נסיכה4321

New member
../images/Emo23.gif

אהוב יקר ורחוק שלי אנחנו רחוקים אנחנו מנסים להתקרב ושוב מפחדים אנחנו לא ממש מתאימים ,אבל אנחנו אוהבים לא יכולה אותך לשכח. גם אם נמשיך הלאה ואנחנו ממשיכים הלאה אתה טמון בלב שלי

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אהבה בלתי-אפשרית...

אנחנו שומעים את הגעגוע שעולה מהמילים שלך...ולפעמים הגעגוע מתבטא באופן סוער ומציף, שלא נותן לנו לנשום מרוב מחנק...אבל לפעמים יש געגוע שקט בלב, געגוע שכרוך בהשלמה עם זה שהקשר כבר לא יהיה כמו שהיה...אבל עדיין כל פעם שנזכרים וחושבים עליו, עדיין עולה צביטה בלב, שמזכירה לנו את הרגעים יחד... יקירה, אנחנו מזמינים אותך להמשיך לכתוב את השירים העדינים והיפים שלך, רוצים לתת לך כאן מקום להוציא דרך המילים את הרגשות הכואבים, ומקווים שהם מקלים קצת על הפרידה...

נסיכה4321

New member
תודה

מנסה לחלום שאתה מתקשר .להגיד שאתה כאן שאתה רוצה להפגש איתי במקום הקבוע.לדבר איתי .ושנוכל לסדר את הרגשות שאני רואה אותך אני מחבקת אותך בכל הכח ורואה שוב את עיניך רואה שוב את שפתייך והחיוך שלך. אנחנו מדברים מסדרים שוב שוב את רגשות הלב. נותנים ללב לשחרר את הכל.להבין שאולי זה בלתי אפשרי. כי היו בעיות .אבל שסוף סוף באמת ראיתי אותך חיבקתי אותך פעם אחרונה שיתפתי אותך ואתה אותי.שאנחנו בשיחה גלויה ואמיתית. היום יש יום כלכך יפה בחוץ.אתה כאן קרוב ואין לי אומץ להתקרב בוא תנסה לצעוד שוב

למעלה