אהלנים חברים

../images/Emo24.gifאהלנים חברים../images/Emo24.gif

אהלן חברים
לפני שלושה ימים קיבלתי את המחשב שלי, ועכשיו אני יכולה לקרוא אתכם, גם אם עדיין לא מצליחה להביא את עצמי למצב של השתתפות פעילה כמו שהייתי רוצה. לפני שבועיים שוחררתי מבית חולים ומאז אני אצל אמא, רוב הזמן במיטה משום שלא יכולה אחרת. כואבת מאד, מתמודדת עם כל מיני תופעות לוואי של הטיפולים, כל יום משהו חדש, הרבה יותר קשה מהפעם הקודמת, ועדיין, משתדלת כל יום ביומו כאילו אין מחר או אתמול. רק עכשיו. חלשה מאד ולכן לא כותבת. לא יודעת לספר על אופטימיות,,, כאילו היא קיימת אבל, כשכואבים, וזה קורה הרבה כרגע, קשה מאד ליישם, לחשוב חיובי וכאלה. כל מה שאני רוצה ברגעים כאלה זה שהכאב ייעלם, בלי לחשוב על שומדבר, ממש כלום. ברגעים של שפיות אני מתגעגעת מאד. אליכם, אל הבית הוירטואלי שלי, לעבודה, לאילת והבית הפיזי. בינתיים כאמור לא חושבת על כלום רק על עכשיו, איך להחזיק מעמד ולסיים עוד יום. זהו... מאד אוהבת ומתגעגעת, מודה מעומק הלב על המסרים/טלפונים והיחס האישי של "הנהלתה" חברים ואחים ברוח
תודה על היותכם. גילי

גייילייי סוף סוף געגעגענו כל כך../images/Emo24.gif

רק לקרא אותך כבר מרגיש יותר טוב יש בך כל כך הרבה אור וכל כך הרבה יופי פנימי שאין מחלה שתוכל לך. כשאת במקומות האפלים תני איתות קטן ונמלא אותך חזרה באור, כי הרי את לא לבד וכולנו איתך אוהבים, מחבקים ומתגעגעים. הצליחי כתמיד לבעוט בתאים הסוררים וחזרי אלינו בכוחות מחודשים ובבריאות מצויינת מנשקת, עוטפת ומחבקת אותך בלי סוף רונית

mikilk

Active member
../images/Emo24.gif חזקי ואמצי יקירתי

בסביבה כל כך אוהבת, בחיים האמיתיים ובבית הוירטואלי, את יכולה למצוא א הכוחות להתמודד. אנחנו כאן, כולם מחבקים, שולחים אהבה, ומחכים לשיפור והחלמה!!

../images/Emo141.gif אחותשלנוברוח! נשמה טהורה! נפש טובה!

ברוך ברוך רופא חולים!!! וברוכה ברוכה גם את הלוחמת הגדולה!
חזרת מהמערכה חלשה ופצועה בגוף – אך יותר חזקה ויותר שלמה בנפש ובנשמה.
הפצעים יתאחו והגוף יתחזק והנפשגוף שלך ירגיש טוב ויחוש עוצמה.
עוצמה פנימית שנותנת את הבטחון להחזיק את הגה החיים באחיזה לא נוקשה
ואת היכולת לסובב את הגה החיים הלוך ושוב ביתר גמישות מבעבר.
לא בוויתור על תשומת הלב המלאה אך בוויתור על האחיזה הנוקשה לקבלה של נהיגה יותר קלילה ויותר מענגת.
שתחול עליך, גילי האהובה, ברכת-כל-המשפחה משפחת-הפורום המאחלים לך טוב ויהיה טוב!

גילגולהההההההההההההה../images/Emo24.gif

כ"כ התגעגעתי יפה שלי חזקה ואמיצה רוצה איתך שהכאבים יעלמו, ששיגרת החיים תחזור שתרגישי טוב ויחזור המרץ כולנו כולנו איתך עם המון אנרגיות טובות וחזקות, עם המון תקווה ואמונה בך. תרגישי טוב יקרה זה כל מה שאני רוצה לעכשיו. אוהבת מלא וחושבת עלייך הרבה

IBP1

New member
ככה את עוזבת אותי לבד...

להשגיח על הילדים .... כמו תמיד הילדים התנהגו יפה. ישבו כתבו...(אחד אפילו קצת איבד כיוון ופרופורציה וגם אני)...חחחח.. ווחשתיני אהווי אהווי ..... מחזיק לך אצבעות ...היה לי חלום השבוע שהשאיר לי מין תחושה שעדיין מקננת בי.

בריאות טובה גילי יקרה../images/Emo24.gif

תפילה להחלמה שלמה, במהרה , אמן. חשבתי עלייך השבוע, טלפתיה משהו... והנה את כתבת כאן. באהבה רבה אריאלה

orli997

New member
גילי יקרה../images/Emo24.gif

המון זמן לא הצצתי לך בפורום, נורא קיויתי שאת כבר אחרי הכל, מאחלת לך החלמה מהירה וסליחה גדולה מכל הלב
אוהבת אור-לי

למעלה