לכל מאמני אומניות הלחימה

לב ארי1

New member
../images/Emo24.gifלכל מאמני אומניות הלחימה

מאת הליגה המקצוענית באגרוף תאילנדי , מאפשרת לכלל המכונים, במה ,להופיע בתחרויות הליגה , התחרות הקרובה בחודש פברואר ,ולתחרויות בעתיד הקרוב גם כן, למעונינים היתקשרו למזכיר הליגה רועי הייזלר פלא 050-6655788 או אלי הפרטים שלי נימצאים למטה , תודה מקרב לב, ובהצלחה לכולם ג'רי מזרחי

הדבר האמיתי והמקורי זה ארועי הזירה

שם מביאים מתאגרפים מחו"ל ויש קרבות בינלאומיים אמיתיים. אבל תצליחו.

garrey

New member
ארנב אהלאן נעלמת ידידי היתגענעתי אל

מוצא פיך, ידידי ,נכון הזירה זה המקורי ,אין מילה נגד ארועי הזירה , וכיום הליגה ,היא במה ,איכותית לא פחות בכלל ,עם תירצה או לא בהצלחה ל 2 הזירות ,תמתין בסובלנות {רק 2 ארועים ,בסדר גודל שכזה???} הזירה ארוע מ"ס 26 ,ומאחל להם ,עוד יותר ויותר , זה לוחם בתאילנדי ,150 קרבות ,שמשחק בפלסטלינה , אוח אוח הייתי מת שיתן לך את הבעיטה הזאת חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אבל זה כבר בצחוק,{צריך לצחוק קצת לא??} ג'רי מזרחי

zedek000

New member
אל תגיד לי שאתה מתכוון להונגריה...

אל תגיד לי שאתה מתכוון להונגריה המסכנה שרענן הביא להגר כמו שמביאים עכבר לנחש. ככה רק בשביל הרקורד: היא עוד לא בת 18 (אוטוטו) יש לה 3 קרבות - 2 הפסדים ותיקו. אז על איזה קרבות בינלאומיים אמיתיים ראינו מרענן בישראל בדיוק - בוא נגיד בחצי שנה האחרונה. אם לא תענה כראוי אני אוודא את כתובת המחשב שלך ואז נתערבב קצת אני ואתה יהיה בסדר

lior851

New member
ZEDEK000 אני לא מבין מה העיניין

שלך להגיב ככה. ארנב בסך הכל הביע את דעתו, גם אם לפעמים הוא מביע דעות שלא לטעמך אין טעם לגלוש לאן שאתה גלשת...

PIMP1

New member
כרגיל מתחמק

מלתת תשובה רצינית בעניין אבל זה לא חדש

לא מתחמק- מה אתה בכלל יודע

חוץ מלדבר שטויות?? שהגר שמואלפלד עושה קרב טוב אז חכמים כאן אומרים שהביאו לה יריבה חלשה, שהיא עושה קרב פחות טוב אז אומרים ההפך... אז למה אתה חושב שאני אמור להתייחס?? מה שחשוב הוא שאנשים ימשיכו לדבר על האגרוף המקצועני ועל "הזירה" כי זה הגוף היחידי שמקדם באמת את מתחריו ועושה חדשות בארץ... יניב

lironmarko

New member
אוקי תענה על זה יניב

האם הגר (שתדע שהיא אחלה אין לי שום כלום נגדה.) עשתה קרב עם מישהי והמאזן של שניהן היה דומה ? לירון

lironmarko

New member
יפה מאוד

הגר עשתה חייל באיגרוף הנשים כל הכבוד ! כולם מפסוטים ? :)

zedek000

New member
בוא נבדוק מי "מזיין את השכל" ...

נתת שמות לא התעצלתי ונכנסתי לשמות ולמעשה להלן כל הרקורד של הגר בשנים 2004 - 2005 בואו ניבדוק ביחד: 1. קרב מול ליטל לירון. הרקורד של לירון - 2 קרבות: תיקו והפסד. 2. הקרב שרשמת מול Anita Christensen (שהיא בעלת רקורד טוב) היה קרב ראווה בלבד ללא הכרעה. (והוא היה בסוף 2003) אז אל תשחק אותה כאילו אנחנו טמבלים. 3. קרב מול ענת עידן. הרקורד של עידן: 1 הפסד. 4. קרב מול Helena Shalkovina. הרקורד של הלנה: 2 הפסדים. 5. קרב מול Eira Ragimov. הרקורד של אירה: 1 הפסד. 6. קרב מול Gabriella Rozsa. (= הקרב האחרון). הרקורד של גבריאלה: 2 הפסדים וקרב ראווה אחד (ללא הכרעה) 7. הקרב היחיד מול מישהי ברמה (שהרקורד שלה עדין פחות טוב משל הגר!!!) (שכמובן לא נערך בארץ כי "רענן לא פראייר") מול Reka Krempf נגמר בהפסד (10 סיבובים - הפסד של כל סיבוב בנקודה - לפי ניקוד השופטים) ודרך אגב קרב מספר 6 הוא האחרון- מהר מהר איזו מיסכנה לפרק כדי להחזיר להגר את הביטחון... ולסיכום: 1. יניב אל תימרח אותנו כי כל מה שתיכתוב אני אבדוק עם הרבה סבלנות ואני מבטיח שגם עם הרבה יושר! 2. אורי צבי ידידי - אני לא האויב אז תגובתך המיידית "כל הכבוד יניב" כביכול איך הוא היכניס לי על "חוסר הפירגון וההערצה העיוורת שלי לבלוף שמאכילים אותנו פה" זה לא לעניין מצדך ואתה מתגלה פה כבעל צד בענין ולא כניטראלי - וזה חבל. ואני מאד מקווה שלא תכניס את התגובה הזאת שלי לתוך שירשור כדי להעלים אותה כמו שעשית עם האינפורמציה שיש לי על שלמה ניאזוב. 3. אולי השיטה של "לבנות רקורד" לא כל כך טובה כי ברגע שהמתאגרף עומד מול מישהו ברמתו והוא לא מנצח מיד בקלות כמו שהירגילו אותו הוא בעצם מפסיד... - וזאת כבר עובדה ולא ספקולציה. 4. ביקורת בונה - וניראה אותכם מקבלים אותה כמו גברים - לא צריך לשנוא ולטאטא מתחת לשטיח כל ביקורת שלא מתחילה במשפט "יחי המלך רענן" - וזה לא אישי - אני אבקר כל מי ששווה ביקורת. אאאזזזזזז- שלא יעבדו עליכם!

תשובה שלי..........zedek000

1. השיטה שאתה מדבר עליה "לבנות רקורד" קיימת בעולם כולו- לך תתווכח על זה עם כל המאמנים בעולם שעשו/עושים את זה עוד הרבה לפני העידן של רענן טל....- אז בואו אני אגלה לכם סודדדדדד כמווווסססס - אני לוחש אותו עכשיו שרק אתם תשמעו ..... רענן טל לא המציא את השיטה של בניית רקורד הוא למד אותה מהגדולים בעולם.... אבל אל תגלו לאף אחד...ששששש 2. לגבי הקרבות שהיא עשתה עם הבנות בחובבנים : אירה, הלנה- משום מה שכחת לציין את מספר הקרבות הרב שהבנות הללו עשו בחובבנים??? - מה שמעניין שהבנות הללו לא עובדות בשיטת "בנית הרקורד" ובכל זאת הפסידו למרות הרקורד שלהם??? - מה שמעניין שכולם החזיקו מהמתאגרפת שלקובניקה ואמרו שהגר לא תחזיק מכה שלה ולמרות זאת הגר ניצחה אותה. 3. הקרב עם אניטה הפך להיות ראווה רק ברגע האחרון משום שבאותו הזמן הגר היתה בת 19 ולפי החוק בדנמרק הגיל המינימלי הוא 21 - זה היתברר רק אחרי שהגיעו לשם...- רענן והגר נסעו לשם לא בשביל לעשות קרב ראווה - רענן לא היה מוציא הון כסף של כרטיסים, מלון, וכו... רק בשביל לעשות ראווה - אבל בכל זאת היא עשתה קרב עם המדורגת 6 בעולם!!! - לך תתווכח על זה אדון גשש בלש... לסיכום אם יש איזה שהיא מתאגרפת שחושבת שהיא יכולה על הגר שמואלפלד - קדימה היא מוזמנת להרים טלפון 054-7907979 יניב לשירותך יניב

אז לסיכום zedek000 היקר...

1. בקרב אי אפשר אף פעם לדעת מה יהיה- ראה את המקרה של מרחב מוהר בתחילת דרכו שעשה קרב בשרתון- מרחב קיבל נוק אאוט ממתאגרף Denis Alekseev שלא היה לא רקורד בכלל- אבל הוא קיבל ונפל.... 2. בנית רקורד גם נעשת עם מתאגרפים ברמה יותר גבוה - כפי שראית במאזן של הגר. 3. אתה ממש לא עושה ביקורת בונה שלמעשה אתה מנסה לומר למאמן מנוסה איך לבנות את המתאגרפים שלו, מה אתה יודע בכלל בבנית מתאגרפים מקצוענים??- רענן טל הגיע להשגים רבים בתקופה קצרה - אז תן לו כבוד - הוא הוכיח שהוא בדרך הנכונה יניב

למעלה