גדול ו
לרותםב!

Skiddie

New member
../images/Emo24.gif גדול ו../images/Emo51.gif לרותםב!

נתקעתי עם האופנוע על כביש ירושלים-ת"א. יצאתי מהבית, הקילומטראז' היה על 160... לא חשבתי לרגע למלא דלק. המוכר בטח תדלק. טוב נו, לא חשבתי אפילו שהמוכר תדלק, סתם לא חשבתי על זה, אלא יצאתי לסוע בשוונג של הרגע. קצת לפני לטרון האופנוע מפסיק לעלות בטורים, מורידה הילוך, כלום, ממשיך לרדת, עוד אחד ועוצרת בצד. טיימינג? דלק? ראש מנוע? מניע קצת, ונכבה. כנראה שדלק, ניעור ומבט, הוא נראה ונשמע כמו הסהרה ביום שמש (סטנדרטי). מנסה לעצור טרמפ עם דלק, פחיות חולפות על פני, אף אחד לא רוצה לבזבז את השבת שלו על אופנוע תקוע. נהג פחית אחד עוצר, מבין שאין לו איך לעזור בלי להתאמץ יותר מדי, "כמה זמן לוקח לגרר להגיע? הנה, קחי בקבוק מים". ואז ראיתי מרחוק אופנוע מגיע. הנפתי יד והוא עצר. איזה כיף זה לראות פרצוף מוכר. רותם, המון תודה על העזרה, שמחתי שמישהו עצר ובמיוחד שמחתי שזה אתה! מצ"ב הזמנה לקפה מתי שרק תרצה.
איירין

fxr

New member
../images/Emo163.gifלמה לתדלק?

במיוחד אחרי שמחיר הבנזין עלה ב8%...

C O L T

New member
אנשים אומרים לי - מחיר הדלק גבוה

מעל לכל פרופוריה וחסר הגיון. אני אומר להם שלא, עובדה שהם ממשיכים לקנות כאילו לא קרה שום דבר ולכן לפי חוקי הביקוש וההיצע ימשיך לעלות המחיר עוד הרבה. אבל אנחנו אופנועים מה אכפת לנו? שלי בלחץ ותאוצות רמזורים רבות עושה אחד ל-13, לא נורא.

למעלה