התפקדות

חצילע

New member
מה,לא נכון.אנחנו כע באים.

לפחות אני. וגם מאיה אמרה שהיא באה,ויעל,ויונתן. לא? :0

../images/Emo45.gif באיזה שעה באים?

אני אהיה שם מ12-1 בצהריים... אגב שמישהי תיהייה אחראית על האיסוף וכו ותשאיר פלאפון שנוכל להשיג אותה ולדעת על איפה נמצאים ועל שינויים וכאלה.... למשל אם יגרשו אותנו מהגג...

FooK MI

New member
אממ, ניר תגיע רק בערב בגלל המתא"ן.

אז אציע את עצמי, למרות שבפעם הקודמת הגעתי מאוחר ומצאתי חצי פורום ממתין בכיליון עיניים
בכל אופן, לכולם יש את הטלפון שלי, ובעיקרון אי אפשר לפרסם על גבי הפורום מספרי טלפון, אבל יש מסרים, למי שצריך. ו, אממ, חפשו את השיער שלי - הוא מתבלט בשטח, כפי שהעידה ניר כשמצאה אותי בעזרתו בקהל עיר הבירה
ובערב כשכולם הולכים לדניאל (חוץ ממני
), ניר כבר תדאג לכם, אני מניח. או יותר נכון מקווה

FooK MI

New member
הם קשוחים ומוציאים לשונם.

וחוץ מזה, את לסבית. גלוחת ראש.

חצילע

New member
חחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

אני יודעת מי אתה! נראלי! זה אתה שישבנו שמה עם דור,אתה,אני,שיר,אלון[נראלי]ועוד כמה בנות [שעשו אורגיה סוערת,אם אנלא טועה,ואחר כך גם גלעד הצטרף.נראלי.] ואז מישהי אמרה שהיא מנהלת את פורום חמוסים אז הרצנו על זה בדיחות או משו. שמה ליד הדבר הגדול הזה שכל הזמן עפו ממנו מים. זה אתה?

Hug Whore Inc

New member
../images/Emo24.gifשעה+דברים חשובים

סוכם על 13-14. אני אשתדל לבוא בערך באחת וחצי שתיים. בואו נגיד שמי שמגיע מאחת יהיה על הגג ואז עד שתיים נתארגן כולנו על הגג. מי שמגיע אחרי שתיים שידאג שיש לו את הפלאפון של מישו שיהיה כבר בעזריאלי למקרה שנזוז\נגורש. במקרה והגג סגור מסיבות כאלה ואחרות [אנשים שמנסם לקפוץ, גשם וכו'] נפגש מול הטאוור רקורדס שכן יש מקום רביצה חביב. מי שצריך מספר של מישו מוזמן לבקש מאנוכי במסן\מסר...

FooK MI

New member
אנשים שמנסים לקפוץ? |:

בכל אופן, כל מי שמגיע וכבר היה באחד המפגשים הקודמים, שיתיישב בגג במקום המסורתי שלנו (היכן שהעברנו את כל המפגש באוגוסט ואת מרבית המפגש בסוכות).

Hug Whore Inc

New member
../images/Emo24.gifכבר קרה...

בפורים שנה שעברה סגרו את הגג כי מישו ניסה לקפוץ.

barbar27

New member
|מדוזה|../images/Emo113.gifכמו המורה שלי לפסנתר

[ז"ל.] היא ניסתה לקפוץ מעזריאלי אבל לאדעת איך שכנעו אותה לעלות או העלו אותה בכוח. ואז היא הלכה לבית שלה והתאבדה שם. :X

barbar27

New member
|מדוזה|../images/Emo113.gifיאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

יאיאיאיאיאיאיאאיאיאיאיאיאיאיאיאיאיאי!

למעלה