לכל מאמני אומניות הלחימה

גיל סבג

New member
יניב פישר צודק

מה אתה מנסה לעשות כאן בדיוק עם "הביקורת הבונה שלך" ??zedek000 מה כאן ביקורת בונה שאתה אומר באמת למאמן איך לבנות את המתאגרפים שלו? בוא תספר לנו כמה מתאגרפים מקצוענים אתה בנית zedek000 - בוא תספר לכולנו שנשמע את ההשגים שלהם בעולם? בוא נראה את הרקורד שלהם? לא משנה איזה רקורד בוא תראה לנו מה עשית נקבל אפילו הפסדים, רק תראה לנו. בוא תספר לנו איזה קשרים יצרת, לאיזה ארצות נסעת אם המתאגרפים, איזה ועידות היית, בוא תספר לנו חכם גדול שנותן ביקורות בונות על מאמן שבנתיים לא כמוך מדבר - הוא עושה!

PIMP1 זה לא בושה להפסיד ל...

למתאגרפות ברמה גבוה יותר- גם אם זה פוגע במאזן... חלק מהקרבות קשים וחלק יותר קלים- יש המון דוגמאות של מתאגרפים שבנו אותם בהדרגה עד לפריצה הגדולה שעשו. קרב ניסיון לתואר בשביל הגר שמואפלד קרוב מאוד מאוד!! יניב

zedek000

New member
גם אם תעשה שמיניות האמת לא תשתנה...

בוא נעבור יחד ובסבלנות על התגובה (למה אתה מרגיש מותקף? אתה לא מאמן ולא מנהל ולא מצ' מייקר אז מה אתה בלחץ - תגיד אתה מונחה לענות בצורה מסויימת ולא משנה מה יכתבו לך???) אז ככה: 1. זה שרענן לא המציא כלום זה אתה אמרת (תיזהר שהוא לא יכעס עליך - אני בטוח שהוא המציא כמה וכמה דברים - ) אבל השיטה שאולי עובדת לגבי טייסון (ושהוליפילד לא היה זקוק לה - היית מאמין, יש גם כאלה) לא עבדה להגר שברגע שקיבלה קרב אמיתי - תאמין או לא - גם לצערי - חטפה בראש!!! הבעיה שלי היתה לא בשיטה של רענן של בניית רקורד (על טיבה אפשר להתווכח - אולי לחלק היא מתאימה ולחלק לא) - הבעיה שלי היתה שפתאום לקחת אתה יניב 2 שמות של לוחמות ואמרת היי תיראו הגר גם עושה עם טובות - אז שוב להזכירך : קרב אחד היה ראווה ולכן הוא לא נחשב (מה לעשות שרענן הוציא כסף לריק - בוא לא נישכח שזה כסף של ספונסר שגם אותו אנו מכירים אישית...) והקרב השני שבו הגר הפסידה : הוכיח ששיטת בנית הרקורד עבורה - לא עזרה!!! ומעבר לזה שאם תבדוק טוב (מה שאתה לא עושה) הרקורד של הגר היה טוב יותר משל היריבה שלה בזמן הקרב (רק לאחרונה היא ניצחה עוד קרבות) 2. לגבי קרבות הרקורד של אירה החובבת - אח שלי - היא בת 16 וביננו בוא לא נדבר על שיפוט בקרב ביניהן אם תיקח סטופר ותמדוד זמן של הסיבוב השני - איך שאירה היפילה את הגר במקום ספירה של ניאזוב שנירדם הסיבוב היה דקה וחמישים ושתיים שניות ולא 2 דקות - אופס, אני ממש לא מוותר לך מה?! אבל זה לא חשוב אתה לא יכול להגיד דבר והיפוכו: מצד אחד אכן רענן בונה רקורד להגר כי זו השיטה ומצד שני הוא לא בונה לה רקורד כי המתחרות שלה אכן רוצחות עם ניסיון שהפסידו רק בגלל רוח גבית? - תחליט. 3. וזה גם בשבילך וגם בשביל גיל סבג הפרקליט והשופט שקובע מי צודק ומי לא סבג ידידי אם אני אחשוף את עצמי אתה תאכל את הכובע ותיתן לי אאאוווססס מאד גדול אז תישאר רגוע. - אבל אל חשש בשלב זה נחמד לי לקבל זילזול בשל אלמוניותי. סתם בשביל הצחוק אני אזרוק לך שאישית עשיתי יותר מ- 17 מתאגרפים בהולנד ובצרפת - אבל כרגע אתה יכול להתעלם מהאינפורמציה הזאת כי היא לא רלוונטית מכיוון שבעצם כשאני מסתכל על עם מי אני מדבר כרגע - יניב מתוקי, אתה מעביר ביקורת על כל העולם וחבריו חוץ כמובן מעל רענן ועל כל מי שחבר שלו כרגע, וכמה מתאגרפים אתה או סבג בניתם ולכם מותר לעשות ביקורת??? במקביל - ניר קלינגר חרא של מאמן ותראה גם לא אימנתי קבוצות כדורגל בחיים - היית מאמין? תמשיכו אבל תישמרו על רמה תודו שזה משעשע הפאנאטיות שלכם

garrey

New member
יניב פישר לא בושה להפסיד בכלל וכולם

הפסידו וינצחו ,החוכמה ללמוד מהפסדים ,וגם מניצחונות , אין ענף בעולם ובספורט שלא הפסידו בו, ג'רי תודה ,

הגר הצלחה../images/Emo45.gif

איזה אינפורמציה יש לך על שלומה ניאזוב? כל מה אני חושב אני אומר לאנשים בפנים>לא מפחד לא ממך ולא מכל אלה שהיזכרתה!ואל תדעג להגר היא תעשה עוד הרבה קרבות קשים וגם קלים>כבר בינואר היא תסע לח"ול לעשות קרב בין עשרה סיבובים <באותו חודש היא תעשה קרב בתל אביב>

lior 30 rg

New member
בחייאת שלמה...מה אתה נכנס לזה?

הכלבים נובחים והשיירה עוברת.

garrey

New member
lior 30 rg שמענו את המשפט מהראש

בזמנו ,תחליף תקליט ,המשפט הזה כבר לא תופס, ועם אדם מעביר ביקורת ,עדין הוא לא כלב נובח ,זה מענין לשמוע לדעת ,כמו שמענין ביקורת על כל צד, ד"א פעם עניתי על המשפט הנ"ל ,כשהשירה עוברת ,לפעמים היא עוברת ליד פיטבולים ,אמסטאפים ,קאנקורסות ,מסטינו, וברזילירוים , כך שהם ממש לא נובחים , הם....................... לפי מה שאני קורא מאדם חדש בפורום ,לא ניראה לי שהוא ממש לא מבין עינין ,ואני לא מכיאו כלל וכלל , אבל ידענותו ברורה { עד שעון הזמן} בקרב מסוים , ג'רי

שעון הזמן...תגובה לג'רי מזרחי

1. ג'רי נכנס כאן אדם בעילום שם, שיכול להגיד מה שבראש שלו והוא זורק משפטים - אני הייתי רוצה לדעת איך הוא בדק את שעון הזמן... האם דרך הטלויזיה ??? האם ישב עם סטופר ביום האירוע, כי אני ראיתי את המאמנים של המתאגרפת גם עם סטופר והכל תיקתק עד השניה האחרונה.!- הם קיבלו את זמן המנוחה שהגיע להם כמו שקיבלו את זמן הסיבוב שהגיע להם. אצלנו הכל מפוקח בצורה שלא משתמעת לשתי פנים. 2. לגבי הביקורת של אותו אדם- נכנס אדם שטוען שהוא מאמן מכובד, אבל בוחר להקשיב מאחורי הגב של שלמה ניאזוב לשיחות שהוא ניהל עם דסקלו וכו.. באירוע שלכם, ומתנהג לא כמו מאמן מכובד שהוא תוקף מתאגרפים, תוך שהוא טוען שהוא בעצמו בנה מתאגרפים???-- סלח לי אבל מאמן מכובד לא מתנהג ככה, מה גם מי שבנה מתאגרפים יודע לכבד מתאגרפים של אחרים..., כבר ראינו אנשים שלא בנו מתאגרפים איך הם תוקפים כאן בפורום והוא פשוט מתנהג אותו הדבר. האיש לא רק שהוא לא מאמן, הוא גם לא יודע לתת ביקורות.....- ודבריו מונעים ממניעים נסתרים ומה שבטוח נטרלי הוא לא יניב

zedek000 אתה אכול קינאה....

וזה מה שמצחיק ומגוחך... ואולי אתה אפילו פנטזיונר שמדמיין שהוא "מפיק הוליוודי" שעשה 12 מתאגרפים מהולנד וצרפת. מה שיפה בך שאתה מתחבא תחת שם בדוי, מה שעוד יותר מרשים ידידי המכובד הוא זה שאתה שמתחבא מאחורי הגב של שלמה ניאזוב לדוגמה באירוע של הקרבות האחרון זאת בשביל לשמוע את כל השיחות שלו, ככה בשקט ובהחבא הכל בשביל שיהיה לך מה לכלכך, מטה לך אוזן קשבת לשיחות של אנשים כמו גנב קטן שצמא לכל מידע מהאנשים שעושים החדשות היחדות בארץ. אותי לא הרשמת... ההפך... יניב פישר

PIMP1

New member
מה יש לך להגיד

על הסיבוב המקוצר שהוא הזכיר קודם?

זה שטויות במיץ....

אצלנו אין דבר כזה. הבן אדם מרגיש גבר גבר לדבר תחת עילום שם..., למעשה אני רואה רק פחדנות נודפת ממנו. אני לא רואה סיבה להתייחס לאדם פנטזיונר שמפחד להגיד את שמו האמיתי! ושממלא את הפורום בשקרים ופנטזיות... אני רק מקווה שלא נהפוך לפורום פנטזיות.... יניב

zedek000

New member
לפי התגובה יניבי אני רואה שלחצתי...

אותך מידי. שיט, ולפי הקריז וחוסר הריכוז בתשובות עוד אפשר לחשוב שפגעתי בעצב חשוף...(מה פתאום, הלו ה CMA הכי גיבור והוא ינצח את כל הרעים) טוב אז לפני שתתקשר לאורי צבי ותבקש ממנו שיצנזר אותי אני אפסיק להציק לך עם האמת הכל כך מרגיזה וגם אני מפחד שכל החמולה של השמות שאתה משתמש בהם (יניב, ארנב, ושאר חבריך - ליאור,, גיל ושאר האינטרנטים) ממש יקללו אותי ויפחידו אותי ויגלו שאני זיוף אחד גדול למרות האמיתויות הקטנות שדחפתי לך לפרצוף. אז עד שתספר לנו שוב על הסגן של אלוהים ועוזריו שרק בשנה האחרונה האחרונה הרחיק מעליו את כל מה שבנה אלי אלימלך ואת הליגה המקצוענית ועוד כל מיני ניספחים... ביי מתוקי ותבטיח לי שתגדל דעות משלך גם... - אל תפרסם אותן אבל לפחות שיהיו לך כאלה. אאוווסססס

zedek000 זה בסדר חמוד שלי כי

אורי צבי כבר ענה לך... אתה מוזמן לקרוא את הודעתו אני בטוח שאחרי שתקרא את מה שכתב לך תברח עם הזנב בן הרגליים כמו שקודמך הלכלכנים עשו... זאת מבלי להגיד את שמיך האמיתי, זאת מבלי להוכח את מה שטענת, כיאה לאדם "ניטרלי" אוווסססס גם לך יניב פישר

גיל סבג

New member
אני רואה שלחימה משולבת

התחילה להרגיש את החיסרון של רענן טל, אלון רצון, ורותם דון. אם הם שלחו משהו בעילום שם שיתלכלך ככה. מה לעשות שהם לקחו אותם כמובן מאליו, לא שמעו לרעיונות קידום שהיו לרענן טל, ועכשיו הם דורכים במקום ומתבכיינים. חניכים ממשולבת עוברים היום ל CMA להתאמן מעניין למה? לחימה משולבת הפסדת נכס גדול שקוראים לו רענן טל- עכשיו תלמדו לחיות עם זה

garrey

New member
יניב פישר כמה כמותו בעילום שם ????

מר ארנבון מר אכספייל ,מר עוד ועוד ,מה קרה יניב , לא כולם יניב ג'רי דסקליאנו ........ ג'רי ומענין שארנבון ואכספייל שרושמים על הליגה ואני עונה בחזרה , אין תגובה לעולם .............???? מדוע כי הם מיתחזים או עלומי שם, ג'רי

ג'רי מזרחי היקר....

לא ראיתי שאתה נתת תגובה לטובתנו שהוא תקף... אתה רוצה להמשיך להיות קטנוני בעניין?? יניב

למעלה