לוח מתאמנים וסטאז'רים

pini9061

New member
אימון בירושלים

לג'ינג'ית הירושלמית הי, שמי פיני ואני מסיים קורס מאמנים באיק"א. אשמח לאמן אותך במסגרת הסטאז'. ובוודאי לא בטלפון. אני מתגורר במעלה אדומים ועובד בירושלים. הנייד שלי 0545691504 שבת שלום, פיני

polop

New member
מעוניין להיות מתאמן בת"א בחינם

היי ! הייתי מעוניין לנסות אימון , כי אין לי ממש מטרה בחיים , ואני רוצה להיות עצמאי אבל לא יודע באיזה תחום ... אני בן 28 מת"א. מעוניין להיות מתאמן לסטג'ר/ית . בחינם . תודה רבה ipl @ walla.com

Gilv81

New member
לצעירים המחפשים מאמן סטאז'ר

השתחררת מהצבא, סיימת אוניברסיטה/מכללה... לכולם לא תמיד ברור, מהו הצעד הבא. בינינו, למי אין צמתים בחיים: "לאן עכשיו?...איך "אוכלים" את המצב הזה?... מה לעזאזל אני עושה פה?" לדעתי, בסופו של דבר כולנו רוצים דבר אחד; לחיות את הרגע מבלי לעצור הרגע באחת הצמתים שאני עברתי, בחרתי להיות קואצ'ר ("מאמן אישי לחיים"). מעצם היותי מאמן מתחיל (סטאז'ר בבית הספר לאימון Humanager), אני מזמין אותך ל-10 מפגשי אימון אישי. במסגרת התהליך, נסלול ביחד דרך להגשמת השאיפות שלך, תוך התמודדות עם המעכב או המונע ממך לממש את הטוב שבך. עלות האימון (נכון לעכשיו) הינה מחיר סמלי שיועבר כתרומה על ידי המתאמן לאחת מן העמותות אותן יבחר מראש. במידה ויש בך עניין, את/ה מוזמנ/ת ליצור עימי קשר; פלאפון: 054-9980900 אי-מייל: [email protected] *האימון יתקיים בכפר-סבא או באמצעות הטלפון, לבחירת המתאמן. *המודעה מתייחסת לנשים וגברים כאחד.

marsupia

New member
מחפשת מאמנ/ת

בחינם או במחיר סימלי.. באיזור ראשון לציון או תל אביב. לא בקטע של רוחניות ועידן חדש בבקשה. מישהי/וא שחושב שיכול לעזור במגוון רחב של נושאים.. מלקויות למידה ויאוש ועד אסרטיביות ובעיות ביצירת קשרים.

אשמח לאמן אותך

אשמח לעזור לך במחיר סימלי - אני בראשון את מוזמנת להתקשר 054-9940074

רעיון מצויין

זה משהו שאני חשבתי עליו הרבה אבל לא קידמתי .... אבל לא רק לסטז'רים אלא גם עם מאמנים מנוסים -לקדם אחד את השני זה נהדר! אז אני מרימה את הכפפה : מאמנים חדשים או ותיקים המעוניינים לאמן ולהיתאמן הדדית יכולים לפנות או פה בפורום או ישירות אלי במסר.. נשתמע

cohenmiri9

New member
לסמאמי

אני גרה בצפון. אך ניתן לעשות אימון גל בטלפון. אני עשיתי אימון שהמפגש הראשון והאחרון היו פנים אל פנים, מסכמים על מקום באמצע. והשאר היה בטלפון. אם את מעוניינת זה המייל שלי [email protected] להשתמע מירי

רויטל182

New member
מחפשת מאמן אישי לחיים אני גרה בפתח תקוה ואשמח לקבל את השרות מסטאזר ללא תשלום

שלום. אני סטאז'רית בשיטת אימון הוליסטי ומחפשת מתאמנים. התשלום הוא סמלי. אשמח לעזור בנושאים של התפתחות אישית, הורדת לחצים ובעיות זוגיות. מאזור המרכז ונותנת אימונים גם בזום (או כל שיחת וידאו אחרת).
פרטי תקשורת יש באתר שבחתימה :)

למעלה