התפקדות חודש ינואר שנת 2010

ענת 19

New member
../images/Emo232.gifהתפקדות חודש ינואר שנת 2010../images/Emo124.gif

שם :
אזור מגורים:
כמה זמן אוהב את רמי?
אלבום אהוב בכלל:
אלבום אהוב של רמי:
שיר אהוב של רמי:
עוד משהו שאנחנו לא יודעים עליך : שנה אזרחית טובה לכולם|סדגש

nizzan

New member
../images/Emo221.gif

שם : ניצן. אזור מגורים: חיפה. גיל : 24 שריטה אהובה (אך מוזרה): כמה זמן אוהב את רמי? גיליתי אותו באמת במופע המשותף. אלבום אהוב בכלל: יש יותר מדי וזה בכלל עניין של תקופות.. אלבום אהוב של רמי: הרבה פנים. שיר אהוב של רמי: תינוקי. עוד משהו שאנחנו לא יודעים עליך : אני ממש אוהבת לאפות, כל מי שטעם טוען שבחרתי במקצוע הלא נכון ושאני צריכה לפתוח קונדיטוריה.

glitter8

New member
אל תתחילו את העשור בלעדי../images/Emo6.gif

שם : ענבל אזור מגורים: קרית טבעון גיל :35 שריטה אהובה (אך מוזרה): שריטה זה השם השני שלי... כמה זמן אוהב את רמי? מגיל 15 בערך.. אלבום אהוב בכלל:האישה שאיתי אלבום אהוב של רמי:כל מה שתרצי שיר אהוב של רמי: שלג!! עוד משהו שאנחנו לא יודעים עליך : שלפני שקניתי את הארנק הנוכחי שלי היה לי ארנק שקניתי בצבא, כלומר בערך 15 שנה.. (סתם נזכרתי כי הוא מונח לפני..)

ענת 19

New member
יש לי גם חברה עם אותו ארנק מרופט כבר שנים...

מה נסגר אתכן בנות?

glitter8

New member
במקרה שלי

הארנק סירב להתרפט! הוא עלה לי 150 שקל וזה היה בשנת 1994!! כלומר-זה היה יקר מאד-כמעט משכורת צבאית חודשית.. והוא היה איכותי..ואני מבית של פולנים שלא זורקים...

glitter8

New member
../images/Emo6.gif

זהו, אני כבר בריאה..שנה שעברה קניתי חדש.... (בקיצור, עוד כמה שנים תזכירי לי שהגיע הזמן להחליף...)

ענת 19

New member
אני אזכור את זה...

אני ארנקווהולית ...
מחליפה ארנק כל שני וחמישי...

באיחור לא אופנתי בכלל...תכף מתחילה 2011 ../images/Emo8.gif

שם : ליבי אזור מגורים:קריות גיל :31 שריטה אהובה (אך מוזרה): המממ...יש הרבה כמה זמן אוהב את רמי?מאז המופע המשותף, אם אני זוכרת נכון... אלבום אהוב :"From the Choirgirl Hotel" של טוריי איימוס אלבום אהוב של רמי:"הרבה פנים" או "ביום של הפצצה" - תלוי בתקופה שיר אהוב של רמי:"הניחי לי" עוד משהו שאנחנו לא יודעים עליך : המממ....מעדיפה להישאר מסתורית
המשך שבוע טוב שיהיה, ליבי

למעלה