ברוכים הבאים ל"קורס בניסים"

יש לי שאלה../images/Emo35.gif

וסליחה מראש אם לא הבנתי או שכבר עניתן עליה. האם צריך לומר את המשפט בקול רם

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo77.gifמומלץ../images/Emo45.gif אך אין מחויבות../images/Emo77.gif

זה בסדר אם את משננת אותו גם ב
אם את נמצאת בסביבת אנשים ואינך רוצה שהם יתמהו על מה שאת עושה.
בכלל, כדאי לשמור על צנעה לגבי שיעורי הקורס כי אנשים לא תמיד יבינו זאת, ולפעמים 'יחבלו' לכם בהקורס. כתבתי במרכאות כי בעצם זה לא הם. זה אנחנו. אך התוצאה זהה
L&L TALYA

דגנית

New member
אין משמעות...

לנשמה יש משמעות. מזל שאותה לא רואים מעניין לאן זה מוביל
תתחדשי על האדום

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo24.gifמקסימה שלי../images/Emo23.gifנ-ה-ד-ר שאת כאן../images/Emo77.gif

מ-ז-ל
שלא רואים
חחחחחחחחחחההה L&L TALYA

דגנית

New member
כן.. נו..

ככה הדברים זורמים אצלי
מה שכן, מלחיץ אותי מאוד העניין הזה, מציף לי נשכחות טליה, לא הצלחתי למצוא את המדיטציה שקישרת

Tal_Ya_Tal

New member
אני אבדוק../images/Emo237.gifמה קורה כאן

כי שלחתי את זה לעצמי כדי לקבל את הלינק ב
L&L TALYA

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo77.gifמדיטציה../images/Emo23.gifבמתנה../images/Emo23.gifלכולכן../images/Emo77.gif

הבטחתי לחזור לנושא המדיטציה. אסביר יותר מאוחר על כך בהרחבה. א-ב-ל
הקורס מדבר על
אהבה והוא אומר, שאין הוא מתימר ללמד את משמעות האהבה, כי זה משהו שאי אפשר לעשות, אך הוא רוצה לעורר את מודעותינו לנוכחותה של ה
א-ה-ב-ה לפני מספר שנים הקלטתי את מדיטציית האהבה ובסוף לא הוצאתי את הדיסק לאור
מסיבות רבות. עכשיו 'שמתי' את המדיטציה הזאת ב YOUSENDIT במיוחד עבורכם. תוכלו להוריד אותה למחשב שלכם בשבוע הקרוב. (ואחר כך לMP3; MP4 I PHONE, או כל מה שתרצו.) מתנה ממני אליכם. מומלץ לעשות כל יום, או לפחות לפני המפגש השבועי. המדיטציה נמצאת בכתובת הזאת YOUSENDIT אוהבת'ותכן
L&L TALYA

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo45.gifמצוין../images/Emo20.gif../images/Emo51.gifעל האישרור../images/Emo77.gif

L&L TALYA

פברואר22

New member
ולי עצמי... ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

כשעיניי נופלות על עצמי שבמראה... יש משמעות

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo77.gifגם כן../images/Emo31.gifאין משמעות../images/Emo13.gif../images/Emo77.gif

חכי למחר
ותביני למה L&L TALYA

פברואר22

New member
חייבת לציין שאמרת "דקה"

אבל המשפט הזה של אין משמעות מסתובב לי כל היום בראש ויש לציין ש...בעצב רב...עצב כסוג של ויתור על האחזות במשהו ומשהו שעוד עובר לי בראש...הרי עברתי את הקורס הזה נדמה לי שזה היה לפני 4 שנים דברים השתנו והייתי בטוחה שאני במקום אחר (אולי כן) ראייה אחרת הבנה אחרת עשייה אחרת למה המשפט הזה מחזיר אותי אחורה? למה המשפט הזה מכאיב לי כאילו לא למדתי דבר? אני יכולה להרגיש את תנוחת הגוף שהייתי בה בשיעור הראשון לפני 4 שנים עוברת בי עכשיו.... מה קרה בי ?

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo201.gifזה קורה לכולנו../images/Emo45.gifאני אסביר לך למה

זה כך. ראשית, המבנה של המח הפיזי שלנו גורם לנו לחזור לחשיבה הדואלית כל הזמן. לכן, אני תמיד מתיחסת ל
של הקורס למה שמחזיר אותי לשפיות. כמו במדיטציה, כשעלינו להתמקד בנשימה אך המחשבות משוטטות להן לללה לנד- עלינו להזכר בקצה האף על מנת להתמקד שוב בנשימה ולהחזיר את המיקוד, כך אותו הדבר פועלת פתיחתו של ה
של הקורס בנסים הוא מחזיר את הMONKEY MIND לשפיות |בננה\\
דבר שני, כל פעם שאנו אומרים לעצמינו שאנחנו כבר במקום אחר האגו מרגיש מספיק מאויים כדי להתחיל 'לעשות שרירים' (היות שכבר למדת בעבר את הקורס, אני יוצאת מתוך הנחה שאת מכירה את המשמעות שהקורס מיחס למושג אגו)- אך בכל זאת צירפתי קישור. L&L TALYA

פברואר22

New member
מכירה את המשמעות של האגו

ובכל זאת אני חושבת שלא מדובר כאן ב"לעשות שרירים" אני עוד אגע בהמשך מה יש בתוכי.......

למעלה