עדכונים

ג'נט תשתתף ברימייק של We Are The World.

ביום שישי, ה-12 בפברואר, תתקיים השמעת הבכורה של הרימייק שנעשה לשיר We Are The World, שהכנסותיו תועברנה לתושבי האיטי, שמתקשים להתאושש מרעידת האדמה שפקדה את המדינה ב-12 בינואר. השיר המקורי הוקלט בשנת 1985 במטרה לגייס כסף לתושבי אפריקה הרעבים. בין האמנים שהשתתפו בו נמצאים בוב דילן, מייקל ג'קסון, ברוס ספרינגסטין, דיאנה רוס, טינה טרנר וסינדי לאופר, והוא הצליח לגייס כ-63 מיליון דולרים. ג'נט צפויה להשתתף ברימייק יחד עם כ-70 אמנים נוספים, ביניהם רנדי ג'קסון, טי-פיין, ליל' וויין, אשר, סלין דיון וברברה סטרייסנד.

עדכון על האלבום החדש.

מפיק המוסיקה בריאן מייקל קוקס (
) סיפר למגזין האמריקאי Rap-Up שג'רמיין דופרי והוא עובדים עם ג'נט על האלבום החדש. "זה הולך להיות לוהט, זה כל מה שאני יכול לומר בינתיים", הוא הוסיף. בין הלהיטים הבולטים שקוקס הפיק: Confessions Pt. 2 של אשר (2004), Shake It Off של מאריה קארי (2005) ו-Be Without You של מארי ג'יי בלייג' (2005). מקורות טוענים שהעבודה על האלבום מושפעת מהספר שג'נט כותבת בימים אלה ועוסק בנושאים חברתיים כמו נעורים, השמנה והרזיה וביטחון עצמי. האם מחכה לנו אלבום בסגנון של The Velvet Rope?

וזאת הולכת להיות טעות מצערת.

ג'נט צריכה עכשיו, עם כל הצער שבדבר, לשנות כיוון. שתתפתח לטריפ-הופ, ברוק פופ, IDM, אנערף... ושתמצא כבר מפיקים חדשים! במיוחד עכשיו, כשאור הזרקורים מופנה אליה ונראה שאפילו האמריקאים התחילו לסלוח לה על הסופרבול, אסור לה להוציא אלבום בסגנון Damita Jo. לא לא לא. נקווה לפחות שבחירת הסינגלים תהיה מוצלחת יותר.

ג'נט תבצע את שיר הנושא של WDIGM2.

ג'נט תבצע את שיר הנושא לסרט "Why Did I Get Married Too?". ג'רמיין סיפר לאתר Rap Up שהשיר ייקרא '“Nothing” והוא יהיה שיר הנושא של סרט ההמשך שיצא בשני באפריל. ג'רמיין ובריאן מייקל קוקס אחראים על ההפקה, ג'נט שיתפה את המעריצים בפייסבוק אתמול "היי חבר'ה, אני וג'רמיין סיימנו הרגע את שיר הנושא לסרט. אני מקווה שתאהבו את זה".

ג'נט הקדישה סטטוס למעצב אלכסנדר מקווין

ג'נט הקדימה סטטוס למעצב האופנה הבריטי אלכסנדר מק'ווין שנמצא מת באחוזתו שבלונדון. המשטרה חוקרת אך הצהובונים המקומיים מדווחים כי מדובר ככל הנראה בהתאבדות. ג'נט כתבה בפייסבוק: "אלכסנדר הזמין אותי לתצוגת האופנה הראשונה שלי (שלו בלונדון), לעולם לא יהיה מישהו דומה לו".

קראתי את זה אתמול כשחזרתי הביתה

ושפשפתי את העיניים. לא האמנתי. איך זה שלא שמעתי על זה בשום מקום אחר?! נורא

../images/Emo27.gifג'רמיין דופרי לא יקח חלק באלבום החדש.

יש אלוהים ג'רמיין דופרי ציין אתמול בפני תחנת הרדיו 97.9fm שבדלאס,טקסס שהוא לא יקח חלק בהפקת האלבום החדש של ג'נט. הוא רק ציין שהוא הפיק בשבילה את שיר הנושא עבור Why Did I Get Married 2 יחד עם בריאן מייקל-קוקס.

../images/Emo27.gifג'רמיין דופרי לא יקח חלק באלבום החדש.

יש אלוהים ג'רמיין דופרי ציין אתמול בפני תחנת הרדיו 97.9fm שבדלאס,טקסס שהוא לא יקח חלק בהפקת האלבום החדש של ג'נט. הוא רק ציין שהוא הפיק בשבילה את שיר הנושא עבור Why Did I Get Married 2 יחד עם בריאן מייקל-קוקס.

התמונה!../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

תודה לאל. אז הבחורה כן לומדת מטעויות.

למעלה