התחדשתי
....

• פותח הנושא abob
  • פורסם בתאריך

abob

New member
../images/Emo24.gif התחדשתי ../images/Emo6.gif ....

ובהזדמנות זו, כמה תודות וחיבוקים ל: אסי והחברה מ"פדלים", אחלה שרות ואחלה קפה...לרן-קשקושי- התמונה בשבילך (מעצורי אביד 5), לאייל מ"תגובת שרשרת" ולכל מי שיעץ, נתן טיפים וחוות דעת בפורום ועזר לי בבחירת האופניים. (לגבי הישנות trek vrx300 הם בפדלים, למי שמעוניין...). תודה רבה לכולם ונתראה בשבילים, ענת

degas

New member
ברוך בואך למשפחה.. ../images/Emo152.gif

אתה לא תאמין מה הם יכולים לעשות (אתה רק צריך לשמור על כיוון...)

שלייייייייייייייייייייייייייייי

אוי נו,מקווה שלא יהיו לך בעיות עם האביד,אה,ורק גייז רוכבים עם צמיגים של WTB. מקסיס רולז.

abob

New member
../images/Emo6.gif האמת שהצמיגים הם כמעט השריד

היחידי (חוץ מהפדלים) מהטרק, אבל לפני ההחלפה הבאה אני אקח זוג מתאים יותר, ומהיר יותר (היום הם אספו את כל הבוץ מהאדמה....)

Avic

New member
../images/Emo6.gif

האמת שחשבתי לענות לו... אבל יותר טוב מזה אין.

hetsi

New member
מה שנכון נכון!

אבל אתה עדיין גיי. ד"א רן יום שישי כנראה מתארגנת רכיבה אצלנו בפארק עם החבורה של יניב ואח"כ יגיעו כמה גיא דבירים מכפ"ס ומתן כדי לשחרר את הרואד גאפ. תבוא!!

hetsi

New member
מה שנכון נכון!

אבל אתה עדיין גיי. ד"א רן יום שישי כנראה מתארגנת רכיבה אצלנו בפארק עם החבורה של יניב ואח"כ יגיעו כמה גיא דבירים מכפ"ס ומתן כדי לשחרר את הרואד גאפ. תבוא!!

Rainbow68

New member
תתחדשי ../images/Emo65.gif

הנאה מובטחת ! יש לי זוג תאום (לא זהה...) אשמח לשמוע חוות דעת על הבולם הקדמי שלך בהצלחה
אורית

abob

New member
היי, תודה, גם אני חשבתי שאקח

את ה-pike אבל ברגע האמת כבר יצאו הדגמים החדשים, והדגם הזה, שהוא מהלך של 130 מ"מ יותק קל מהפייק. מה שבטוח זה שאני מושכת כידון הרבה יותר בקלות ממקודם (היה לי בולם סיילו) ומתחילה להתאמן על הווילי....

hetsi

New member
ענתתתת תתחדשי!!! ../images/Emo24.gif!

אז רואים אותך בתחרות DH הבאה??
אה ו..אני במקומך לא הייתי מחבק את קישקושי. אני לא בטוח שהוא מחוסן.

abob

New member
חחחחחחחח../images/Emo6.gif גדול! לגבי הdh עדיין

אין מסלול....

למעלה