התפקדות חודש אוגוסט!!

Deosette

New member
../images/Emo232.gifהתפקדות חודש אוגוסט!!../images/Emo232.gif

1. שם 2. מהם שלושת התכונות הכי טובות שלך בעינייך? 3. ההכי גרועות? 4. אילו יכולת לבחור במפורסמים שיהיו הורייך, מי אלו יהיו? 5. מה הזיכרון ילדות הכי חי אצלך? 6. ספר על האהבה הראשונה שלך 7. איזה ידיעה בחדשות הכי זעזעה אותך לאחרונה 8. מה אתה עושה כשאתה ממש שמח? 9. האם ישנה תכונה באישיות שנעלמה אצלך במרוצת השנים? 10. אילו תכונות אופי חדשות הופיעו אצלך בשנים האחרונות? 11. תאר את המשרה הראשונה שלך 12. אילו היה שד שהיה מעמת אותך עם הפחד הכי גדול שלך כדי לגרום לך להתקף לב – מה היית רואה? 13. איזה ספר הכי השפיע עלייך 14. מי האדם שהכי השפיע עלייך בחיים 15. איזה שאלה אתה הכי שונא ששואלים אותך 16. מהו הצער הכי גדול שלך בימים אלו 17. איזה חוק היית רוצה להעביר בכנסת? 18. מה היה הכי סבבה בחודש יולי 19. מה היה הכי באסה 20. מה אתה מצפה שיהיה באוגוסט? צרף תמונה שמאפיינת אותך

Deosette

New member
החודש שלי!!!

1. שם: אנה 2. מהם שלושת התכונות הכי טובות שלך בעינייך? נאמנות, יחודיות ומעוררת עניין 3. ההכי גרועות? קנאית, לוקחת דברים ללב, מוזרה 4. אילו יכולת לבחור במפורסמים שיהיו הורייך, מי אלו יהיו? מדונה ווילי וונקה:) 5. מה הזיכרון ילדות הכי חי אצלך? סבא שלי גורר אותי על מזחלת שלג וכמובן שלג עד גובה הברכיים 6. ספר על האהבה הראשונה שלך: קראו לו אבי ונדלקתי עליו בכיתה ד' כי הוא היה הילד הכי מגניב בכיתה. הייתי מאוהבת בו עד גיל 14 בערך. הוא נפטר בגיל 20 בתאונת דרכים.... 7. איזה ידיעה בחדשות הכי זעזעה אותך לאחרונה: האם המרעיבה. וגם קראתי בעיתון שלאם חרדית נחנק התינוק למוות והיא לא התקשרה לאמבולנס כי זה היה בשבת.... כמה שכעסתי!!!!!!!!!!!! 8. מה אתה עושה כשאתה ממש שמח? רוצה לצאת ולבלות עם חברים. 9. האם ישנה תכונה באישיות שנעלמה אצלך במרוצת השנים? היכולת להרגיש בדידות. גם כשאני לבד, אני לא מכירה את ההרגשה הזו... 10. אילו תכונות אופי חדשות הופיעו אצלך בשנים האחרונות? אסרטיביות, פלרטטנות, וורקוהוליות 11. תאר את המשרה הראשונה שלך: הייתי מלצרית 3 ימים במסעדה גרוזינית עם בוסים מפלצתיים והרווחתי 70 שקל למשמרת. 12. אילו היה שד שהיה מעמת אותך עם הפחד הכי גדול שלך כדי לגרום לך להתקף לב – מה היית רואה? נשרפת בחיים 13. איזה ספר הכי השפיע עלייך. בית השינה של ג'ונתן קו 14. מי האדם שהכי השפיע עלייך בחיים. האקס שלי 15. איזה שאלה אתה הכי שונא ששואלים אותך. כמה אני מרוויחה. 16. מהו הצער הכי גדול שלך בימים אלו - שאני לא עובדת על הפיצ'ר שלי17. איזה חוק היית רוצה להעביר בכנסת? ליגליזציה של הסמים הקלים, הפרדת דת ומדינה. 18. מה היה הכי סבבה בחודש יולי. - היומולדת שלי, הנשיקה עם אהבת נעוריי.... 19. מה היה הכי באסה. עומס יתר בעבודה גם ביומולדת. לא התראיתי מספיק עם חבר מאוד טוב שבא מסין (שנתיים לא ראיתי אותו) ואפילו הספקתי לריב איתו ויצא שהוא לא בא ליומולדת שלי. 20. מה אתה מצפה שיהיה באוגוסט? הקלה בעומס העבודה ורגיעה...

../images/Emo230.gif

1. שם אפרת 2. מהם שלושת התכונות הכי טובות שלך בעינייך? קולטת מהר, מודעת לעצמי (לפחות נראה לי), נחמדה 3. ההכי גרועות? מאבדת עניין מהר בדברים, רגישה מדי, נחמדה מדי - זאת תכונה גרועה כי אני מסוגלת להעמיד את עצמי בסיטואציות שגורמות לי חוסר נוחות רק כדי לא לפגוע באנשים אחרים. זה מתבטא בכל מיני דברים. 4. אילו יכולת לבחור במפורסמים שיהיו הורייך, מי אלו יהיו? לא יודעת. 5. מה הזיכרון ילדות הכי חי אצלך? הדברים הכי חיים זה דברים שהייתי מעדיפה לא לפרט. 6. ספר על האהבה הראשונה שלך לא יודעת אם זאת אהבה, זה היה בתיכון. הייתי ממש דלוקה עליו, הוא היה מוכשר בטרוף וחיפאי בעברו כמוני שאהבתי. אבל היתה לו חברה חלק מהזמן והייתי יותר מדי ביישנית והיסטרית בשביל לנסות משהו. הוא דווקא הזמין אותי אליו הביתה איזה שבת ופחדתי ללכת. היתה לו חברה ששנאה אותי כי היא היתה בטוחה שיש בינינו משהו כי תמיד בהפסקות בבית ספר היינו מסתובבים ביחד ובשיעורים היינו יושבים ביחד והיא היתה בכיתה אחרת. ראיתי אותו כמה שנים אחרי כשהייתי עם חברה והיא שאלה אם היה בינינו משהו כי היא הרגישה מתח באויר. זה היה נחמד מצד אחד אבל די מבאס מצד שני. שאם רק הייתי טיפ טיפה יותר אסרטיבית או יותר בטוחה בעצמי או יותר לא יודעת מה בתיכון, החיים שלי היו יכולים להיות אחרת לגמרי. 7. איזה ידיעה בחדשות הכי זעזעה אותך לאחרונה בקושי שומעת חדשות, אבל ממש בקושי, ועד כמה שאני בקושי שומעת אפילו אני נתקלתי בלא מעט ידיעות מזעזעות בזמן האחרון. האמא עם התינוק זה הכי נוראי, אבל הקטע הצבאי, שבמשך שנים על גבי שנים פשוט מתעללים בחיילים ואף אחד בדרך לא חשב "רגע, משהו פה לא בסדר" זה די מטריד. 8. מה אתה עושה כשאתה ממש שמח? תלוי מה השמחה אבל סביר להניח אתקשר לאנשים או אשלח SMSים להשוויץ, ואחייך כמו מפגרת עד שיכאבו לי הלחיים. 9. האם ישנה תכונה באישיות שנעלמה אצלך במרוצת השנים? הייתי הרבה יותר ביצ'ית פעם. אבל ממש. הייתי בנאדם ממש לא נחמד, הייתי מתעצבנת מדברים נורא מהר והייתי הרבה יותר אנוכית. עם הזמן ובגלל דברים עקיפים שעבדתי עליהם נהייתי קצת יותר רגועה מה שהשפיע על הכל. שמתי לב לזה רק כשראיתי חברת ילדות שלי מתנהגת בדיוק כמו שאני הייתי מתנהגת פעם ורק אז הבנתי כמה מגעילה הייתי לפעמים. זאת היתה סיטואציה די ביזארית, פתאום ברגע זה פשוט זרק אותי אחורה והבהיר לי כל כך הרבה דברים. 10. אילו תכונות אופי חדשות הופיעו אצלך בשנים האחרונות? אני קצת יותר חברותית ממה שהייתי פעם, ואני יותר מתאקלמת טוב במצבים שונים. יש לי יותר ביטחון בכניסה לסיטואציות שפעם היו מאיימות אותי. אני לא חושבת שזה ממש תכונות חדשות כמו שזה תכונות קיימות שהיו רדומות או חלשות יותר שהתחדדו עם הזמן. 11. תאר את המשרה הראשונה שלך עבודה ממש רצינית היתה אחרי הצבא במשרד שמייצג את חברות התקליטים בארץ. זה היה ממש אחרי הצבא, שוחררתי ביום חמישי וביום ראשון התחלתי לעבוד. זה היה דווקא לא רע, היו לי הנחות קבועות על דיסקים, היינו קונים ישירות מהמחסנים. ובכלל להסתובב במחסן זה די כיף. הראו לי יותר מפעם את כל התהליך של איך מייצרים את הדיסקים מהמאסטר וכל מיני דברים כאלה. פעם אחת הייתי צריכה להעיד בבית משפט בשביל העבודה, הייתי היסטרית לחלוטין. שני עורכי דין הכינו אותי לפני והסבירו לי למה לצפות ואיך זה הולך להיות, כי אף פעם לא הייתי בבית משפט אפילו. אני זוכרת שקמתי לדבר ועמדתי ליד הדוכן, היה לי דוגמא של משהו להראות לשופטת ועמדתי שם רועדת ופחדתי להתקרב אליה. היא עלתה עלי ברגע ואמרה לי שזה בסדר, שאני יכולה להתקרב. זה לא שינשכו אותי או משהו כזה. עבדתי שם שנה וקצת, רציתי להתפטר כמה חודשים לפני וחברה שלי אמרה לי לחכות עם זה. באמת חיכיתי עם זה ואחרי כמה חודשים נפל להם האסימון שאני בסך הכל חיילת משוחררת שיש לה דברים אחרים שהיא רוצה לעשות בחיים והביאו במקומי מישהו מבוגר יותר שהתחייב לזמן ארוך. אני זוכרת שנכנסתי למשרד של המנכ"ל שהתפתל בכסא שלו כי היה לו ממש ממש לא נעים מהסיטואציה ואני לעומת זאת ממש שמחתי והייתי עם חיוך רחב. 12. אילו היה שד שהיה מעמת אותך עם הפחד הכי גדול שלך כדי לגרום לך להתקף לב – מה היית רואה? את עצמי. 13. איזה ספר הכי השפיע עלייך אין לי מושג. 14. מי האדם שהכי השפיע עלייך בחיים עד כמה שזה קלישאתי - אמא שלי. ואני חושבת שזה נכון אצל רב האנשים. היא העבירה לי המון דברים, גם טובים וגם רעים. הפחדים שלי והבעיות שלי ולא מעט מהמטען שיש לי שמשפיע עלי בכל דבר נובע מהסתכלות עליה או מהיחסים שהיו לי איתה. 15. איזה שאלה אתה הכי שונא ששואלים אותך את בת יחידה? אז בטח את ממש מפונקת! 16. מהו הצער הכי גדול שלך בימים אלו שאני תקועה בעבודה מסודרת שמשאירה לי מעט מאוד חופש. הבעיה היא שיש בה לא מעט יתרונות וזה שהיא מכניסה משכורת כל חודש היא הגדולה בהן, מה שדי עוצר אותי מבאמת לחפש משהו אחר. 17. איזה חוק היית רוצה להעביר בכנסת? נישואים אזרחיים. 18. מה היה הכי סבבה בחודש יולי כסף והתחלתי להתמודד עם הפחד הכי גדול שלי, אבל באמת הכי גדול. וזה די מגניב בינתיים :) 19. מה היה הכי באסה החום. 20. מה אתה מצפה שיהיה באוגוסט? פחות חם! (כן ממש) צרף תמונה שמאפיינת אותך - לא יודעת אם זה מאפיין אותי, אבל בתקווה עוד שנה אני שם!

החודש שלי

1. שם עמית 2. מהם שלושת התכונות הכי טובות שלך בעינייך? יושר, חוש הומור, בטחון עצמי. מבשל טוב זו תכונה? 3. ההכי גרועות? ספקנות, חששנות(מלשון חשש, לא חשיש), צורך לרצות. 4. אילו יכולת לבחור במפורסמים שיהיו הורייך, מי אלו יהיו? הוריי מספיק מפורסמים בשבילי. 5. מה הזיכרון ילדות הכי חי אצלך? הלידה. 6. ספר על האהבה הראשונה שלך ידידה טובה שלא יודעת על זה. מזל שעבר לי. 7. איזה ידיעה בחדשות הכי זעזעה אותך לאחרונה ענייני האמהות זה נוראי. 8. מה אתה עושה כשאתה ממש שמח? זורם 9. האם ישנה תכונה באישיות שנעלמה אצלך במרוצת השנים? בטחון עצמי לא רציאונלי. אני מתגעגע אליו... 10. אילו תכונות אופי חדשות הופיעו אצלך בשנים האחרונות? ספקנות וחששות. 11. תאר את המשרה הראשונה שלך נדמה לי שבמאפיה(איפה שהלחם, לא טוני סופרנו). 12. אילו היה שד שהיה מעמת אותך עם הפחד הכי גדול שלך כדי לגרום לך להתקף לב – מה היית רואה? לא חושב שהתקף לב, אבל הייתי רואה ריק. 13. איזה ספר הכי השפיע עלייך בעבר אולי "התפסן בשדה השיפון". היום אני משתדל שהספרים של טום הודג'קינסון ישפיעו עלי. (מומלץ) 14. מי האדם שהכי השפיע עלייך בחיים אמא שלי 15. איזה שאלה אתה הכי שונא ששואלים אותך האמת אני די אוהב ששואלים אותי שאלות... 16. מהו הצער הכי גדול שלך בימים אלו ענייני משפחתולוגיה 17. איזה חוק היית רוצה להעביר בכנסת? חוק שמחייב את החברות שמוכרות שירותים על בסיס חודשי לאפשר מגוון אמצעי תשלום 18. מה היה הכי סבבה בחודש יולי גם הוא נגמר 19. מה היה הכי באסה שבעת החודשים הבאים 20. מה אתה מצפה שיהיה באוגוסט? שיעבור מהר זה מסגרת למראה שסיימתי להכין אתמול
תמונה גרועה במקצת...

lollapalooza

New member
../images/Emo26.gif

1. שם הדס 2. מהם שלושת התכונות הכי טובות שלך בעינייך? ראייה חיובית, יכולת הקשבה ורצון לעזור 3. הכי גרועות? חוסר בטחון, הצורך להגיב לכל דבר, עצלנות 4. אילו יכולת לבחור במפורסמים שיהיו הורייך, מי אלו יהיו? לא נראה לי כיף כל כך להיות ילד של מפורסמים, אז אני אוותר. 5. מה הזיכרון ילדות הכי חי אצלך? זכרון הילדות! (היי, עמית
) יש המון. בעיקר שעות רביצה מול הטלוויזיה. 6. ספר על האהבה הראשונה שלך הגיעה משום מקום, הייתה נפלאה ונגמרה מהר מדי ובהרבה כאב. 7. איזה ידיעה בחדשות הכי זעזעה אותך לאחרונה כרגע אני בעיקר מזועזעת מהירי שהתרחש פה ליד הבית. בגדול, אבא רוצח, אמא מרעיבה, כאלה. 8. מה אתה עושה כשאתה ממש שמח? חולקת את המידע (בהתלהבות קשה) עם כל מי שסביבי. 9. האם ישנה תכונה באישיות שנעלמה אצלך במרוצת השנים? בטחון עצמי, שליליות. 10. אילו תכונות אופי חדשות הופיעו אצלך בשנים האחרונות? נסיון להיות חיובית כל הזמן ולראות את הטוב. 11. תאר את המשרה הראשונה שלך הייתי סנג'רית בבנק, בגיל 15 וחצי. 12. אילו היה שד שהיה מעמת אותך עם הפחד הכי גדול שלך כדי לגרום לך להתקף לב – מה היית רואה? לידה/ מוות 13. איזה ספר הכי השפיע עלייך "כמה טוב להיות פרח קיר" 14. מי האדם שהכי השפיע עלייך בחיים מישהו אהוב. 15. איזה שאלה אתה הכי שונא ששואלים אותך "אין לך חופש?" 16. מהו הצער הכי גדול שלך בימים אלו שאנשים מתמקדים בשנאה וקנאה וזה הורס את העולם. 17. איזה חוק היית רוצה להעביר בכנסת? רשיון להורות וחוק שקובע שהחופש הגדול של התלמידים חל על כוווווולם. 18. מה היה הכי סבבה בחודש יולי שיחות חפרניות טובות שעזרו לי קצת להתמודד עם הרבה דברים. 19. מה היה הכי באסה ששוב לא היה חופש. 20. מה אתה מצפה שיהיה באוגוסט? חופש... צרף תמונה שמאפיינת אותך היא נמצאת בכרטיס האישי שלי. הודגש באמצעות מדגישומטיק

noosh

New member
אפשר להוסיף תיקון לחוק שלך?

שלכל אחד יהיה את הזכות לבחור מתי החופש הגדול שלו יחול. כי לא בא לי שהוא יהיה כשכל הילדים בחוץ גם וזה.

lollapalooza

New member
למה לא, אני אומרת.

אם כבר חוק לא מציאותי בעליל, שיהיה עד הסוף.

Thess1

New member
מתפקד

1. שם- ו. 2. מהם שלושת התכונות הכי טובות שלך בעינייך? יצירתיות, הומאניות, יכולת ורצון להשפיע על הסביבה שלי. 3. ההכי גרועות? עצלנות, מרירות, יכולת ורצון להשפיע על הסביבה שלי בכוח. 4. אילו יכולת לבחור במפורסמים שיהיו הורייך, מי אלו יהיו? קפקא ואווה גארדנר. 5. מה הזיכרון ילדות הכי חי אצלך? יש אצלי המון זיכרונות ילדות חיים מאוד. אף אחד מהם לא ממש יעניין את מי שהוא לא אני. 6. ספר על האהבה הראשונה שלך- בגיל חמש, ראיתי אותה רוקדת במסיבה של יום לפני התחלת הגן וזה היה קליק מיידי. ביום שלאחר מכן ראיתי אותה הולכת לארגז החול, אז מיהרתי לעקוב אחריה. היא שאלה אותי אם אני בר לפני שהיא הסתובבה לראות מי אני (בר היה חבר טוב שלה, בסופו של דבר הוא גם היה חבר שלי במשך הרבה שנים) ואמרתי שלא, אבל אני רוצה להיות חבר שלה. זאת הייתה הפעם האחרונה שהצלחתי לדבר למושא תשוקה בכזאת כנות. יצאנו מגיל חמש עד שמונה, אז היא נפרדה ממני במכתב. לאחר מכן המשכנו להתראות במסגרות חופפות כל החיים שלנו (חוגי מחוננים, קהילות תחביבים משותפות, ובסוף גם למדנו בתיכון ביחד) שבמהלכן היינו ידידים טובים. נכון להיום היא אחת מהשותפות היותר פעילות שלי להתכתבויות במייל צבאי. 7. איזה ידיעה בחדשות הכי זעזעה אותך לאחרונה- עם כל הכבוד לאם המתעללת, עדיין לא הצלחתי להתאושש מהידיעה על הרימייק לקארטה קיד עם הבן של וויל סמית' וג'קי צ'אן בתור מיאגי. 8. מה אתה עושה כשאתה ממש שמח? שמח. 9. האם ישנה תכונה באישיות שנעלמה אצלך במרוצת השנים? היכולת להתרגש. 10. אילו תכונות אופי חדשות הופיעו אצלך בשנים האחרונות? שביזות. 11. תאר את המשרה הראשונה שלך- חלוקת פליירים. עבדתי בשביל ידידה של אבא, מורה לפסנתר מעצבנת רוסייה ושמנה. 12. אילו היה שד שהיה מעמת אותך עם הפחד הכי גדול שלך כדי לגרום לך להתקף לב – מה היית רואה? פיוצ'רספורט. 13. איזה ספר הכי השפיע עלייך- קשה להגיד איזה הכי השפיע עליי, כל מי שקורא בטח יודע שכל ספר טוב באמת משפיע ברמה שבה אי אפשר להגיד "הוא יותר, הוא פחות" אלא פשוט "וואו, זאת הייתה חוויה". הספר האחרון שקראתי ועשה לי את זה היה זאב הערבה של הרמן הסה ואני ממליץ בחום לכל מי שמכיר תחושות דיכאון או חולי קיומי לקרוא אותו. 14. מי האדם שהכי השפיע עלייך בחיים- בן דוד שלי. את המחצית הראשונה של החיים שלי ביליתי בלנסות להיות כמוהו, ומאז אני מבלה את החיים שלי בלנסות להתפתח איתו. הוא צייר מדהים ובן אדם מקסים. 15. איזה שאלה אתה הכי שונא ששואלים אותך- מה זאת אומרת "בסדר"? 16. מהו הצער הכי גדול שלך בימים אלו- מעיפים אותי מהצבא. מצד אחד אני מאוד רוצה את זה, מצד שני אני גם מאוד רוצה להישאר. הדבר שהכי גורם לצער הוא לנסות להסביר למשפחה. איך אומרים לסבתא שהכנסת קנה של אם שש עשרה לפה? 17. איזה חוק היית רוצה להעביר בכנסת? תחבורה ציבורית בשבת, בלי לחשוב פעמיים. 18. מה היה הכי סבבה בחודש יולי- שבוע חופש בבית. 19. מה היה הכי באסה- תרגיל. 20. מה אתה מצפה שיהיה באוגוסט? שינוי.

Deosette

New member
זה כלום לעומת הזוועה

של הרעיון ששפילברג יעשה רימייק ל"אולדבוי" הוי הזוועות....

Thess1

New member
אחרי ששומעים דברים מזעזעים כאלו

דרפור נשמע כמו פאזה חולפת.

Barricade

New member
זה לא רימייק

זה פשוט עוד אדפטציה למנגה המקורית, ששונה מאוד מהסרט הקוריאני. לשפילברג אין עניין בלעשות מחדש עבודה של מישהו אחר. העיבוד החדש יהיה נאמן לאותו חומר מקור שהיווה השראה לסרט הקוריאני, אבל בניגוד אליו, יהיה הרבה יותר נאמן. זהו, לא רימייק, אלא עוד עיבוד לספר.

The Walrus

New member
../images/Emo45.gif

בתור אחד שחולם שיום אחד מישהו יעשה דבר כזה לטריינספוטינג, הזלזול בגירסה הזאת מעצבן אותי...

ניר4819

New member
עונה

1. שם: ניר 2. מהם שלושת התכונות הכי טובות שלך בעינייך? אני נחמד, נאמן לחברים, ורומנטי ללא תקנה. 3. ההכי גרועות? דכאוני, חסר בטחון ובעל הערכה עצמית נמוכה. 4. אילו יכולת לבחור במפורסמים שיהיו הורייך, מי אלו יהיו? בראד ואנג'לינה. השילוב שלהם בגנים נראה לי ראוי ביותר, לפחות במראה החיצוני. 5. מה הזיכרון ילדות הכי חי אצלך? שנפלתי על שפיץ של שולחן ופתחתי את הראש, בגיל 4. זה גם זכרון הילדות הראשון שלי. 12 תפרים, אגב. 6. ספר על האהבה הראשונה שלך: אני הייתי בן 14 והיא בת 16, היא לא הייתה מעוניינת וגם היה לה חבר, הלב שלי נשבר. 7. איזה ידיעה בחדשות הכי זעזעה אותך לאחרונה? הפיגוע (כן, אני קורא לזה פיגוע) שהתרחש אתמול בלב הקהילה ההומו-לסבית. מגעיל. הבנתי שבימים הקרובים אמורה להיות הפגנת הזדהות, ואני בטוח אלך. 8. מה אתה עושה כשאתה ממש שמח? אוכל. שזה מה שאני עושה גם כשאני ממש עצוב. 9. האם ישנה תכונה באישיות שנעלמה אצלך במרוצת השנים? לא נעלמה כמו מותנה - חוסר הביטחון שדברתי עליו למעלה. 10. אילו תכונות אופי חדשות הופיעו אצלך בשנים האחרונות? וואלה לא יודע... אני גם מאמין מאד באופי קבוע, שאתה נולד איתו ואינו משתנה ממש. כך שקשה להגיד שאני לגמרי מאמין ב"הופעתן של תכונות אופי חדשות". 11. תאר את המשרה הראשונה שלך? גיל 16, עבדתי בארכיון בקופת חולים מכבי. חטפתי אלרגיה מהאבק, והפסקתי אחרי בערך שבוע. 12. אילו היה שד שהיה מעמת אותך עם הפחד הכי גדול שלך כדי לגרום לך להתקף לב – מה היית רואה? הייתי רואה מוות, אבל כזה שאין אחריו כלום רק חושך. 13. איזה ספר הכי השפיע עלייך? המדינה, של אפלטון. זה הספר שבו גיליתי שאני אוהב פילוסופיה פוליטית, ועד היום אני מתעסק בזה. 14. מי האדם שהכי השפיע עלייך בחיים? אין ספק שההורים שלי, אי אפשר להגיד מי מהם יותר. שניהם חשובים עבורי. 15. איזה שאלה אתה הכי שונא ששואלים אותך? "נו, מצאת כבר עבודה?" 16. מהו הצער הכי גדול שלך בימים אלו? שאין לי מזגן בבית. החום, אוי החום... 17. איזה חוק היית רוצה להעביר בכנסת? חוק שמחייב אנשים לעבור מבחני הורות לפני שהם מולידים ילדים. שיהיה צורך להוציא רישיון הורה, בלי צחוק. 18. מה היה הכי סבבה בחודש יולי? שהתזה מתקדמת. 19. מה היה הכי באסה? החום!!!! 20. מה אתה מצפה שיהיה באוגוסט? שהתזה תתקדם עוד, ותגיע לקראת סופה (כותב עכשיו על ווילדר, ואני מרגיש שהתיאור של ביטוח חיים כפול בעייתי לי, כי אני מתייחס לוויילדר כמו אוטר, ואני בכלל לא בטוח שהוא כזה...). ולגבי התמונה - תדמיינו חתול... זה אני - חולה חתולים לעולם ועד.

למעלה