הודעת פרידה

Hug Whore Inc

New member
../images/Emo24.gifהודעת פרידה

שלום אני נוסעת אשמח מאוד אם תלוו אותי הלאה יש לי המון אשליות בקשר לארה"ב (ללכת להופעה של הפו פייטרס ביום כיפור לדוגמא) ארה"ב לא מחכה לי (אבל אנשים שם כן) שם אהיה עם כל המשפוחה החביבה... רק כדי שאני ארגיש חשובה, אני טסה מחר בבוקר וחוזרת ב-23... אי מיילים משעשעים יתקבלו בברכה [email protected] והודעות משעשעות בתא קולי גם כן, מקווה לראות את כולכם ב24... (למרות שכנראה גם מפגשפורום יוני אפרת אל"מ דניאל והלהקה באותו יום...) אוהבת המונים מחבקת
ואונסת, תמר זונת החיבוקים
י

grapefruit

New member
../images/Emo78.gifתהני!

שיהיה לך הכי מושי שיכול להיות! אוהבתותך

segev1989

New member
תשמעי בשביל אלה מאיתנו שכה מאמינים

זה לא לעיניין להגיד משהו כזה בפורום!!!! אם את רוצה ללכת אז סבבה... אבל אל תתגאי בזה כי מי שכה צם פה לא ממש חושב שזה לעיניין להגיד משהו כזה.....

../images/Emo125.gif../images/Emo75.gifמה לא לעניין?

היא כולה אמרה שהיא רוצה ללכת להופעה ביום כיפור, ביג דיל. אני בערך מאז כיתה ז' אומרת לכולם "צום קל ובתיאבון", למרות שאני יודעת שחלק מאלה ששומעים אותי באמת הולכים לצום והכל.. מתמודדים, אנחנו כבר לא בני 3

Hug Whore Inc

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo4.gif

i don't understand why this bothers you.... when people around you talk about the films their going to rent for yum kipor they bothers you? i said i hope i'd go even thogh it is yum kipor, i don't think that this was wrong... the people here are my friends, and with friends you share things... i did not tell you not to fest. i respect that, you shuold respect me wanting to to go and see a concert, a once in life tome oprotonity. and if it matters, i won't be going, beacause it is yum kipor. but i will not fest... what you are saying is kfia detit... thing about it....

NeverDream

New member
סליחה אבל.... WTF?!

הילדה טסה לחו"ל... נראה לי לגיטימי שהיא תודיע... תבלי.

pazbuzz

New member
../images/Emo79.gifתהני לך בארה"ב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

../images/Emo125.gif../images/Emo75.gifא.תיהני../images/Emo11.gif

ב. אם את לא הולכת להופעה של הפייטרס אני יורה בך
ג. המפגש בסוף לא ב-24
ד. חכי, אני עוד אשלח לך מייל

Hug Whore Inc

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo7.gif

i won't be going... me and my cousin want to go but we can't get there.... love you! (e- mail me bitch!)(youknow i love you)

למעלה