 10 מג. אלה (שזה מקום הרבה יותר קטן...). אז אי אפשר להשוות כל כך... חופוס- כבוד!

לפחות לא היינו רעבים!!!

אמיר דבר ראשון עדיף לצאת קצת ושלא הקן יתפורר לנו במיוחד הצעירה!!! וחוץ מזה אתם מזה סנובים שאתם ביחד... לחוד אתם אחלה של ילדים אבל שאתם ביחד זה פשוט מגעיל..!!! וחוץ מזה לפחות לא היינו רעבים והחוליה שלנו לא הלכה לאיבוד כמו מטומטמים!!!!

איזה באסה

אחרי עליה של 20 דקות לבוא ולגלות שאין אוכל... אנחנו היינו שבעים וגם יצאנו נקים מזה, בניגוד לראש-פינה באסה חחח סתם חולה עליכם ראש פינה והקציצות החוליה הכי שווה שיש!!!!!!!!!

Yoavsagi

New member
על מה אתם רבים בדיוק?

אז שנינו יצאנו הומואים So-Fucking--What נמאס לי מהמלחמה הזאת בתוך המחוז, אם אנחנו רוצים להיות מהחוז הכי חזק עדיף שנתחיל להתנהג כמו בני אדם ולא להסתלבט אחד על השני...

L jack

New member
אוקי....עיניינים יצאו מפרופורציות..

דבר ראשון נעם מגבעת אלה.....כמה דיוקים:א)בקייצת טבעון היו 120 חניכים! ב)טבעון היא בטח שלא עיר!!!היא ישוב קהילתי(בדיוק כמו תמרת וגבעת אלה)רק שהיא לא מנוהלת ע"י מועצה אזורית אלא מועצה מקומית! ג)לטיול מטבעון יצאו לא שלושים ולא ארבעים, יצאו חמישים....(סליחה על הסנוביות והקטנוניות אבל תפסיקו לשנות את המספר) לליאת:ההודעה שלך באמת לא היתה במקום!!!מה שעשיתם היה פשוט מטומטם וחסר אחריות...ועוד אחר כך....באתם וצחקתם עלינו מה שעצבן בצורה שלא תיאמן....בדיחות בצורה כזאת ממש לא מצחיקות....ואפילו תום החמוד שלך הבין את הגבול שלו והפסיק!!!ובקשר לעובדה שכשאנחנו ביחד אנחנו סנובים!!ככה זה שיש לך את הבוגרת הכי מגובשת במחוז!!! ועכשיו לכל שאר האנשים שחושבים שכן טבעון מתפרק ואין צעירה!!!זאת שטות...אומנם הצעירה לא במצב אופטמלי...אבל היא רחוקה מאוד מלהיות לא קיימת!!!הקן מתפקד כמו גדול וביום שבת יש חג מעלות!!!(דרך אגב כולם מוזמנים!!!)......לבחור שאמר שהבוגרת במצב דפוק!!!הוא דפוק!!!הבוגרת במצב שתחת שליטה ואנחנו מטפלים בו בהצלחה מרובה!!!די להיות זייני שכל!! ואחרון חביב.....סביח!!!א)אל תריב עם קינים נחותים!! ב)אני אוהב אותך!!! ג)תשנה את השם בחתימה לקשמ"שן!!!אנחנו לא קוראים לעצמנו ארנולד שוורצנגר אמיר קן טבעון אמפריה

Yoavsagi

New member
פסקה שלמה על להסביר למה קן טבעון

יצא בסדר ואחר אתה קורא לקינים במחוז שלך נחותים, סחטיין סחטיין.

L jack

New member
עזוב אחי....זאת היתה רק בדיחה ...

פרטית בין חברי קבוצת קשמ"שן....

למעלה