עדכוני ליגת אופניים לנשים

"נשים מגיעות לכאן כי הן רוצות להתחטב"

אז זהו, שגם זאת הכללה שעושה עוול לנשים. לא כל מי שמתעסקת בספורט היתה בעברה אישה שטחית וטיפשה שרק רצתה להתחטב ורק כשהיא נכנסה לזה היא פתאום ראתה את האור והבינה כמה שזה בריא, מעשיר, מאתגר, כיף, וכו'. יש כאלה שהחיטוב זה אמנם ערך מוסף בשבילן, אבל הן היו נכנסות לתחום בכל מקרה גם אם זה לא היה משנה את צורת הגוף.

התחרפנות היא פעולה בלתי נשלטת

(לפחות אצלי). ואם בכל פעם שהייתי מתחרפנת הייתי יוזמת שינוי, כנראה שזה מה שהייתי עושה רוב הזמן. אז לפעמים אני עושה את זה ולפעמים אני רק פורקת בפורום. ככה נשאר לי יותר זמן לחיטוב הישבן

../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

אחרי שהתחרפנתי ביחד איתך, אני מרגישה עכשיו טוב עם זה שלא עשיתי שום דבר בעל משמעות בנושא. מחר, כשארגיש יותר טוב, יהיה לי יותר זמן לחטב את הישבן....
אה, כן, מוכנה להעיד לטובתך במשפט שכשאת לא מחטבת את הישבן, את בהחלט יוזמת שינויים מבורכים.

אז יש לי פתרון מושלם

גם לחיטוב הישבן וגם לחירפון - קונג פו. אלוהים יודע מאיפה המאמן שלנו הקריץ את האימון של היום (חצי תרגילי בסיס חצי בעיטות כפולות) אבל אין לי ספק שהוא הגשים את האימרה "מה שלא הורג מחטב". או כמו שאומרים אצלנו "איי איי כואב לי"

avivar

New member
גלעד,../images/Emo24.gif

אתה מסוג הגברים שאין להם בעיה להתחבר לצד הנשי שלהם..
(אההם -מחמאה!!) כן יירבו.. למזלי - יש לי אחד כזה פרטי משלי..

dganitm

New member
עכשיו את אומרת לו את זה???

אחרי שהוא הסתפר והוריד את הקוקו שלו!
(ת'אמת, פי אלף יותר יפה לו ככה, נראה כמו ג'יימס דין
)

מור שלז

New member
../images/Emo234.gifעדכוני ליגת אופניים לנשים../images/Emo234.gif

כאן המקום להוסיף הזמנות לאימונים פתוחים, שאלות, חוויות ועוד ...

מור שלז

New member
../images/Emo20.gifאופניים זה לא ספורט לגברים בלבד../images/Emo20.gif

לקראת האימון הפתוח שייערך השבוע בלטרון, עם אילן אולמן, רותם גפינוביץ ודניאלה לוי, החלטתי לערוך איתם ראיון משולש. מה אני אגיד לכן? יצאתי מוקסמת
שלושה אנשים מיוחדים, שמספרים על אהבה לאופניים, על האתגרים והקסם שיש בספורט המיוחד הזה, ומה צריך לעשות כדי לקרב עוד נשים לענף. כרגיל, אתן הראשונות לקרוא: במסגרת ההכנות לליגת האופניים לנשים יתקיים השבוע אימון פתוח ייחודי לנשים, עם שלושה אנשים מיוחדים: אילן אולמן מאמן קבוצת 500 וואט, יחד עם דניאלה לוי ורותם גפינוביץ – שתי אלופות צעירות שהספיקו לצבור נסיון עשיר בארץ ובחו"ל. לקראת הארוע הייחודי הזה תפסתי את אילן, רותם ודניאלה לשיחה על נשים, אופניים ומה שביניהם. וההמשך כאן: http://www.shvoongnet.co.il/profiles/blogs/opnyym-zh-l-sport-lgbrym-blbd נכון שזה עושה חשק?

dganitm

New member
כתבה מ-ע-ו-ל-ה!!!

אתן חייבות לקרוא! פשוט תענוג. תודה מורצ'וק

מור שלז

New member
../images/Emo248.gifתמונות מהאימון הפתוח ביום שישי../images/Emo248.gif

ושוב תודה לאמא אדומה הבלתי נלאית שלנו
שמקפידה להגיע לכל אימון ואימון, וחוזרת משם עם שלל תמונות תודה
http://picasaweb.google.com/women.triathlon/31122011?feat=directlink והפעם, לכבוד החורף שהגיע לסוף השבוע, היה שיעור חשוב בהחלפת פנצ'רים

תמר י ע

New member
תמונות מקסימות

כולן נראות מדהים וכמה חשוב השיעור על החלפת פנימית

מור שלז

New member
כתבתי תגובה ומחקתי כל כך הרבה פעמים

אני קוראת את השרשור הזה מאז אתמול ועצוב לי... עצוב לי גם מפני שבמציאות של ימינו, כדי "למכור" ליגת אופניים לנשים, הכתבת צריכה לציין שהספורט הזה מחטב את הישבן... אבל עצוב לי גם מה שקורה פה בפורום אנחנו שמאמינות בפתיחות ובהעצמה ובכבוד הדדי אנחנו שגאות בהתנהלות כאן, והרבה פעמים אני רואה "השוואות" בין הפורום כאן לפורומים אחרים איך זה שאנחנו פתאום כל כך מתלהטות, ומתחרפנות על משפט קטן אחד? איך זה שפתאום אם מישהי רוצה להתחטב – זה לא בסדר? איך זה שדגנית משקיעה ימים כלילות, בלקדם את הפרוייקט הזה, שבשורה התחתונה יחולל שינוי, ויעשה טוב לכולנו, ומצליחה במינימום אמצעים להשיג חשיפה בעיתון עם תפוצה רחבה כמו כלכליסט, ופתאום יש גל כזה של תגובות שוללות? [ודגנית יקירתי, אני מנצלת את הבמה בשביל לפרגן לך מכל הלב: את עושה עבודה מדהימה. אני רואה את ההשקעה המטורפת שלך בפרוייקט הזה, מסביב לשעון, בכל רגע פנוי. ואני מכירה את התחושה הזו כשמשקיעים את כל כולך במשהו, ופתאום יש הרגשה שכל מה שמגיע זה ביקורת. אז רק שתדעי שלפחות ממני – יש לך קרדיט אדיר על כל מה שאת עושה כאן] האם זו הדרך שבה אנחנו רוצות לחולל שינוי? בלראות את השלילי, ולהתמקד בו? אז מה אם בכתבה מפרגנת בתפוצה ארצית כתבו שאופניים מחטבים את הישבן? (ושלא תבינו אותי לא נכון – גם לי זה צרם). אז מה אם אחרי מאמצים רבים נבחר שם לליגה, ולחלק מאיתנו זה עושה קונוטציה שלילית? אז מה אם באימון פתוח מתחילים מהבסיס, ובודקים אויר בגלגלים ותקינות ברקסים? תמיד נוכל להצביע על דברים שלא נראים לנו, והאמת שגם צריך לעשות את זה – אבל עד גבול מסויים. בעיני העצמה, זה לא להתעלם מהשלילי, אבל גם לא לתת לו להסיט אותנו מהמטרה, לא להתמקד בו ולהפוך אותו לעיקר. בעיני העצמה זה להמשיך ולראות את החיובי שסביבנו, ולחזק אותו. בעיני, לחולל שינוי, זה שכל מי שלא אוהבת את האופן שבו מכסים (או בעיקר לא מכסים) ספורט נשים – תתחיל לכתוב בעצמה על הנושא ולפרסם בכל מקום אפשרי (ככה אני התחלתי לכתוב את הכתבות שלי – וזו הדרך הקטנה שלי לנסות ולחולל שינוי באופן שבו מכסים את ספורט הנשים בארץ). יש לי עוד הרבה מה להגיד בנושא, אבל אני אפסיק כאן. ואם מישהי נפגעה ממה שכתבתי – אני מתנצלת מראש, זו לא הייתה כוונתי. היה לי חשוב לשפוך את מה שעל הלב שלי, במקום לכתוב ולמחוק כל הזמן מתוך חשש שמישהי תפגע. ורק דבר אחד: אני מאוד אוהבת את העובדה שהספורט מחטב לי את הישבן (וגם את הירכיים, ואת המתניים, ובכלל...). ואתן יודעות מה? אין לי שום בעיה עם זה. חלק מהגברים שסביבי מתעסקים בזה הרבה יותר ממני... ואני מכירה הרבה גברים שהגיעו לספורט מתוך רצון להוריד את הצמיג הרזרבי שצמח לו עם השנים סביב הבטן. אז מה? להיפך, כל הכבוד לנו הנשים שאנחנו לא מתביישות להודות בזה שזה מעניין אותנו.

../images/Emo2.gif אבל...

אני לא קראתי את זה כביקורת על דגנית, אלא על הכתבה. אני לא חושבת שיש פה חוסר פרגון. גם כשקורה משהו טוב, את לא חושבת שצריך לציין מה עדיין לא טוב? אחרת איך זה ישתפר?

למעלה