שרשור התפקדות!!

FireInsaid

New member
../images/Emo230.gifשרשור התפקדות!!../images/Emo232.gif

טוב, חייבים להעיר את הפורום! אז החלטתי לפתוח שרשור התפקדות..כדי לראות מי עוד פה :] שרשרו
כדי להציג נוכחות XD

אניי בעד ש....../images/Emo8.gif

שנערוךך מסיבה ככה לכולם\ן מהפורום אצל משהיא בבית ככה...יהיה חזקק יאווו אני רואה כבר את הניצוץץ חעחחחח יאלה מי המתנדבת להעביר את ביתה לידנו (אנשי הפורום)...? ♥ אני רצינית איתכן בואו נערוך מסיבה לכלום\ן יהיה כיף
יייאוווו אבל שהמסיבה תכלול את גלאי 15 - 17 כי יש פה לא מעט ..... ואל תגידו שזה לא רעיון ענק במיוחד 3>

the l word 10

New member
יש לי רעיון../images/Emo3.gif

אפשר שניפגש כולנו בחוף גורדון איפה שהיה מצעד הגאווה... מה אתן אומרות????

אם יש לך רעיון זה כבר טוב ../images/Emo13.gif

זה בת"א יוצא? ואיפה יש מקום להיפגש שם כאילו מה יש שם? וזה נישמע סבבה לגמרה למה לא ... ויאווו בנות תגידו מה אתן חושבות על הרעיון\ות אנחנו רוצות לארגן משהו לכולם אל תיהיה יבשות כפרוני עליכן וטנק'ס מראש ! חח:)

the l word 10

New member
כו זה יוצא בתאל אביב

אפשר לעשות על האש לישתות משהו ולשבת פשוט בים יכול להיות סבבה אבל ניראה לי שאנחנו רק מדברות ולא עושות

!!!

בנינו יהיה קשה לארגן את כל הדברים בשביל לעשות על האש.. בוא פשוט ניפגש בת"א או באשדוד בים כמובן חח ונילך לאיזה בר או מסעדה או משהו בסיגנון מה לא עדיף מלעשות על האש?!? ומי יעשה על האש מה אני ניראת לך חח סתם ותאמיני לי שאני לא מהבנות שרק מדברות אניגם עושה במוקדם או במאוחר חח :) ואני מחכה שבנות יגידו מה דעתן אם הן בכלל רוצות באמת להיפגשש!!! ואני מחכה שלפחות איזה 6 בנות יאשרו את זה שהן באות בדוק! כדי שבאמת ניקבע מתי ואיפה ...

the l word 10

New member
אני איתך בכל הסיפור הזה

בואו ניהיה רציניות כולן ניפגש בסבבה יכול להיות מגניב

../images/Emo13.gif

אני רצינית בכל הסיפור הזה שניפגש אשכרה יכול להיות נחמד . . . ניקבע איפה מתי ניראה אם זה מתאים לרובם וסגרנו !!!

limors2

Active member
אה..

נראה לי שבתור התחלה, מפגש פורום במקום ציבורי יהיה רעיון טוב יותר

למעלה