שרשור מקוון 2011

תולי01

New member
../images/Emo77.gif הגרלה שווה לשנה האזרחית החדשה ../images/Emo77.gif

והפעם מתנה שנראתה לי מגניבה במיוחד - בושם חדש של הרג'וקו ! נראה לי מתאים להתחיל את השנה עם ריח חדש, לא ? מקווה שתהנו ובהצלחה לכולם

danra

New member
../images/Emo192.gif פוסט חדש לא לבעלות לב חלש...../images/Emo190.gif

מוזמנות לקרוא ולהגיב בפוסט.

danra

New member
../images/Emo6.gif אני מזהירה מראש, לי זה היה טראומטי...../images/Emo3.gif

ענבל30

New member
קולקציית המערב הפרוע של BB Couture

מהבלוג also known as שכותבת בלוגרית חמודה בשם קלי: http://www.kelliegonzo.com/2011/01/bb-couture-wild-west-collection.html אישית, כמעט ואין שם צבע שלא אהבתי. קולקציה מוצלחת מאוד לטעמי... ועכשיו מתחשק לי לקנות לקים של החברה הזאת. הם לא זולים במיוחד, אבל יש להם גוונים מיוחדים. מבחר עצום של ירוקים למיניהם ובכלל - מומלצים על ידי רוב הבלוגריות out there. מישהי מכירה ו/או התנסתה בלקים שלהם?

iefrat

New member
הסתכלתי על הסוו'צים

הם יפים, אבל ראינו כבר כאלה בחברות אחרות האין זאת? אני מבינה את הקטע של לשנות ולחדש. אני חדשב בענין אז בשבילי OPI ו ESSIE וכו' זה חידוש תהני לך!

Ultra marine

New member
אמנם הקולקציה לא הלהיבה אותי,

מה שכן, הבלוג מתוק!!! הוספתי אותו לרשימה שלי :)

תולי01

New member
../images/Emo261.gif היישר מהתנור: קבלו את הקראקל ! ../images/Emo14.gif

פוסט חדש עם מניקור מגניב במיוחד שחבל שלא הצלחתי להראות בתמונה כמה יפה הוא יצא.... אבל יש גם קופון

Ultra marine

New member
הצלחתי להצחיק את עצמי...

מהכותרת הקודמת ממש מורגש שאני עושה אנטי-תזה לבקבוקית (כפרה עליה!) אבל אל תטעו! אני תמיד טוענת שאי אפשר לסמוך על דברים שאני שומעת,אז אתן יודעות מה, גם דברים שאני אומרת! חחחח

רוני325

New member
האיפור ממש יפה אני מאד מאד אוהבת כחולים

וצבעים עם נוכחות...

iefrat

New member
כחולים

כמה שאני לא מתחברת לכחולים בלקים אני אוהבת כחולים טורקיזים בצלליות. את הפוסט טרם קראתי לעומק , הגענו מהצגה (גיבורים - הבימה) והייתי חייבת להסניף קצת ת'פורום לפני שאלך לישון את שנת היופי שלי. אהבתי מאוד את האיפור התכול בנפרד. ואת האודם המהמם/הורס בנפרד. תגובות בפוסט בהמשך...

Ultra marine

New member
גיבורים

זאת ההצגה שהם בבית אבות? אם כן ראיתי אותה :) תודה :) אין על איפורים כחולים! (וסגולים) מחכה לשמוע פירוט אחרי שקראת את הפוסט

למעלה