הודעה חשובה - בצער רב וביגון קודר

xXx Shiraz xXx

New member
../images/Emo239.gifהודעה חשובה - בצער רב וביגון קודר

אני מודיעה על סגירת הפורום אני יודעת שלחלקכם זה מאוד פתאומי אבל הפורום נסגר מסיבות שאינן קשורות ללהקה ו/או לקהל שלה - החלטנו על סגירה כי הפעילות פה התדלדלה מאוד, ולא כי פחות אנשים מתעניינים בתקווה 6 להפך, הקהל אפילו גדל אבל עבר לפייסבוק......
יכולנו להמשיך להלחם על קיומו אבל אין כל כך למה, לפעמים עדיף לעשות צעד אחורה ולתת לקידמה לעשות את שלה - פייסבוק הרבה יותר נגיש מפורום, וזו עובדה. בכל אופן לא שמתי לב איך הזמן רץ - ב1 לנובמבר אני ציינתי שנתיים (!!!!!) לניהול הפורום לא להאמין
אז זה הזמן להפרד, להגיד מילה וכמובן להחליף פייסבוקים כדי שנשמור על קשר ! הפורום ייסגר טכנית בעוד מספר ימים..... כמו שאמר המשורר סוף זה תמיד התחלה ומילה קטנה ממני- התקווה 6 זה הרומן הבלתי מוסבר שלי, הת'ינג הקטן שלי שמאפיין אותי במידה מסויימת ("זו את שירז של התקווה 6??") וכמו כן החיבור עם הקהל. יש כאלה שבאים לפרק זמן קצר, יש כאלה שנשארים יותר, ויש כאלה שפה עוד לפניי ולכולנו יש פינה חמה בלב ללהקה האדירה הזו ולמוזיקה המדהימה שלה. אז תודה לכולכם היה לי כיף, היוויתם חלק עצום בחיים שלי, וזה לא הסוף. נתראה בהופעות באהבה ענקית שירז

ofleibo

New member
אההה...

אוף! זה היה אבל מפלט מכל הנגישות המוגזמת בפייסבוק... חבל!!! למרות הכל- נמשיך להתעדכן בפייסבוק... מי שרוצה offer leibovitch בפייסבוק...

Babylonation

New member
כמה חבל, עוד מימי הקומונה אני פה

טוב, נמשיך בפייסבוק. אין ספק שאהבתי את המקום הזה מאוד.

התקוה 6

New member
זה לא הסוף..אנחנו ממשיכים...

רק עוברים דירה:) כמו ששירז כתבה, אנחנו נותנים לקידמה לעשות את שלה ועוברים באופן רשמי לעמוד הפייסבוק בו הפעילות היא גדולה יותר וכוללת המון חברים חדשים. התחלנו פה עם קומונה והפכנו לפורום רשמי בהמשך ויש פה חברים יקרים שמלווים אותנו תקופה ארוכה ויפה. אנחנו רוצים להודות לכל מי שלקח חלק בפעילות הפורום ולקוות שנמשיך לראותכם גם בפייסבוק. וכמה מילים לשירז היקרה: תודה על העבודה המבורכת שלך בפורום, האכפתיות והרצון לקדם, לפרגן ולעדכן. עשית את זה תמיד עם חן, עניין ואהבה ואנחנו מודים לך על הכל. החודש אנחנו עובדים על פרוייקט מעניין מאוד, נעדכן אתכם בהמשך כמו גם בתאריכי הופעות חדשים, תודה לכולם, אהבה התקווה 6

למעלה