הסיכום השבועי

משיייי

New member
../images/Emo24.gifהסיכום השבועי../images/Emo24.gif

כן כן עבר עוד שבוע וואו
מה הדבר הטוב/שמח שקרה לכם השבוע?
מה הדבר העצוב/רע שקרה לכם השבוע?
מה הצחיק אותכם השבוע?
מה עיצבן אתכם השבוע?
מה הדבר שחרזתם השבוע?

משיייי

New member
עונה../images/Emo9.gif

מה הדבר הטוב/שמח שקרה לכם השבוע?
התחלתי ללכת לדיאטנית-היא נתנה לי אחלה תפריט וכייף לי-מאז שהתחלתי ירדו כבר 3 וחצי-סיימתי את הקנייה שלנו ושלחתי לכם היום את החרוזים
ויש עוד הפתעה בדרך מה הדבר העצוב/רע שקרה לכם השבוע?
המחשב שלי חולה-לא לא אין לו וירוס אבל אין בו מספיק זיכרון והולכים לקחת לי אותו וצריך לשמור את כל תכולתו-וזה מלא אתרי אומנות-אולי אפתח לי איזה קומונה ואכיל שם את תכולת המחשב שלי מה הצחיק אותכם השבוע?
כרגיל מיקה שלי, וחברות שלי מה עיצבן אתכם השבוע?
הרגל שלי שבגלל אני לא עושה מה שבא לי-המחירים של בריכות-והדירות מה חרזתם השבוע
כדורים חדשים,טבעות-לרוב ההייתי עסוקה עם הקנייה שהסתיימה לה-ובקרוב חרוזי סברבסקי 6 יוצא לדרך מי שמעוניין מוזמן למסרים שלי -יש חדש בנושא

eva133

New member
אני../images/Emo9.gif

מה הדבר הטוב/שמח שקרה לכם השבוע? חצי שנה עם החבר
שהבגרות בתושב"ע מאחורי סוף סוף
מה הדבר העצוב/רע שקרה לכם השבוע? ויכוח טיפשי עם החבר
מה הצחיק אותכם השבוע? הספיישל של ארץ נהדרת במוצ"ש
מה עיצבן אתכם השבוע? אבא שלי:-\
מה הדבר שחרזתם השבוע? כלום
מקווה היום לחרוז משהו...

efrat4u

New member
גם אני עונה....

מה הדבר הטוב/שמח שקרה לכם השבוע? שהוא נגמר סוף סוף (וגם אולי אני נוסעת לויאטנאם עוד כמה חודשים- הרעיון מתחיל להתגלגל) מה הדבר העצוב/רע שקרה לכם השבוע? טפו טפו
שום דבר מה הצחיק אותכם השבוע? כל מיני דברים קטנים (וכמובן שרשור הבדיחות) מה עיצבן אתכם השבוע? עבודה... אבל בואו לא נדבר על זה מה הדבר שחרזתם השבוע? צמיד, ומחר שרשרת סופ"ש נעים

avisagi0

New member
עונה

הדבר השמח שקרה לי השבוע - שלא בזבזתי כסף על חרוזים - ממש התאפקתי.
הדבר העצוב שקרה לי שהנסיך (בן 4.3) הקטן שלי שבר את היד במשחקיה.
משהו שהצחיק השבוע-שהנסיך שלי קובע עם סבתו לשבת ואומר לה "שאם היא לא תאהב את עצמה, אף אחד לא...".
לא היה משהו מעצבן השבוע.
הדברים שחרזתי השבוע - שרשרת וטבעת.

yana841

New member
עונה ../images/Emo9.gif

מה הדבר הטוב/שמח שקרה לכם השבוע? נסעתי לת"א ועשיתי קנייה גדולה
מה הדבר העצוב/רע שקרה לכם השבוע? הייתי כל השבוע לבד בערבים כי חבר שלי היה במילואים ואני שונאת לישון לבד מה הצחיק אותכם השבוע? הכלבה שלי..כל פעם היא מדהימה אותי מחדש.. מה עיצבן אתכם השבוע? אממ ידיד שלי שלא יודע לשמור על הפה שלו מה הדבר שחרזתם השבוע? חרזתי שרשרת ועגילים צמיד לרגל...טבעת...וזהו נראה לי

galush834

New member
עונה../images/Emo192.gif

מה הדבר הטוב/שמח שקרה לכם השבוע?-אממ לא יודעת מה הדבר העצוב/רע שקרה לכם השבוע?-אממ לא יודעת גם
מה הצחיק אותכם השבוע?-חברות שלי מה עיצבן אתכם השבוע?-שהמחשב שלי לא עבד ליומיים מה הדבר שחרזתם השבוע?-מציטוטי דודו טופז"אין לי זמןן"(למרות שאני לא סובלת אותו)

ואני

מה הדבר הטוב/שמח שקרה לכם השבוע? כלום מה הדבר העצוב/רע שקרה לכם השבוע? יותר מדי מה הצחיק אותכם השבוע? פאדיחה שעשיתי לעצמי מה עיצבן אתכם השבוע? ראה 2 מה הדבר שחרזתם השבוע? 2 טבעות למשחק ההחלפות

למעלה