השיר ואתם

amitshilo

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo79.gifהשיר ואתם../images/Emo79.gif../images/Emo23.gif

היי חבר'ה
היום אני עושה את הפינה הנחמדה הזאת. השיר שבחרתי הוא שיר שאני אוהבת מאוד, ואני חושבת שיש הרבה מה לדבר עליו
מילות השיר: אל תעשי את זה לי ולך זה לא יהיה טוב את יודעת שאני לא אוהב את זה אל תעשי את זה לי ולך זה לא יהיה טוב אני לא אוהב את זה ואם את לא מסוגלת להתמודד עם הכאב אז אני הולך בשביל מה אני צריך את זה ואז אני אשאר לבד וזה יהיה כל כך קשה אבל את תביני ותקבלי בחזרה את מה שאני למדתי לקבל את מה שהכנסת לי טוב לראש ואני יושב פה מחכה אל תעשי את זה לעצמך את משתגעת אלוהים אני לא מבין את זה למה את בונה את הרצון להתמוטט בגלל זה אני הולך אני בכלל לא צריך את זה ואז אני אשאר לבד וזה יהיה כל כך קשה אבל את תביני ותקבלי בחזרה את מה שאני למדתי לקבל את מה שהכנסת לי טוב לראש ואני יושב פה מחכה ואולי נדבר ואולי נתחבק ואולי יהיה כמו פעם
אם את לא מסוגלת להתמודד עם הכאב"
קרה לכם פעם משהו, שהכאב היה כה עצום שלא הצלחתם להתמודד איתו?
"אז אני הולך בשביל מה אני צריך את זה"
וויתרתם פעם על משהו מאוד גדול?
"ואז אני אשאר לבד"
הרגשתם פעם שאתם לבד?
"ואני יושב פה מחכה"
אתם מחכים למשהו? למה?
"אל תעשי את זה לעצמך"
פגעתם בעצמכם פעם? מישהו פה מזוכיסט? צריך טיפול? משו?
"את משתגעת"
מה משגע אתכם?
"למה את בונה את הרצון להתמוטט"
מה גורם לכם להתמוטט? עברתם פעם התמוטטות ממש קשה?
"ואולי יהיה כמו פעם"
מה השורה הזאת מסמלת עבורכם? על מה אתם חושבים כשאתם שומעים אותה? תהנו! מקווה לשיתוף פעולה

תגיבו../images/Emo11.gif עמית התאמצה

אם את לא מסוגלת להתמודד עם הכאב" קרה לכם פעם משהו, שהכאב היה כה עצום שלא הצלחתם להתמודד איתו? זה תמיד קורה... אבל צריך לדעת להתמודד "אז אני הולך בשביל מה אני צריך את זה" וויתרתם פעם על משהו מאוד גדול? כן.. וזה הרגשת אכזבה גדולה "ואז אני אשאר לבד" הרגשתם פעם שאתם לבד? חח לשים פה קישור לבלוג
"ואני יושב פה מחכה" אתם מחכים למשהו? למה? תמיד בציפיה [נמוכה אמנם] "אל תעשי את זה לעצמך" פגעתם בעצמכם פעם? מישהו פה מזוכיסט? צריך טיפול? משו?
דווקא חיפשתי רעיון.. יש למישו משו? "את משתגעת" מה משגע אתכם? הרבה דברים
אנשים אדישים בעיקר "למה את בונה את הרצון להתמוטט" מה גורם לכם להתמוטט? עברתם פעם התמוטטות ממש קשה? [השורה האהובה עליי
אממ כן עברתי התמוטטות.. וזה עבר טפו טפו "ואולי יהיה כמו פעם" מה השורה הזאת מסמלת עבורכם? על מה אתם חושבים כשאתם שומעים אותה? חחח הרבה תמימות
בואנה נהנתי מהשאלון כפרעלייך קטנה

shahar1989

New member
"ואולי יהיה כמו פעם.."

אם את לא מסוגלת להתמודד עם הכאב" קרה לכם פעם משהו, שהכאב היה כה עצום שלא הצלחתם להתמודד איתו? קרה לי שהרגשתי שהוא ממש גדול ונכנסתי לדיכאון מטורף. מטורף [או. נראה לי שהייתם צריכים לסבול אותי באותו זמן.. אבל עבר.] "אז אני הולך בשביל מה אני צריך את זה" וויתרתם פעם על משהו מאוד גדול? אהה... כן.. "ואז אני אשאר לבד" הרגשתם פעם שאתם לבד? גם כן. "ואני יושב פה מחכה" אתם מחכים למשהו? למה? ברגע זה? שיעברו השלושה חודשים המטורפים האלה.. פפף.. "אל תעשי את זה לעצמך" פגעתם בעצמכם פעם? מישהו פה מזוכיסט? צריך טיפול? משו? לא. NEVER! "את משתגעת" מה משגע אתכם? כשמישהו רוצה לקבל תשומת לב והא דופק בלי הפסקה על הכתף, או קורא לי בלי הפסקה.. ואוו. אני יכולה להרוג אנשים... "למה את בונה את הרצון להתמוטט" מה גורם לכם להתמוטט? עברתם פעם התמוטטות ממש קשה? ממ... נראה לי התשובות למעלה עונות על זה, לא? "ואולי יהיה כמו פעם" מה השורה הזאת מסמלת עבורכם? על מה אתם חושבים כשאתם שומעים אותה? על הקומונה של יונתן.

mazalika7

New member
"למה את בונה את הרצון להתמוטט?"../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif

אם את לא מסוגלת להתמודד עם הכאב" קרה לכם פעם משהו, שהכאב היה כה עצום שלא הצלחתם להתמודד איתו? לא. בלי עין הרע
"אז אני הולך בשביל מה אני צריך את זה" וויתרתם פעם על משהו מאוד גדול? יש מצב. "ואז אני אשאר לבד" הרגשתם פעם שאתם לבד? כן. "ואני יושב פה מחכה" אתם מחכים למשהו? למה?לשיחרוררררררר!!!!:) "אל תעשי את זה לעצמך" פגעתם בעצמכם פעם? מישהו פה מזוכיסט? צריך טיפול? משו?
לא נראה לי..
"את משתגעת" מה משגע אתכם? אותי הרבה דברים יכולים לשגע :) "למה את בונה את הרצון להתמוטט" מה גורם לכם להתמוטט? עברתם פעם התמוטטות ממש קשה?לא. "ואולי יהיה כמו פעם" מה השורה הזאת מסמלת עבורכם? על מה אתם חושבים כשאתם שומעים אותה? אחחחחחח, זה מזכיר כלכך הרה דברים טובים, ומתוקים שהיו ולא יחזרו :) הודגש באמצעות מדגישומטיק

amitshilo

New member
../images/Emo201.gif"ואולי נתחבק"../images/Emo24.gif

אם את לא מסוגלת להתמודד עם הכאב" קרה לכם פעם משהו, שהכאב היה כה עצום שלא הצלחתם להתמודד איתו? כן. תמיד יש את הכמה שניות של חוסר שפיות ושליטה, ולאט לאט מתחילים להתייצב. "אז אני הולך בשביל מה אני צריך את זה" וויתרתם פעם על משהו מאוד גדול? לא במודע. "ואז אני אשאר לבד" הרגשתם פעם שאתם לבד? כן. "ואני יושב פה מחכה" אתם מחכים למשהו? למה? לעיתון! הוא אמור להגיע מחר. ול12.6
יואב בראש פינה. "אל תעשי את זה לעצמך" פגעתם בעצמכם פעם? מישהו פה מזוכיסט? צריך טיפול? משו? עוד לא יצא לי
אבל טיפול אני צריכה בטוח
"את משתגעת" מה משגע אתכם? כמו אתי, אנשים אדישים שלא מגיבים כשמדברים איתם. ואנשים שחושבים את עצמם, ויורדים על כל שאר העולם. וכשלא מצליח לי תרגיל במתמטיקה, או במחול
"למה את בונה את הרצון להתמוטט" מה גורם לכם להתמוטט? עברתם פעם התמוטטות ממש קשה? אממ..לא. לא ממש קשה. "ואולי יהיה כמו פעם" מה השורה הזאת מסמלת עבורכם? על מה אתם חושבים כשאתם שומעים אותה? השורה הזאת מסמלת ה-מ-ו-ן. ביא מסמלת בשבילי את בית הספר, ואת מערכת העיתון, ואת האווירה של הבית הענק עם מליוני האנשים שעזבה אותי. זה מסמל בשבילי חברות שנחתכה ללא רחמים, וזה כבר כל-כך לא כמו פעם. זה הדבר הכי רחוק...שיש.

יאללה אני זורמת../images/Emo9.gif

אם את לא מסוגלת להתמודד עם הכאב" קרה לכם פעם משהו, שהכאב היה כה עצום שלא הצלחתם להתמודד איתו? קרה לי יותר מדיי פעמים, זה פשוט לא נותן לנוח
"אז אני הולך בשביל מה אני צריך את זה" וויתרתם פעם על משהו מאוד גדול? וויתרתי על המשלחת של הצופם לארה"ב בשביל חברה, זה היה חלום מאוד גדול בשבילי.. "ואז אני אשאר לבד" הרגשתם פעם שאתם לבד? כל יום בערך.. "ואני יושב פה מחכה" אתם מחכים למשהו? למה? לא פעם אמרתי שאני חיה מהופעה להופעה, וכל פעם מחכה לבאה בתור, זה פשוט מחייה אותי ^_^ כרג אני ממש מחכה להופעה של כפיר ושל אביב
אבל בגדול, אני מחכה לו.....
"אל תעשי את זה לעצמך" פגעתם בעצמכם פעם? מישהו פה מזוכיסט? צריך טיפול? משו? הייתי לי תקופה כזאת כן
בכיתה ט' הייתי בלאקרית קשוחה ואפלה, אם לא רוצים לדעת >< אבל עבר לי!!!! אני לא צריכה טיפול [נראה לי] "את משתגעת" מה משגע אתכם? בורות, אטימות, ופנאטים של אביב גפן D: חח סתם. "למה את בונה את הרצון להתמוטט" מה גורם לכם להתמוטט? עברתם פעם התמוטטות ממש קשה? לא הייתה לי התמוטטות, אבל בסוף שנה שעברה הייתי מאוד קרובה להתמוטטות עצבים.. המון המון לחץ.. "ואולי יהיה כמו פעם" מה השורה הזאת מסמלת עבורכם? על מה אתם חושבים כשאתם שומעים אותה? געגועים לרגעים מסויימים.. חולה על השיר הזה
הודגש באמצעות מדגישומטיק

אניאניאני

אם את לא מסוגלת להתמודד עם הכאב" קרה לכם פעם משהו, שהכאב היה כה עצום שלא הצלחתם להתמודד איתו? כן.. יותר נכון תסכול.. שהציק לי ברמות מטורפות.. ולא ידעתי בכלל איך להתחיל להתמודד איתו.. "אז אני הולך בשביל מה אני צריך את זה" וויתרתם פעם על משהו מאוד גדול? בטוח וויתרתי.. אבל אם לא הייתי מותרת אז לא הייתי מי שאני.. [דבר גורר דבר] אז כנראה זה היה לטובה..:) "ואז אני אשאר לבד" הרגשתם פעם שאתם לבד? וואו! הרבה פעמים! אבל בשביל זה יש ימים אלה שגורמים לך לראות שיש כ"כ הרבה אנשים מדהימים שאכפת להם.. "ואני יושב פה מחכה" אתם מחכים למשהו? למה?מחכה שיגידו לי לבוא למסיבת הפתעה שליXD "אל תעשי את זה לעצמך" פגעתם בעצמכם פעם? מישהו פה מזוכיסט? צריך טיפול? משו?לא חושבת.. חח "את משתגעת" מה משגע אתכם?וואו הרבה.. בעקר קולות של לעיסות.. חח זה מטריף אותי ברמות מטורפות..חח "למה את בונה את הרצון להתמוטט" מה גורם לכם להתמוטט? עברתם פעם התמוטטות ממש קשה?לא חושבת שכ"כ קשה.. אבל היו ימים קשים+ "ואולי יהיה כמו פעם" מה השורה הזאת מסמלת עבורכם? על מה אתם חושבים כשאתם שומעים אותה?האמת שזה מזכיר לי את התקופה שהקומונה של ג'וני הייתה פורחת.. והקשר היה יותר הדוק.. וזה עשה לי טוב.. ממש בית שני

בת 1986

New member
עונה באיחור../images/Emo9.gif אבל נכון לא נורא?..

קרה לכם פעם משהו, שהכאב היה כה עצום שלא הצלחתם להתמודד איתו? אממ, קרו דברים כואבים, אבל הצלחתי להתמודד עם כל כאב.. וויתרתם פעם על משהו מאוד גדול? כן, חייבים לוותר על דברים... הרגשתם פעם שאתם לבד? כן, יותר מפעם.. אתם מחכים למשהו? למה? מממ... אני מחכה להמון דברים.. בעיקר לגאולה פרטית וכללית.. (פלצנית שכמוני) פגעתם בעצמכם פעם? מישהו פה מזוכיסט? צריך טיפול? משו? פגעתי רגשית נראלי.. לא זוכרת האמת מה משגע אתכם? כן, לעיסות!!!!!!!!!!!!!!!!! ושיעול בלתי פוסק של אנשים.. מה גורם לכם להתמוטט? עברתם פעם התמוטטות ממש קשה? אכזבות.. ולא עברתי התמוטטות.. מה השורה הזאת מסמלת עבורכם? על מה אתם חושבים כשאתם שומעים אותה? עבר טוב.. משו שהייתי רוצה לחזור אליו..

למעלה